Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ze začátku je to takové divné, nevíš, jeslti to je ono nebo ne, ale pak se to začne stupňovat :-D V jakým týdnu jsi?
Profilova fotka
teď jsem v 17+4tt
Profilova fotka
tak to jsi byla na plodovce docela brzo...tripply jsi už měla, jo? Tak to bude v poho, neboj :-) Po 20tt se mimčo pořádně teprv rozhýbe ;-)
Profilova fotka
Nevim, jestli zrovna je, ale měla jsem odběr screeningu MS AFP, ultrazvuk se zaměřením na uropoetický trakt budu mít 24.11., ECHOkardio vyšetření plodu bude 1.12.
Profilova fotka
Týjo to letí :-D :-D
Profilova fotka
ty vado, no fakt že tady byla :-D :-D Se z tebe picnu :-D
Profilova fotka
Já jsem všudeeeee :-p :-p :-p
Profilova fotka
nepřekvapuje ;-)
Profilova fotka
No počkej už mi to bude pomalu končit. V práci net nemám ;-( ;-(
Profilova fotka
jéé a co budu dělat?
Profilova fotka
No to netuším, plést, vyšívat :-D :-D :-D
Profilova fotka
Kuky tak co jak je holky?
Článek se načítá
Profilova fotka
Dnes bych pořád spala, vstávala jsem ve třičtvrtě na deset. A ani kafe mě nepomáhé :-( V prosinci se stěhujem do Prahy :-)
Profilova fotka
To je tím počasím taky bych chrápala, ale jedem do města nakupovat vanoční dárky.
Profilova fotka
Máte nějaké tipy holky?
Profilova fotka
Já ani nevim, kdy budu nakupovat :-( a ani nevim co 8-(
Profilova fotka
Holky tak máme koupený jen dárek manželovi k narozkám ]-( Všude lidí jak much. Asi sednu na net a dárky budu obědnávat přes něj :-)
Profilova fotka
A já zase nevím zaco :-D :-D :-D
Profilova fotka
misicka :-) a jaký darek jsi koupila? jo a co kupujete na vánoce rodině a manželovi?
Profilova fotka
Manžel si vybral boty, takže dárek byl ryze praktickej :-D :-D
Profilova fotka
Jinak manžel odemně k vánocům dostane kolekci dvd vetřelec a dál ještě moc nevím, ale říkala jsem si že bych mohla třeba udělat kalendář z fotek nebo puzzle.
Profilova fotka
mám nějakou depku....aaach jo. :-S
Profilova fotka
Nevim, co koupim rodině k vánocům :-( Manžel bude mít narozky, dostane bundu. Začátkem roku budem předělávat barák, tak vánoce budou slabota. Ještě vlednu plánujem koupit kočárek.
Profilova fotka
Jakpakto vždyŤ dneska bylo venku tak krásně to přece je hřích mít depku ;-)
Profilova fotka
U nás vánoce taky budou slabota :-|
Profilova fotka
Ahojky jaký byl víkend?
Profilova fotka
misicka...no já jsem po 14 dnech opět nemocná, tak jsem celý vík zavřená. manžel byl u rodičů na zabijačce a pak měl mecheche s klukama, tak měl spát u rodičů. a dopol mi volal a ptala jsem se ho, esli přijede a on že ne. a to mě strašně rozesmutnilo. večer mi psal, volal, ale nereagovala jsem. byla jsem smutná a naštvaná. a v půl jedenáctý se objevil. opilý - což jsem ho zažila poprvý a ještě navíc běžel celou cestu (je z vedlejší vesnice) takže opilý, ještě ve tmě, takže jsme se stejně pohádali trošku. protože jsem ho opilýho ještě nezažila a umíš si představit ty řeči, že chtěl být se svou ženou, že mě miluje, bla bla bla. pak už byl protivný a jak jsem ho nedokázala usměrnit, at se uklidní, tak jsem se normálně rozbrečela. nikdy jsem to nezažila a domluva s opilým člověkem je celkem bezvýznamná. takže jsem měla originální večer. :-)
Profilova fotka
No tak to věřím tak to by na mě depkda taky došla. Na mě něco taky leze tak ležím v postýlce koukám na dvd a piju jeden čajíl za druhým.
Profilova fotka
manžel přivezl ze zabijačky takovejch věcí, že hlady fakt neumřeme, i kdybysme chtěli. :-D ale... :-( :-( chudáka ho fakt vzal šíleně zub, kejve se mu normálně stolička a bolí ho to a nejbližší zubní pohotovost je v praze!!! z lovosic. to je strašný. :-(
Profilova fotka
No a jak na sviňu zítra je svátek co :-S No zuby jsou prevít ja snima mám taky jen samí lepší zkušenosti ]-( Mě zabíraj prášky Panadol Ultra na ty zuby jako jedinej prášek.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?