Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
satyyy: malý se vzbudí kolem té 5 hodině a už nespí, pak až tak kolem 9 hod v kočáře - jinak by nespal vůůůbec! :-p yw: čupr kočárek...fakt moc hezký! x-) kolik jsi za něj dala? a to máš funglovku nebo bazarový! ;-)
Profilova fotka
peti děkuju.. kočárek je z MMB za 6000,- je to super cena a kára vypadá skoro jak nová.. jen sem tam odřeninka, na první pohled ale nepatrné.. Myslím že na to kolik S4 stojí jsem ji sehnala za čupr cenu :)))
ahojky holky :-) yw: kočárek je suprový :-) ... moooc dobrý kup :-) využívám chvilky .. malá ještě spinká ... ale asi už dlouho nebude ... co bych taky chtěla že??? když v noci krásně spinká x-) ... v sobotu jsme byli v Olomouci na Svatém kopečku na výletě ... a bylo to moc fajn (večer snad vložím pár foteček až je Radek zpracuje :-) ), naštěstí máme skvělé hodné dítko, které pláče jen když má hlad a bolí bříško, ale to ji v poslední době ani netrápí, takže celodenní výlet s ní není problém :-) ... jinak je to zlatíčko ... minulý týden jsme byly na kontrole po šestinedělí s malou i se mnoua vše je o.k. x-) ... tak jsem začala cvičit lehce na novém stroji :-D ... Terezka má 4500 kg a 57 cm ... teda měla přesně minulý týden ... teď už asi má zase o něco víc, protože ji začínáme říkat "otesánek" papá skoro pořád :-) jak se jinak máte Vy? evi: to je super, že je vše o.k. a přibrali jste s Vendelínkem
bré ránko ;-) Ywi to je čupr cena x-) Veru, to je fajn že se máte dobře a malá je hodná ;-) my už sme si s holkama říkaly, kdepak jsi že se neozýváš .. už se těším na fotečky
Ahojky Veru, jé, tak malá roste jako z vody, no je to spokojené miminko :-)
ivi: no u nás to bylo teď hektické :-D ... Radkovi odešel počítač a potřeboval pracovat z domu a ještě pro bývalého šéfa, takže jsem mu musela předat svůj noťas, sice nerada ale musela ]-( :-D ... no a přes den jsem skoro pořád s malou venku nebo u našich ... navíc minulý týden byl ve znamení kontrol u doktorů ... nejdřív malá, pak já, další den jsem byla na kontrole a objednat se na odstranění toho velkého znamínka (zase se zvětšilo o 2.5 mm za 4 měsíce :-( ) tak 13.5. ho jdu odstranit, tak snad to není nic vážného, uvidím z výsledku histolky ... a pak jsem ještě zaskočila do práce, když už jsem byla s malou v Ostravě :-) ... no a v pátek byla zase příprava ke křtu ... prostě hektický týden :-D
evi: to teda roste :-) ... ještě minulý týden ji stačilo pít na střídačku z jednoho prsa ... od neděle už chce z obou ... :-D
to do dobře že hezky papá, náš Filda se už taky rozejedl tak bříško roste :-)
evi: to je super :-) ... už se Ti to krátí :-) tak si ten klídek užívej ... pak už člověk nestihá skoro nic ... já jsem ráda, že mám naše ... hodně pomůžou a nemají problém udělat si čas na malou ... skoro je spíš někdy musím odhánět :-D
jé, to je fajn když vaši pomůžou. Mě včera zase vytočila tchýně, tak uvidíme jak bude pak k ruce :-p Ještě že mamka je půl hodiny cesty autem když bude nejhůř
Profilova fotka
bré krásné slunečné ranko :-) včera jsem po dlouhé době málem čůrala ze smíchu, Donutil opět perlil :-D
Ahoj Káji, Sluha je záruka x-)
Článek se načítá
tak já mizím ... malá je vzhůru :-) ... zatím páčko a mějte se krásně :-)
papa Veru, těšíme se na fotky
Profilova fotka
ahoj holky veru: tak to je super, že můžete s malou i na celodenní výlet! To já si to u maxe můžu nechat jen zdát! :-D
Profilova fotka
papa Veru :-) no to je, už jsme na něm byli podruhý... čím dál lepší... :-) včera se na něj diváci dokonce přichystali a ve scéně, kdy chce po lidech chleba a dělá si srandu že i ve vyšších řadách nemaj na chleba, tak někdo z prvních řad mu hodila chleba... no divadlo lehlo a Donutil taky :-D pak jak vyjedl ten chleba, tak tu kurku hodil zpátky se slovy, tohle jednou bude slavná kurka :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kaji :-D :-D :-D to je prostě borec!!! Veru, malá už je pokřtěná??? Evi, copak tch vyvedla? Dedu, copak Max zlobí??
Profilova fotka
Evi copak tch? Ded a Ivi ahoooj :-)
Kaji čááááu! :-)
Ahoj Ivi :-) IP...
Profilova fotka
tjo mamča měla trefnou poznámku... kdože všechno pak o svatbě přijde k nám domů a zda mám dost sklenic atd... =-) no to nevím, dost jich asi nebude a přijde mi blbost kuopvat mraky sklenic a talířků kvůli jednoho dne a umělohmotný to je pi.ovina že jo... jak ste to měly?
my jsme měli půjčené nádobí od babičky, nemůžeš si vypůjčit třeba od tety?
Profilova fotka
všichni jsou daleko... a tch používá tupperware, mamka ta by to z Ovy mohla i roztřískat... :-( holt asi skončím v Ikei nebo někde... ale co s tím budu dělat to nevím....
Profilova fotka
leda z práce :-D :-x
no koupila bych v IKEA ten set skleniček, to stojí pár peněz, přinejhorším jestli máte doma nějaké starší tak je pak vyhodíte a necháte si ty nové :-) chatu asi nemáte co?
jdu si nabarvit hlávku, v pátek jdeme na svatbu tak ať trochu vypadám, zatím pa
tak je napapkaná a spokojená :-) ivi: ne ještě není ... křest bude 24.5. :-)
Profilova fotka
jinak krom hotelu máme dálší objekt... http://www.travel-cz.cz/objekt.php?id... O. tam včera byl a je nadšen...
Profilova fotka
chata by byla, ale přivlastněná mamčiným dvojčetem a my už tam ani nesmíme....
kaji, a nezapůjčili by vám nějaké sklo + talířky třebas z místa kde bude hostina?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?