Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
makulíne: moooc moc gratulíruji, jsi šikulkáááá! x-)
Profilova fotka
děkuji, děkuji holky
Profilova fotka
Dobré ránko holky.. téééda tady je pusto a prázdno.. marky gratuluju ke zkouškám, jsi šikulka!!!!!!! Hlásím první prospanou noc od 20.00 do 5.00 :-D :-D Sice už pak mrnous neusnul, ale vydrželi jsme do půl 7 v posteli, tak aspon tak :)))) Včera jsme s mamuš vyrazili do kina na Líbáš jako bůh a hezky jsme se nasmály, zase jeden hodně vydařený film :)))) tak já jdu zase něco dělat když tu nikdo není.. tož pěkný týden přeju x-) x-)
Bré ránko ;-) já sem tu, ale procházela sem si mejlíky ;-) Tak u nás vík opět pracovní. V pátek odpo a celou sobotu byl u nás švagr a budovali s r. No a v sobotu krom vaření, praní, věšení a sbírání prádla jsem natírala vrchním lakem palubky. Bude to krááásné x-) x-) x-) x-) pak vám pošlu mejlíkem fotečku odstínu. Jinak včera dopo bylo též pracovní - r je myslivec a jednou ročně chodít sbírat kámen pro ZD. Tak jsem mu byla pomoci ;-) hezky sem se prošla, opálila ksichtík a kolem 22,00 jsem chrupkala. Celý víkend i pátek bylo neskutečně hezky - v pátek sice chladněji ale nepršelo ;-) tak to bylo čupr :-)
Profilova fotka
Brééé ránko :-)
Profilova fotka
v sobotu jsme byli na svatbičce, pan farář byl vtipnej, zasmáli sme se.... pak jsme jeli k broďákům kde byla i segra O. s dvojčatama a Ankou... tak maminka byla dobrá herečka, pač dělala že to je pro ni novinka....:-D mno a pak sme jeli našim a cestou sme vymýšleli jak to provedeme... nakonec sme přijeli... s kytkou, zákuskama a šáňem a na klopách ještě myrty... :) mamka co to táhnete? a já.... no víš mami, ona ta svatba dneska.... to byla vlastně naše, tak vezeme výslužku.... a mamka :-. :-. :-. :-.:-D říkám mami nebooooj, kecáme... :) a mamka no já si uvědomila, žes v pátek na icq psala co že budete dělat a tys napsala máme svatbu, tak mi cvaklo.... no pak jsme ji odvedli do obýváku, zavolali tátu a bráchu ... já řekla no ale přeci jenom vám chceme něco říct... a Ondra maminku požádal a moji tlapku a mamka s radostí kývala že jo, že tobě Ondro jo.... :)
8-) Kaji ahojky ;-) hi hi hi ..... takže supééééér!!!! Oficiálně gratuluji!!! Ale kdyby ke mě dcera přišla, že se vdala tak jí asi zničím :-D :-D :-D A co tatínek? Že mu nějakej cizí chlap odvede dcerušku??? No můj taťka byl takovej zamlklej. Sice sme spolu byli už 5let ale stejně ...
Profilova fotka
no čoveče, já hleděla, po letech sme celá rodina seděla pohromadě v obýváku a kecali sme, to se dloooooooooooooouho nestalo... brácha a táta jsou zavření dycky ve svých pokojích a my sedíme sami s mamčou....
Profilova fotka
no a mamka si libovala, že po ní nic nechceme a že bude supr přijet k hotovému...maminám sme řekly že stli něco budeme chtít tak max cukroví (to se mi fakt řešit nechce, O. ten cukroví ani nechce...) dokonce padl nápad se na nějakou výslužku vys..t, cukroví tam bude dost, stejně to nikdo nebude jíst a já co dostala výlužky, tak letěly do koše pak jse mze svatby byly dyky přeslazená ještě měsíc a to sladký miluju....
fíha ;-) u nás to je tak, že většinou já s našima v kuchyni a brácha v pokoji ... ale u všech důležitejch momentech byl dycynky :-D
Profilova fotka
gratulíruju Káji k oficiálnímu zasnoubení :-D
Profilova fotka
jo a taky jsem si včera poseděla u maminky na křesle... O. měl zas jen kámen a já asi 6 kazů :-( to vrtání ěm neva, kolikrát ani nebolí...ale ten studený vzduch a voda, ta mě zničí.... u dvou zubů to bylo peklíčko....
Článek se načítá
Profilova fotka
no když se něco řešilo třeba s barákem to přišel... ale jindy byl u sebe zalezlej... Mmaky dííík :-)
Markys a tobě gratuluji ke zkouškám a zápočtům ;-) jinak, ahojky :-D) Kaji, fíha .... 6 kazů?! A to jsi tam byla před půl rokem? Hele a nejsou k dostání nějaké tabletky nebo něco do vody na posílení té skloviny??? Sem si se.rala sváču co mi mamka nachystala - eče mám horalku, margotku, jogurt a 2 jablíčka ... banány v čoko už padly.... teď jak jsem od rána do noci na nohou mám extra potřebu čoko, že by mě chyběla energie???
Profilova fotka
Mmaky taky gratulíruju, takže teď už jen státnice? naposledy jsem byla před rokem a něco... u mě je to dycky.. tentokrát samé krčky, já už nevím co s tím...
chjo to je trápení ... a fakt na tu sklovinu něco není? elmex ti nezabírá???
Profilova fotka
jj už jen dodělat bakalářku, odevzdat ji. A naučit se na státnice a odstátnicovat. a pak nííííc jen pohoda a klídek :-D díky Ivi
hmm tak už nemám ani tu horalku .... ]-( :-D kolik ti toho do BP chybí??? A začala si se už učit??? ;-)
Profilova fotka
Elmex jsem začla používat až teďkom... mamka mi dala i nějaký junior, že tam je víc fluoru něbo čeho to...
Profilova fotka
v bakalářce pořád bojuju s tou praktickou částí, mám ji nějak složitou. A učit se mám v plánu začít začátkem příštího týdne. Laďa dostal studijní volno, takže je ode dneška už se mnou doma až do státnic, takže se asi zabijeme, ale jako první den je to dneska zatím v poho. on je zavřený v ložnici a už se učí, a já peru a žehlím a chystám věci na Bětku. měla jsem takový divoký víkend a už v sobotu odpoledne jsem myslela že pojedem do porodnice. Jinak jsem minulý týden dostala prášky na krev, protože ji mám nějakou špatnou, takže možná i proto je malá menší. Ale doktorka říkala že se to občas stává a ty prášky jsou vyloženě na upravení krve těhotným takže jsem v klidu, baštím je ráno a večer. Malá je už opravdu otočená šiškou dolů takže snad je vše tak jak má být. iIvi nedělej chutě, já bych si dala horalku hned a nejlépe tak celou krabici horalek :-D
Kaji tak uvidíš - třebas to pomůže. A nějaké tabletky? My na základce dostávali nevím tedy co to bylo - ale povině každý den jsme to museli polykat - taky to bylo na zoubky ;-) Jéééééé tak BP ti dává zabrat |-| hi hi hi jakože ji máš složitou - nebo si ji děláš složitou??? Ale asig to první co? ;-) Hi hi hi a L už má taky vše uzavřený? A co BP už ji taky má?? Končí stejně jako ty - nebo ne? A co ten minulý týden - slíbila jsi, že nám napíšeš co se dělo :-. No to sou radosti - ty si to těhu užíváš ... prvně :-p :-p :-p snad do šestého a teď tohle - tak snad to bude všechno OKá. Hele není problém - ti pošlu expres poštou do Zl celou krabici ;-)
Profilova fotka
no spíš mi příjde že jsem si ji vymyslela složitou ani jsem to netušila (kdybych věděla do čeho jdu tak vymyslím něco jednoduššího), a teď už podle toho musím pokračovat. Laďa už jenom upraví citace v teoretické části, ale jinak ji má hotovou, takže on už je v klidu. oba už máme všechny zkoušky hotové a taky státnice dělám stejně, a pokud pojedou podle abecedy tak dokonce i ve stejný den :-) no jo já vám oběma můžu těhu vážně "vřele doporučit" z vlastních zkušeností :-D :-D :-D
Profilova fotka
hele Káji a nedělá to mamka jen proto aby jsi k ní častěji jezdila? Zkus to třeba to bude lepčejší :-D :-D :-D třeba nebude mít pocit tě takhle trápit když budeš doma častěji, třeba se jí jenom stýská :-D
Profilova fotka
Mmaky a nemůže ti s tím někdo pomoct?? no ona mamča nemá radost když mě tak musí trápit, sama je ze mě nešťastná... normálně k ní jezdím po půl roce na prohlídky když mě něco bolí... bylo období kdy si zuby řekly že budou odumírat, to bylo teprv peklo, ěnjaké kazíky jsou pro mě brnkačka... přiznávám, večerní čoko mi moc nepřidává, ani pítí limo v noci...ale už sem si do práce přitáhla kartáček a po obědě probíhá taky očista... proklínám toho co kdy vyymslel zuby, proč nevymysleli trvalý, bezkazový, neotravující život....
Profilova fotka
ty jo Káji tak to je masakr, zuby umí dobře potrápit člověka.
Profilova fotka
to jo... to mě jednou bolela celá držka... do Ostravy daleko a já už lezla po stěně... šla jsem k jedné zubařce tenkrát ještě u ČD když jsem byla a o proti ní je má mamča zlatíčko zubař... ale nemohly sme přijít který to je... až sem si pak v pátek vzala dovču, jela k mamině a v noci sme jely jak fretky dokud sme ho nenašly, hajzlíka jednoho... to byly muka... jednou mě to chytlo v Egyptě... stačí malá bublinka v zubu a jak dokáže potrápit.....
Profilova fotka
no, dost o zubech... teď jsou spravený, bude chvíli klid.... jednu období ěm zuby zásadně chytaly tak 2-4 dny před dovčou, tak teď snad nic nehrozí :-D
Marky, tak to je fajn .... se budete u státnic hezky podporovat a ty máš výhodu oproti L - máš 2 mozkovny x-)) Kaji, fíha no ty si fakt užíváš ... a nezkusila si změnit nápoje - místo sladkých limonád raději jemně perlivé nebo jen vodu s citronem? Tak já osobně zažila bolest jen když mi rostla 8 a ta mi ještě nevyrostla, jinak trápeníčko nemám. TeĎ sem si celkem dobře popovídala s jedním zástupcem pražské firmy ;-) je to fešák a sportovec a jak sem se dověděla začal stavět jako my :-) ve stejnou dobu ... též svépomocí. Takže už jsme probrali zdivo, desku, střechu, okna ;-)) fakt sympoš. Š měl jednání co se mu protáhlo - tak sem mu dělala společnost ;-)) jeho domeček bych chtěla vidět ... má rozlohu 246m2 =-)
Profilova fotka
Ivi já vodu nepiju, musí to mít dycky krapítko cukru, jinak nevypiju ani deci, nechutná mi to.... zkoušela jse mi minerálku ale bublinky už mi taky vadí.... :-N já to říkám furt... všechny vysekat a dár náhradní... do skleničky :-D
Profilova fotka
ahoj holky teda Káji - ty si "užíváš" s těma zubama! =-) :-( mmaky: tak to by tě měl Ládík aspoň obskakovat, když už je doma, ne?! :-D . yw: a malá ti nespávala celou noc? já myslela, že jo! Max mi taky usíná tak kolem 20 hod a budí se kolem 5 ;-), ale už tak měsíc! x-) dnes jsme byli opět na plavču a opět to prořval...no máme smůlu, že chodíme na ty rehabky a on si na plavču myslí, že zas "cvičíme" :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?