Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
ňáááááááám, taky bych si daaal :-)
takže pitváme spolu jo? :-p
já měla pudink, ale nic moc :-(
Profilova fotka
tak jooo, kým začnem? :-D
malý pitaval z velkého města :-D
ahoj kočky huž sem doma ;-) a po papůůů v práci jsem měla hodně práce a pak tam zasejc byl šéf tak sem za váma nemohla. Markétko, neprošvihla si mě ... oučes mám v pasu a další ve svatebním albu ;-) Evi, šiši si užíváš holky u vás jako prší jo? tak u nás ani kapka, včera azuro, dnes sice chladno, lehce pod mrakem ale začalo aj svítit!!!
no tak já jdu zkusit též pitavala a ovu ... sic sem tam byla 2roky, ale pochybuji že to na mě zanechalo následky :-D
hele hele on mi ty fotky někdo smázl ]-( ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
jaký fotky?
Profilova fotka
kukám Ivis taky kvízuje o 100péro :-D
tak mi je 46 let :-D :-D hehe
kaji, toho oučesu ze svatebního alba ... mě serou, hlavně že tam mají jiní v albech na.ano !!!! jj kvízuji takže : sem matka Tereza, obor pediatrie a je mi 46 :-D jo a sem hřích smilstvo x-)
Článek se načítá
jsem si musela doma zatopit - zima zima :-|
hele tak my netopili, ale tento týden se topí o 106!! chladno
Profilova fotka
holky valím, papa.. :-)
Profilova fotka
Bré ránko, a co je hlavní? je páááátečníííííííííí x-)
Dobré ráno, my jedeme dneska v 10 na kontrolu a pak s mamkou do Práglu :-)
Profilova fotka
Ahoj Evi, a co budete lovit? :-)
Já bych měla zálusk na nějaké žluté botičky k tomu žlutému topíku co mám i v PASe, že bych si to vzala na tu svatbu ale chybí mi botky tak se chci někde podívat. No a mamka že nebyla dlouho v Pze tak že by taky chtěla provětrat :-)
Profilova fotka
tak se pak pochlub, jasný? :-)
jasný, jdu se strojit, papa a pěkný pátek :-)
Profilova fotka
tak papa a u dr, tfuj tfuj ;-)
achoj ;-) konečně pááátek ;-) Evi dobře dopadni a ulov botičky!! Kaji, u mě vede též modré x-)
Profilova fotka
Ahoj Ivi... še jo... :-)
x-)x-)x-) jj to je fakt nejlepší ;-) koníci hezký, ale tohle jak sem viděla - tak bylo rozhodnuto. A nejem proto, že mám modrou ráda - ale je fakt nej! ;-) šikulka sestřenka to se zase dějí věci ... pošlu IP
Profilova fotka
holt koníci nebudou no, sme si zas něco vymysleli, že... 8-) :-D
A ve stejném duchu budeš mít i pozvání ke svatebnímu stolu, meníčka a tak? Budeš dělat meníčka či děkovné kartičky nebo čoko? Ale to bys měla mít i do modra svatbu x-)
Profilova fotka
no chtěla bych mít stejnou pozvánku k hostině a jmenovky to teprve uvidím... děkovná bude spíš pak už svatební fotka s textem dole modrou tabuli necu...
Profilova fotka
no, veselý to máš....
:-D :-D :-D vidím že tě neukecám ;-) nevadíííííííííí hmmm, a budeš dělat vůbec jmenovky??? Ono poskládat všechny tak aby se nepobili je těžký. Sestřenka byla na jedné svatbě kde to bylo řešeno jmenovkama a říkala, že to bylo děsný - že si neměli s kým povídat a pak že se stejně každý přesunul

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?