Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ivi těma podhledama :-D :-D ivi nestrááááš.. neci fousatou sárinku :-D :-D
Profilova fotka
ivi já taky pořád zjištuju co s fotáčkem můžu dělat.. to je normoš :-D :-D
Profilova fotka
no vytáhnu jej jen když budem vevnitř a bude málo světla, jinač ne... kámoška mi dala školení jak s clonou atd.... takže je to vtipný... odprásknu milion fotek než se nějaká podaří a kluci mi mezitím zdrhnou :-( navíc školení proběhlo v březnu, od té doby ani fotka, to zas bude samoučina :-D
Profilova fotka
kaj jojo já taky fotím jen na režim clona.. a pak jen doladuju světelnost.. s dědičkama je to někdy opravdu rychlovka.. :-N
Profilova fotka
světelnost ve foťáčku nebo pak ve photoshopu? písni mi kdyžtak do IP jaký máš hodnoty? vyzkouším... :-) pls
Kaji, tak to jo! Ywi, no jako že jsem viděla všude ty palubky a SDK si nějak neumím představit. A fakt neceš fousatou Sárinku?? :-D :-D :-D Kaji, no já třebas makro s bleskem nefotím vůbec, ale teď jsem našla spešl režimy na jídlo, svíčky, sníh, vodu apod, no je toho hodně, tak to musím ve volné chvilce vyzkoušet.
Kaji, ty máš vlastně taky zrcadlovku viď? Hmm sem zkoušela r ... páč našim foťáčkem si kluci točí závody (tzn. foťák nebudu mít každou neděli o prázkách) tak sem nadhodila jako čím si to budou točit .... já to cu taky vědět ... sice tomu nerozumím, ale do budoucna, si to zapíšu do diáře a pak se k tomu vrátím !!!
Profilova fotka
já si posledně ten foťák tak rozštelovala, že ač byl Ještěd krásný slunný a fotka jak s nějakým filtrem ala noc, jsem to musela restartit :-( :-N
Profilova fotka
makro s bleskem taky nefotím jj máme taky zrcadlovku...:-) ale je blbý že tím video nenatočíme, to musím mít svůj malý foťák
Profilova fotka
kaj na fotáčku.. ale ty máš jiný foták tak nevím jestli to tam máš.. já to mám takové malé kulaté tlačítko +/- ivi tady na té fotce je vidět že podhledy jsou zděné http://www.modrastrecha.cz/album/view... na makro existuje kruhový blesk a to je pošušnáníčko.. ale ta cena :-p :-p :-p
Profilova fotka
já vím že ten náš ext. blesk má funkci na makro, ale nepoužívám to... přijde mi ta fotka pak umělá....
Ywi ahááááááááááááááááá, sem blbec :-D :-D :-D sem si toho nevšimla .... Kaji, až tak si byla šikovná?
Článek se načítá
Profilova fotka
Ywi asi vím co myslíš... no stejně mi to bude nějakou dobu trvat než se úplně zkamarádíme... jen mi mezitím kluci odrostou :-( no nic, si pak budu muset pořídit vlastní a to pak mimi bude mít k foťáku stejný vztah asi jako Sáruš :-D 8-)
Profilova fotka
ivi nejsi.. to je detail.. je hodně variant jak co udělat ;-)
Profilova fotka
Ivi no jo, byla sem šikulín no :-D do toho mi docházela baterka a já měla v plánu ještě hafo fotek....
Profilova fotka
kaj tak tak.. na svých dětičkách si teprv vyhraješ ;-) ;-)
Kaji, no to znám ... bliká mi červeně že dochází šťáva, cvakám co to dá a pak se divím :-D :-p Ywi, jj možností je hafo - mě se moc líbí tak zeleňoučká koupelka (jak ji máš hned na začátku) x-)
Profilova fotka
jj, už sme koupili náhradní bateros :-) teď už mě nedostanou... :-D
Kaji, vy jedete na baterky? Nebo akumulátor? My si vzali právě ten Panasonic DMC TZ1 skrz to, že to má adaptér. Dáš to na nabíječku a během 2hod to máš nabité. A vydrží to celodenní focení ;-)
Profilova fotka
ivi ta koupelka je moc pěkná.. ale postupem času vše měníme, takže asi takhle naše koupelka vypadat nebude.. ale zelinkavou tam určo nějak zakomponuju :-) :-) holky a co čarodky.. plánujete něco??
Profilova fotka
http://nikon.cz/product/cs_CZ/product... mne se moc libi tohleto, s tim vyklopnym displejem
Profilova fotka
ywonko, ja vubec netusila, ze jste tak daleko se stavbou. Kde to vubec mate??
Profilova fotka
Ivi aku máme ;) na čáry sme byli zvaný do Liberce ke známým, jsou to O. známí z bývalé práce... ale už se s nima vůbec nevídáme, tak nakonec jedem za těma prckama... švagr jede prý na čundr a švagrová bude sama doma, tak jí jedem navštívit... a pátek pak brusle... dál nevíme, dle počáska...ale asi sjedeme oba na tu Sázavu....
Profilova fotka
kristi souhlasím.. pěkný kousek.. ;-) ;-)
Profilova fotka
ale ta cena, ta je fakt husta
Profilova fotka
kristi no zase tak daleko nejsme.. jde to pomalu :))) Ale snažíme se.. teda spíš manžílek :))) Stavíme v Chocni (východní čechy asi 30km od Pardubic či hradce) kaj to to budete mít pěkný ;) My budem mít klasiku.. velký ohen za barákem se sousedama.. :)))
Profilova fotka
ahoj sousedky :))
Profilova fotka
kristi to máš recht, ale myslím že je to ještě jedna z levnějších zrcadlovek.. ty pořádné se s cenami pohybují úplně jinde.. Můj foták bez objektivu stál 21tis a to je ted úplný máčko oproti tomuto!!!!!!!
Profilova fotka
v Chocni kde? ja jsem z Mejta, ze jo....
Profilova fotka
kristi a jooooo.. je to v běstovicích.. nevim jestli ti to něco říká směr na kostelec

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?