Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
kaj vy razíte do egypta jooooo??? to nemá cenuuuu??? ci takyyy?? to je jako předsvatební cesta a kam bude ta svatební?????? kaj mě se líbí takový ty jednoduchý decentní drdůlky.. taková jednoduchost.. ivi tak hlavně že ti to schválil manžílek.. mě se ta barvička zase právě líbí..
Profilova fotka
navíc ráno nebude moc času, tak vymýšlet něco složitýho budu zbytečně nervní jak to budem stíhat...
Profilova fotka
ivi to je hezké.. když já počebuju změnuuuu |-| |-| :-N :-D :-D
Profilova fotka
drdůlky, jako nahoře na hlavě nebo dlole jak je v odkazu? no jo, jedem do Egy, dlouho sme tam nebyli :-D :-x tentokrát budeme celý týden na lodi... bože ať nejdou zas celý týden vlny... a svatebku jsme ještě neřešili, ale kdysi O. pronesl něco o Maledivách, ale nevím nevím... myslím že jak uvidí celkovou částku za svatbu, pojedem na Macháč :-D
ywi, že si Kájuš dovoluje nějak často .... to je furt móře, potápko ............ :-N vem nás sebou do baťohu pls :-x x-) x-) x-) mě se barvička taky líbí, jen si musím hodně opalovat ksichtík bych nebyla bledule bledá 8-) kaji, stíhat budete nebooooj!!! oni bez tebe neodjedou a co víc, bez nevěsty není svatba že!
Profilova fotka
já nic já muzikant, já su jen doprovod :-D :-D :-D a jak sem se včear sledovala v zrcadle... já sem tak nechutně bledá, kor jak mám ten nový melír, fuuuuj....
Profilova fotka
tjo právě očumuju fotky z JAR od známých, neskutečný, úžasnýýý x-)
Profilova fotka
kaj mě se líbí takovéhle : http://www.beremese.cz/album/view.php... kaj tož to by byla krásná dovča.. jééééé to bych vám zááááááááááááviděla.. :-) (v dobrém samozřejmě) ivi taky se mi zdá že je kajuš nějak často pod mořem.. to já když nepočítám to vedle mě, tak moře hooodně dlouho neuvidím ;-(
tak mácháč je taky dobrej ne? :-D) prej dlouho sme tam nebyli, se picnu :-D)) jedete na stejné místo - nebo jinam? ywi, nj znám tě ... :-) ale jo, změna je život a pokdu už se ti to nelíbí tak je nejvyšší čas to změnit. Já bych třebas šla i do mikáda, ale jelikož mám hodně husté vlasy - musela bych jen a jen žehlit. A co barvu? Budeš měnit, nebo eee? kaji, tak šupajda do solárka, nebo si kup ten sprej na obličej, já ho měla a je supér ;-)
Profilova fotka
holky klid, myslím že jak začnem stavět, bude po prd..li, bude mimčo tak se cíle cest taky změní, aspoň pro mě... taky hezký, možná až moc jednoduchý....a bojím se toho mého žirafičího krku....
to je hezký a mohla by si tam mít i tu kytííí x-)x-)x-) ywi, ne;-( jsme na tom stejně .... ale zase budeme bydlet ve svém, dítka odrostou a pak můžeme jet jen s protějškem - čebas
Profilova fotka
Ivi to se bojím že bych byla zas flekatá... ardši sluníčko nebo solárko ;-) no tentokrát jedeme na St. Brotehrs Island... tzn. do Hurgády letítkem, pak 4 hoďky pouští busem a šup na loď... takže pak jak po týdnu vlezu na pevnuinu, to bude prdel :-D
Článek se načítá
kaji, si právě myslím že by ti to mohlo trošku schovat krčisko :-) ono to chce ozkoušet. Ale ouplně volně rozpuštěné to neee, k těm šatkům by se to nehodilo vzala si mi to z úst .... jak se začne budovat, plodit děti tak se cíle změní
Profilova fotka
uvidíme co ta kadeřnice vymyslí... zatím je čas.... třeba kámoška na zkoušku ani nejde a nechá to až na den D... blááásen tto jeeeee
http://www.beremese.cz/album/album.ph... modrá pro Kajušku já z toho spreje měla taky strach, ale naprosto vpohodě! Šiši, kámoška je odvážná - bych si to tedy neriskla
Profilova fotka
modráááááá x-) ale nakonec to bude asi tahle http://www.beremese.cz/album/view.php... :-)
ta je krááásná .... bych řekla, že v ní vidím lososovou :-D víš jak jsme řešily přes icq ty barvy .......
Profilova fotka
ivi jojo fandi mě taky uklidnuje, že budem jezdit až dítka odrostou a to se pak rozšoupnem.. ale aby ještě klouby sloužily že :-N barvička zůstane.. bojím se jiné.. na to jsem bačkora :-x :-N holky mládě se mi probudilo.. jdu se věnovat.. papa :-)
Profilova fotka
papa Ywi :-) zase se někdy ukaž ;-)
:-D :-D :-D no tak klouby vám tak rychle nedoslouží ne?! pozdravuj mládě ;-) barvíš se sama ??? pááá
kaji co něco takvého : http://www.beremese.cz/album/view.php... vlasy vzadu máš delší tak by to šlo ... a kytí by tam taky nějako šla x-) musím jít pracovat ....
6.5. máme kontrolu na ossz - to zasejc bude :-p
Profilova fotka
Ivi neee, to je moc, nechcu na hlavě ... jak to nazvat.... no tenhle typ nee, ale dík za snahu :-)
Profilova fotka
jůů našla jsem krásnou hospu, sice POčernice, ale myslím ež budeme vděční za všechno už...
Dobré ráno holky, tak hlásím že jsem marod :-( mám nějakou střevní virózu, takže od úterý bliju, bliju, bliju a i to druhý :-( :-( to co jsme pracně přibrali jsme hned zase zhubli :-( byla jsem u doktorky, říkala že mi nic dát nemůže, max. černé uhlí, staré rohlíky a hořký čaj :-| kdyby se to ani po víkendu neuklidnilo musím do špitálu |-|
Ivi vlásky moc pěkné ;-) bych tě nepoznala
Káji a co zkusit ten nástřik opalování? Já jsem to využival vícekrát, jak na ples, tak na svatbu a byla jsem moooc spokojená :-)
Profilova fotka
ahojky Evulíku - téda, si zase "užíváš" co! :-(
Ahoj Dedulí, no ten konec těhu mi fakt dává zabrat :-( Jinak moc pěkný fotečky, právě jsem je doprohlídla x-)
Profilova fotka
Ahoj Eviku, etda ty si užíváš.... ráno jsem na tebe myslela kdepak si že ses neukázala... opatruj se kočko... a ten špitál... bože, teda fakt si to těhu užíváš co? :-( na ty nástřky já nejsem, nevěřím tomu, já su takový smolář že bych byla flekatá jak milka... :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?