Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
holky - máte na mailu ty profi fotky - konečně je mám i na CD! x-)
Profilova fotka
krásné fotky Peti, ale ta první je naprosto boží. Pozdravuje tě Bára.
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
mmaky: díky moc a že taky zdravím sestřičku! x-) ivis: čupr. moooc sluší, fakt! parádní změna! x-)
Peti úžasné fotečky x-)x-)x-) nj změna je život - on se mi ten přeliv za čas vymeje, takže pak můžu být zase blond a tááák. Sem říkala R že bude mít co půl rok v posteli jinou ženskou :-D)
8-( 8-( 8-( proč mlčíte??? jdu makati
Profilova fotka
Bré rááááánko, zdraví vás opět blondýna :-D
Nazdar blondýno ;-) si teď můžu rýpat když už nejsem blong girl :-D) Jinak, šéf hned poznal změnu a pochválil x-)) ale že by mě zezadu nepoznal 8-)
a co foto???? já taky ukázal
Profilova fotka
tak počki, jdu se fotnout... :-)
jj nebooooj já nikam nepůjdu ;-)
Profilova fotka
máš to taaam :-)
Článek se načítá
jj jdu na to
jůůů to máš nějaké kratičké nebo neee???? a barvička hezkýýýý ;-) hele a co to oznamko, vyřešili jste?
Profilova fotka
kratičké? néé to se ti zdá, mám to sestříhaný a dlouhý to mám na zádech.... jinak oznamko u O. neprošlo, sestřenka maká na jiným... zdálo se mu to takové moc dětinské :-( nu což... druhý návrh snad bude více úspěšný.... přinejhorším najdem nějakou klasiku, třeba jako měla Mmaky...
tak to joooo ;-) jako se mu to nezdálo celkově, nebo ty koníkové se nelíbili??? mě to přišlo neokoukané, jiné ;-)
Profilova fotka
Ahoj holkyyyyyyyy..
Profilova fotka
písmo (tak to je maličkost) ale ti koníci ee... ahojky Yw :-)
Profilova fotka
vy jste ale fešandýýýý.. Ivi tak ta tvá změna je fakt čupr a myslím že s tou barvičkou jsi nešlápla vedle.. fakt paráda!!!!!! kaj tvá blond kštice je taky supeeeer!!!! já ke kadeřníkovi vyrazím až tak cca za tři týdny.. možná dřív ufidíme :))))) jinak hlásím že mám nový (ojetý) kočárek a jsem nadšenáááááá hurááááááá :)))) už jsem počebovala změnu.. pořídila jsem sportáček casualplay :-) :-) (podařil se mi sehnat krásný kousek za čupr cenu, tak mám radost) dnes ho hned prubnem :)) jo a taky předběžné oznamuji, že druhý květnový víkend, JESTLI BUDE HEZKÉ POČASÍ (za deště nejedem) pojedem do ZOO do Olomouce.. mají být dva prodloužené víkendy zasebou, tak se to šikne :)))) Tak jen aby jste věděly ;-) konec hlášení..
Ahoj Ywi ;-) tak ty počebovala změnu jo :-D :-D :-D tak pak pošly fotečky sporťáčku. A co malá? Už jsi ji svezla a líbí???? A chystáš se taky na nějakou změnu s vláskama? Já nevím - rostou mi už hodně suché, tak se mrknu do lékárny zda by něco nedoporučili. ... Jinak, kujííí za pochvalu x-)x-)x-) a to byste tam byli přes víkend jakože sobota a neděle, nebo jen neděle? Musela bych se domluvit s R, ale nevím nevím - v neděli by to snad ještě šlo .... ale sobota a pátek určo neee. Jinak máme pokrývače ;-)
Profilova fotka
Ywi starý kočár nefunguje jak má? tak nový ať pěkně šlape... :-) jé tak druhý vík. v květnu nemůžu, my jedeme do Egypta 9.5. :-( škodaaaa
Profilova fotka
ivi fotečky pošluuu :))) malou jsem svezla zatím jen po obýváku.. ale smála se takže schváleno :-D :-D jojo chci se nechat ostříhat.. tak ufidíme jak dopadnu |-| no ivi hodně záleží na počasí, když budou hlásit hezky na sobotu a na neděli déšt, tak určo nepojedem v neděli, přeci jen to je venku a tak by to bylo naprd.. určo pojedem jen na jeden den.. Ale jestli bude hezky po všechny tři dny tak asi vyhraje ta neděle!!!!!!! Já vám to jen ohlašuju, páč jsem to tu kdysi nakousla, tak aby jste neřekly, že jsem se na vás vyprdla..
Profilova fotka
Ywi a jdeš zase úúúúplně na krátko? i když, tobě sluší úúúplně všecko :-)
Profilova fotka
kaj funduje naprosto skvěle.. ale maminka počebovala změnu :-N :-N S implastíkem se mi bude těžko loučit, ale to jsem celá já.. nevydržím u jedné věci.. (zatim se mi to teda daří jen u fandy.. jinak ráda střídám věci :-D ) ale co mi bude na novém kočárku chybět je to super pérování co implast měl.. |-|
Profilova fotka
kaj asi tak nějak.. mikádo jde dolů.. nebaví mě.. :-D :-D :-D
Kaji, vy jedete do Egy??? Se máááte!!!!! tak pokud se smála, tak je vše v nejlepším pořádku ;-) hlásit se to musí!!!!! jasnačka že to záleží na počasí, pokud bude hnusně, tak nepojedete na zvířátka - to je jasný jak facka! Uvidíme jak to budeme mít my .... ale ráda bych nějaký odpočinkový den - hlavně pro R páč se nezastaví! Jinak, včera jsem byla za ním v práci. Vůbec mě nepoznal, prý si říkal komu sem dala auto a kdo to vůbec je. Pak nevěděl zda má brečet či smát se - ale líbí se mu to ;-)) Naši doma ŠOK - mamči se nelíbí ta hnědá - že blond byla lepší a u taťky jsem ráda, že nejedl - páč by mu určo zaskočilo. Četl noviny, zvedl hlavu a pozdravili jsme se, zase ji sklonil a najednou mu to docvaklo :-)) bráška to pochválil a i šéf si všiml a že mi to sluší :-) Jo a včera u R sem viděla na vlastní oči přílet vrtule na heliport - překládání pacienta a odlet. No a pak ve finále, když sem už měla odjíždět jim pískli výjezd a jelikož byl R na první auto Terno, tak mě řekl ahoj a metl do zásahhovýho a šupajda za volant. Sem mu eče mávla když odjížděli. Škoda, že sem neměla foťáček - bych vám to natočila na video ...
Profilova fotka
hih no můžu razantní stříhání až 9.8. :-D holky máte tipa pro mě na účes? mám dvě varianty... nechat ofinu rovnou, zbytek navlnit, nechat rozpuštěné a čelenku (mám dlouhý krk) neboooo něco takového http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Ivi mě se na tobě taky líbí víc ta blond, ale tohle je taky pěkný ;-)
Ywi, nestříhej si vlasy - mě se takhle moc líbíš ;-) Kaji, mě se líbí ten účes na odkazu ;-) do toho by šla buď i ta čelenka nebo i kytí ... Tak ono se mi to časem vymeje ;-)
Profilova fotka
no zas ať toho nemám moc na té hlavě...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?