Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
1, Ivi já jsem nestihla tvůj nový účes 2, Yw tak to máme stejný kočárek teda, ..... a my bychom se do toho Omíku přidali, pokud budu ještě funkční 3, Káji já chci taky do kufru do Egy s Ivčou, jinak účes krásný, a s tím oznamkem výjimečně souhlasím s O., zkuste ještě nějaký jiný návrh 4, Evi co to zase vyvádíš? Měla bys vendelínovi dopřávat a né mu odepírat, zkusila jsi to černé uhlí aspoň? Nebo si dej listovku, když i ta ti to způsobuje. 5, ahoj Dedulínku
Káji nebyla, neboj, dám ti jeden kontakt na salon kde jsem byla moc spokojená. Můžeš to vyzkoušet cvičně před svatbou, fleky se netvoří, je to všude hezky rovnoměrně nastříkané. Doporučují tu aplikaci 3-4 dny před svatbou, ono se to zprvu trochu vymyje a pak dostaneš tu pěknou přirozenou barvu :-)
Profilova fotka
holky a co je s Veru nevíte?
Ahoj Markét, uhlí jsem si ráno vzala, zatím jsem teda nebyla, ale žaludek mi houpe jako na vodě :-p
Profilova fotka
Mmaky ahojyk no posledně psala že je u rodičů na zahrádce.... holky já vás klidně vezmu, jen stli vydržíte týden na lodi bez jediné hodiny na pevnině :-D
Profilova fotka
chjo v sobotu je zase veletrh ke svatbě v letňanech a já nemám s kým jíííííít :-(
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Bětule má nachystanou postel od včerejška
Profilova fotka
aha tak to já asi do kufru nechcu, tak přenechávám kufr Ivči a já pojedu příště ju? :-D
Mmaky pěkné x-) za kolik to máte? My za 58 dní
Profilova fotka
mě už jen 32, a zítra začínám poslední měsíc
Profilova fotka
klááácná postýlkaaaa x-)
ty jo, to to letí :-) já jsme zvědavá kdy se rozhodne ten náš že půjde ven. V noci mám občas takové silné bolesti břicha jako při MS, prý už se to pomalu chystá =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak tohle já mám Evi od soboty nonstop, je to dost nepříjemné a střídají to křeče, no už jsem si i říkala že zajdu k mudr., ale Bětka se pořád hýbe tak je to asi v pořádku, no v nejhořším případě se už chystá ven a přijde mezi nás dřív no. Káji děkuju
jj taky to znám, křeč do břicha, trvá různě - od 5-30 minut. Pak to povolí, zabírá vana nebo to "rozchodit" ale je to síla :-|
jdu se na chvilku natahnout, zatím papa
Profilova fotka
mmaky: to povlečko je božííí! tůůůze se mi líbí, fakt! x-) mmaky, evi: no vidím, že už to máte fakt za pár...to tady bude za chvíli fakt samá mamina! :-N
Profilova fotka
no jen Kája s Ivčou to tu brzdí, brzdy jedny :-D :-D :-D ...co holky? :-D
Profilova fotka
co je fuuuuuuuurt, nemůžu mít vše najednou že :-D nejdřív svatbu.... :-)
Profilova fotka
kaji: no a vůbec - plánujte mimi hned po svatbě? :-)
Profilova fotka
no, mimi by v plánu bylo, já kliďo i po svatbě... ale u Bromíka to úspěch nemá, ten prý až do domečku... ;-)
Profilova fotka
kaji: ahááá, no a jak to vůbec vypadá s domečkem?! :-) jo a přidala jsem dvě fotky na kobylu! ;-)
Profilova fotka
no už máme i to poslední povolení, a teď začne výběrové řízení na firmu.... už máme stavební dozor a ten pomáhá hledat :-) jdu na kobylu :-)
Profilova fotka
tuli tuliii :-) krásné... spokojená maminka se spokojeným mimískem x-)
Profilova fotka
kaji: no tak to je super! A ted hlavně mít štěstí na dobrou firmu! ;-)
Profilova fotka
no, asi to bude zážitek vybrat nějakou solidní...
uf, tak jsem dožehlila další věci pro Fífu :-. Káji jak vám dopadla ta hospoda?
Profilova fotka
Eviku včera jsme se shodli, že na ně prdíme, že nebudeme čekat a nervovat se do svatby co vše zvořou a budem hledat jinou... ale zítra tam jedeme...
Profilova fotka
Evi písneš mi ještě jednou prosím odkaz na svatbičku? kujuu
no ono to bude asi lepší. Kamarádka co se vdávala loni v tom Liběchově tak byla 14 dní před svatbou na nervy, páč jí paní majitelka totálně změnila menu bez jejího souhlasu :-(
kterou myslíš Káji?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?