Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ahojky, jdu vás aspoň pozdravit...nějak nestíháááám - jako obvykle, že! :-N veru: tý jo - malá ti ale dává zabrat! :-. ivis: por. asistentka nám říkala že neexistuje slabé mléko...může se stát, že je mléka méně, ale né, že je slabé. Veru - rozhodně vytrvej a nedávej žádné příkrmy - možná je jen nějaká krize, ono se přinejhorším to mlíčko do pár dní zase dostaví (pokud to teda bylo tím) ;-)
Profilova fotka
Kaji, tys byla nekdy tedka v divadle??? na cem a kde? ja bych chtela jit s muzem, ale neivm na co, nakou srandu, nejlip s nekym znamym.... dik
Profilova fotka
kristi byla jsem v národním na sluhu dvou pánů, doporučuju, ale je staršná čekací lhůta... mají vyprodáno dlouho dopředu :-(
Profilova fotka
no,to je mi jasny, ale dekuju, mrknu se po necem...
Profilova fotka
mívala jsem kontakty v přes kámošku v ticket pro, ale dle posledních zkušeností už od ní nic neberu, byla schopná sehnat volné místky třeba i na představení za týden, už od ní nic nebereme :( leda kalich, tam má zas kontakty jiná kámoška....
Profilova fotka
he, naslajsem tohle, to by mohla byt fakt sranda http://www.caveman.cz/default.asp a v cervnu by se to i hodilo
Profilova fotka
na Cavemanovi jse mbyla a je božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí x-) kamarádka už an tom byla 3x :-) určo jděte ;-)
Profilova fotka
fakt? tak to je dobra zprava, dik. tak letime pro listky, R ma dneska svatek,tak at to dostane
Profilova fotka
tak ať se líbí :-)
Profilova fotka
dik,dik.Patek se hodi, bude hlidani
Dobré ráno. Tak já jsem včera vyřídila všechno v práci, no jsem ráda, že už tam nemusím denně docházet ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko :) Veru koukám že máš malého závisláčka.. to mi něco připomíná.. taky jsem dobu kojila co hodinu a pak co hodinu a půl.. (kromě noci, to tak často nechtěla) A trvalo to docela dlouho :(((( Ale zžily jsme se stím a šlo to.. Taky jsem slyšela že slabé mlíko neexistuje.. Sárinka je čímdál šikovnější.. nejradči by jen stála a chodila.. POZOR ona se ale nestaví k nábytku či pevným věcem.. ona se staví k chodítku.. k jídelní židličce.. takže jak se staví tak jí to popojíždí a ona to ustává.. je fakt šikula má skvělou stabilitu a je fakt opatrná.. staví se i k dětské židličce která je dost vratká.. Někdy sice taky upadne, ale není to tak hrozné.. takže jestli se nějak nezasekne tak budem brzy chodit.. :-o Ale kdo ví co přijde.. Jinak se holky hrozně moc omlouvám, ale naskytla se změna.. Do olomouce do ZOO razíme už zítra.. vím že je to na rychlo a nevím jestli se vám to bude hodit.. bohužel ale fanda domluvil na příští víkend chlapy na stavbu a taky hlásí krásné počasí na tento víkend.. Takže jsme se rozhodli, že nejlepší den pro nás je zítra.. Fakt se strašně omlouvám že je to tak nečekané.. jestli se vám to někomu hodí budu moc moc ráda ale pochopím, když ne.. má chyba |-|
Článek se načítá
Profilova fotka
Aaahoj Eviku bre ranko všeeeeem :-)
Profilova fotka
Evi a ted si budeš užívat jen a jen rodičovské "dovolené" :-D :-D :-D
Ahoj Ywi a Káji :-) Já mám dneska nějakou strašnou rýmu, včera v práci byli všichni nastydlí tak jsem to asi taky chytla :-(
Bré ránko ;-) Kaji, tak jak jste se s O rozhodli? Peti, aha - tak děkuji za osvětu ;-) Ywi, tak my určo nepojedeme - ani zítra ani příští týden ... páč maj zítra nástup tesaři 8-) x-) holkýýý, tak sem včera dolakovala druhou vrstvou druhou polovinu palubek a mááám to z krku. R dovezl ještě do foroty 2 balíky, ale to je jen 12ks takže to bude rychlovka. Jsem tááák happy!!!!! x-) Jinak, od včera máme obložený komín obkladovými pásky, dnes ještě zaspárovat a je to! 8-))
Profilova fotka
evi chjo chjo.. tak at jsi brzy fit ivi jsi šikulka.. my naštěstí palubky mít nebudem, takže jsem toho ušetřena.. vím jaká to byla makačka když to dělali na ségřiném baráku :-p holky včera mi přišel ten iphone a je to docela pakárna jak to nemá žádnou klávesnici.. ale jde asi o zvyk no :-D
Profilova fotka
hoj holky Ywi Sárinka je šikovnááá :-) koukám dělá jen a jen radost :-) Evi tak to je naprd :-( Ivi nedohodli sme se nijak bo můj nastávající přišel domů v 6 ráno ]-(
Profilova fotka
Yw iphone si kámoši strašně chválí, já jej jednou měla v ruce a je to dobrá hračka... ale jak bych psala sms to nevím... :-D
jdu uklidnit a konečně snad dneska dodělám ty květináčky, tak pěkný den papa
Evi, to jsou ty změny počasí a věchr - snad budeš brzy fit!!! ;-)) Ywi, no tak my to máme jako podbití - a počkej, sem si myslela že je taky máte jako podhledy! Nebo nééé??? Jak to budete mít řešené? Máš odkázek na svoji novou hračku? Jinak, Sáruš je šikulka ;-) ... chtěla jsem se zeptat - už má zoubek? Kaji ]-( ]-( ]-( jako dnes v 6ráno jo?! Šiši .... kde se toulal! To bych ho asi pleštila mezi dveřma a šla do práce už na 7hod! My měli romantiš ráno - páč sem jela autím a chtěla sem být v práci na 7 nakonec sem to stihla tak tak na 8 :-D x-)
Profilova fotka
mno jo, jednou za čas se mu to podaří... naštěstí to není běžná věc takže mu stejně odpustím, měli nějakou kliošakci, ani nevím, musím zjistit... ale mých poznámek o tom zda mu někdo usekl ruku že nemohl napsat sms si neodpustím... tjo byly doby kdy psal dycky když věděl že se zpozdí, poslední rok to "nějak" zapomíná... :-|
Profilova fotka
Ywi a v ZOO pozdravuj :-) snad se tam taky brzo ukážeme... my máme v plánu dneska jet do Kolína za prckama a druhý den na brusle Nymburk POděbrady, snad bude krásně (a snad mě nebude nic bolet) :-D
Profilova fotka
kaj jojo dělá velkou radost.. ted máme krásné období.. pláčeme jen minimálně.. sice se někdy teda i vzteká, ale vím jak na ní :))) a její oblíbená činnost je krásně se usmívat.. to umí úžasně :))) kaj sms musím psát pomocí té tužky.. jde to určo pomaleji, ale jak říkám asi půjde o zvyk.. Naštěstí tolik sms už nepíšu.. spíš jen volám.. my podhledy budem mít ze sádroše.. jakoby zděné.. ještě nemáme zoubek :-N iviiii.. i vy jedni :-x x-) :-x x-) :-x x-)
Kaji, useknout ruku nebo : slepička počítá kuřátka a jedno jí chybí apod.!!! aha, ze sádroše - tak to pak fotni, páč mám pocit, že sem to eče neviděl my muzikanti :-D x-) :-x no co, trénink je též důležitý!!! :-D
Profilova fotka
ivi ted jsi mě zmátla.. co vlastně myslíš..??? tož to máš pravdu.. trénovat se musí aby výsledek stál za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! už se těším až budete střílet naostro :-D :-D :-x :-x :-x :-x
Profilova fotka
Ivi slepičky ani hladové krky už nefungují... Ywi to věřím, na fotkách je prostě úžasná.... :-) dneska si ebru do KOlína foťák, i s bleskem a budu se zas učit... :-)
Profilova fotka
kaj tak pak hukaž fotečky.. já ted s bleskem ale vůbec nefotím..
Profilova fotka
resp už je ani nezkouším... písnu sms že brou že jdu spát... pokud odpoví, končí brzy, pokud ne je mi jasný že je rozpařený a hned tak nepřijde... 8-)
Ywi, teď zas mateš ty mě :-D čím sem tě zmátla? Tím trénováním nebo těma podhledama??? Jj než my budeme střílet na ostro, tak budete mít všechny fousatý děti :-D :-D :-D))) Kaji, ani slepičky, ani hladové krky??? =-) tak že dostane na holou!!!!! Jůůůů Kaji, tak pošly fotečky pls - huž se těším. Sem teprva teď zjistila, kolik má ten náš foťák funkcí :-D) to brzo že, po třech letech :-x :-N :-N :-N :-N Jdu snídat

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?