Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
tyyy jo Káji ty ho ale umíš zpracovat, poraď fintu fň do IP, nám se bude taky hodit.
Kaji, tak to je supéér, cenu určo zvládnete ... třebas P překvapí ;-) hi hi hi .... a co na něj platí???? No raděj se neptám - vím co platí na toho mého :-D ;-) Marky, no tak to má fakt ještě čas - je nějaká nedočkavá ne??? Jak bude chvilka tak je stáhnu a pošlu ;-)
Profilova fotka
jako že by šel se mnou pan Svoboda do divadla Jo? no to určitě, tam se v 3/4ťákách a tričku nesmí ]-( tak tohodle si asi nikdy nedočkám :-(
Profilova fotka
nebo půjdem spolu a L bude hlídat :-) vzorný tatík ;-)
Profilova fotka
tak to beru hnééééééd. Káji já tě myluju :-D
Profilova fotka
tak já zase mizím, jdu pro malou do školky, ale tento týden je asi poslední, už to nějak nezvládám, tak bude muset nastoupit babička.
Marky :-D si nějak nedovedu pana S představit v divadle ;-)) ještě pořád hlídáš? už se na to vykašly ... za chvíli rodíš
Profilova fotka
tak papa Markét :-)
hi hi hi ... ten FB je fakt mazec :-D
Profilova fotka
šiš se z toho FB jednou pos... z těch kvízů :-D
právě narážím na ty kvízy :-D)))
Profilova fotka
sem psala ve chvíli kdy jsem ještě neviděla že taky reaguješ... :-))))
Článek se načítá
Profilova fotka
jdu baštiti :-)
dobrou chuť :-) píšu podruhé ... poprvé mi to neodeslalo :-| ]-( :-|
Profilova fotka
sem tuuuu :-)
co si měl dobrého??? já měla cerea raženky a zel. salátek ;-) s kukuřicí ... jak půjdu z hokny skočím k Havlíčkovi pro sekanou a nějaký salámek pro R do práce ;-)
jinak, sem to tu trochem pofackovala - uklidila ;-)
Profilova fotka
kuř. směr s kari rýží :-)
hmmm bych si taky dala x-)
Profilova fotka
mám chuťku na něco sladkéééhooooo
tak si dej čoko ... nemáš??? vlastně žádné sladké ... mysli na zoubky! 8-)
Profilova fotka
Ahoj marky, tak kočárek je vážně super.. hodně ocenuji tu ruční brzdu, ústí je hodně kopcovité město a tak mi to dost usnadnuje.. Dobře se sním i manévruje.. zatáčí.. sice si člověk musí zvyknout.. někdy to přední kolo udělá i to co nechci ale jde ozvyk.. Je super.. Jen jedinou věc co mi teda chybí je pérování.. Implast skvěle péroval a jízda sním byla taková měkoučká.. tenhle kočárek bohužel tolik pérovací není.. ale asi je to o zvyku.. co se týče funkčnosti, tak bych řekla, že oba kočárky mi vyhovují na stejno.. ;-)
Profilova fotka
no nemááám, ale mamka mi tu nechala koláčky :-)
tak vidíš ... koláčky jsou taky fááájn ;-) Ywi a jak se líbí malé v kočíku?
tak jsem po obídku, měla jsem švestkové knedlíky s tvarohem x-)
Ywi, kočárek je moc pěkný ;-)
Jééé Evi, švestkové knedlíky s tvarohem x-) x-) x-) neceš poslat????
Profilova fotka
mě bez toho tvarohu prosíííím :-)
klidně, huš běžím na poštu :-) odpoledne chci něco upéct, tak uvidíme :-)
Profilova fotka
teeda ty seš akčníí :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?