Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
tak to je fajn že se máš :-D)) to já taky, páč konečně víííkend x-)
Profilova fotka
čááááa sem tu, byla rajskááááá x-)
jůů rajskou já rááád x-) pojď na návštěvu k 80 .... sem tam taky ;-)
Ahoj holky, tak jsem zpátky. U doktora jsme sice čekali celý den, páč pana primáře odveleli na JIPku k nějakému komplikovanému případu, ale v poradně vše v pořádku, ukončil mi neschopenku a od 11/5 jsem na MD - jupííí :-D x-) Pak jsem čekala do odpoledne na ten kontrolní utz, abych tam nemusela znova v úterý. Doktor to všechno pěkně přemeřil a ten 3týdenní zklus jsme dohnali, vážíme 1,6 kg, a rozdíl máme jen 4 dny ;-) x-) já jsem tak strašně moc ráda :-) Hodně mi pomohla ta tekutá béčka a víc papat, i když teďka si mám dát do úterý dietní stravu kvůli tomu břichabolu :-S ale už nezvracím, takže snad to bude v pohodě. Takže všechno v pohodě a další kontrola za 3 týdny :-) No a odpoledne jsme vyrazili s mamkou po obchodech. Sháněla jsem nějaké oblečení kamarádům na svatbu a nakonec úspěšně sehnala krásnou černobílou sukni a bílou halenku za super cenu :-) takže dnešní den fakt velká spokojenost. Jo a koupila jsem si prvního melouna - měla jsem na něj velkou chuť a už je ve mě, Fífovi šmakuje :-)
Profilova fotka
jeee Eviku tak to mám radost... :-) za výsledky u dr, i zaúlovky... hele takže teď jdešna pár dní do práce ještě nebo jak??? jinak my obešli jednu starší hospodu a dvě nové arozdíl vjednání nebe a dudy, máme tipa,uvidíme co cena... :-) story s pí zvesničky střediskové pokračovalo ale to ažjindy, dneska už fakt ne... :-D papa
Profilova fotka
tak já hlásím, že jsem s sebou zase švihla o zem :-| Evi tak to jsi měla krásný den co? Káji takže bude změna hospy?
Profilova fotka
Mmaky :-( dávej na sebe pozor.. :-( opět tlak? :-( mno jo, změna... definitivní... baba je fakt magor, O. s ní mě dneska řeč po telefonu.. holky ale pokrok, O. došlo že bychom mohli ubrat lidi, jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-)
Dobré ráno. Káji já si ještě vyberu 4 dny dovolené a pak nastupuji na MD, do práce přijdu akorát odevzdat čip a klíč a tralalá :-D
Ahoj Mmaky, teda ten tlak je na prd :-(
Profilova fotka
achaaa tak to joooo :-)
Profilova fotka
evi: no super, že kontrola dopadla dobře! mmakulíne - co zas hledáš na té zemi proboha...mravenečka?! =-)
Profilova fotka
Ded tak jí trochu toho tlaku pujč... :)
Článek se načítá
Profilova fotka
to se jako ptáš ty Dedule jedna? Ty která jsi si pro sebe znárodnila veškerý tlak ve Zlínském kraji? Sobče jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
kaji, mmaky: já myslím, že už ho tak vysoký nemám, ale něco ti klidně mmaky ještě dám! :-D ;-)
Profilova fotka
dobre ranko... matko, japato ze nespis???
Profilova fotka
Vojtik http://www.modrykonik.cz/album/view.p... :-)
Profilova fotka
satyyy: to dnes vstával Max ještě relativně pozdě - normálně vstává tak v 5 hod - dneska to bylo až v 6!!! :-D Vojtík je fešáááák! x-)
Profilova fotka
teeeda, to je ranni ptacatko... a to se vzbudi a uz neusne?? a nebo jen ma hlad a potom zas spi.... ja teda taky vstavam v pet, ale kdyz je clovek doma, tak by si rad pospal ;-)
Profilova fotka
Brý troooooo :-)
Profilova fotka
Dobré ránko :)) ded naše malá dnes překvapivě taky spala až do půl sedmé a pak si ještě čtvrt hodinky povídala sama v postýlce :-D Ted už zase chrupe :))) jinak hlásím úspěšný víkend.. Sárinka leze osto šest.. chodí od nábytku k nábytku.. začla dělat velké pokroky :)) a zjistila jsem :-| že už je to fakt velké dítě ;-( o miminku si už můžu nechat jen zdát |-| Jsem si v sobotu udělala radost (za to že jsem toho zase hodně udělala na stavbě.. sakryš to by mohlo být častěji :-D ) a vydražila jsem si na aukci IPHONE za 2500,- churááááááááá 8-) 8-) budu frajerka :-p :-N včera manžílek přifrčel dřív z baráčku, tak jsme vyrazili na prochajdu a tak mám na kobyle nové fotečky kočárku.. je fakt čuprrr.. dnes mi přišla nová podložka tak budu dělat frajeřinu chi.. zase bude sousedka čučet.. :-D (to je stará důchodkyně co má ovšem přehled a nic jí neunikne.. drbna jedna..) a jak jste se měly výýýýýýýýýýýýý????
Profilova fotka
ahoj Yw... co to, ze mate novy kocarek?? ten stavajici nebyl ten pravy??
Profilova fotka
Ahoj Ywiiii, hned to jdu očučnout... :-) můj skoromuž byl furt ěnkde na golfu, tak jsem si v sobotu yvrazila do letňan na veletrh kosmetiky a svatby... tak jsem tam nechala asi 1500 :-N litr za "tiskátka" na nehty... pošlu ukázku, jsem si odpoledne hrála, 500 za bižu - 3 ks a 1 asi použiju na svatbu, a domluvila jsem si tam květiny na svatbu :-) jo a v pátek ještě jsme podle epoptávky našli asi restauraci, přímo naproti místa kde máme obřad... tak čekáme na cenu... :-) no a včera jsem byla na brusle s kámoškou :-)
Profilova fotka
:-D fotka wo co gou a nekecat, jsou božííííí :-D jinak hezkeeej kočík ;-)
Profilova fotka
Saty ale joooo byl čupr.. jen mamuška nevydrží dlouho u stejné věci, tak jsme udělali změnuuu :)))) kaj cožeee.. to neznám.. tiskátka na nehty??? :-o tolik penízků???? :-N tak držím palečky at restaurace klapne ;-) kaj kujeeem.. taky se chystám s kočíkem na brusle ale furt mi do toho něco leze.. a tento kočárk bude na ježdění super, páč má ruční brzdu, tak jsem ráda :)) jsem zvědava co na to ještě bude říkat sáruš :-N
Profilova fotka
Yw - nojo, koukam, ze kocarek uz jde do prodeje.... neeee, jeste neeeeee ja mam na nej zalusk, ale ted je to na nas jeste brzo :-(
Dobré ráno :-) tak ještě tento týden na neschopence a od 11/5 mateřskáááá :-D :-D x-)
Profilova fotka
fotku a pošlu :-) zas budu ujíždět na tom celý léto... :-) šaaau Eviii :)
Bré ránko ;-) sem tu měla po ránu práci ;-) jdu okuknout všechny fotečky :-)
Ahoj Káji :-) tak jak jste pokročili s oznámkem?
Profilova fotka
zatím nijak... o víku jsem chtěla juknout na ty písma, ale nějak jsem to nestihla,... jinak ten motiv je myslím ok a už bych ho ani neměnila... :-) hoooj Ivi :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?