Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Míšo, když ty tu jsi zrovna když tu nikdo neni :-D A teď tu určitě zase nebudeš :-D
Profilova fotka
misicka....no jsme spolu chviličku. v podstatě spolu nejsme spolu ani rok a už jsme skoro 3 měsíce manželé. miminko chci, ale je pravda, že taky nechci taky tak brzy, chtěla jsem počkat do léta. ale v práci je to děsný a utěšuju se myšlenkou na těhotenství a v ten moment mám pocit, že do léta prostě nevydržím a že se zblázním!!! :-D takže ve mě se to taky pere, ale manžel nechce vůbec, tak to mě z části brzdí a z části štve. no nemám to lehký.... :-(
Profilova fotka
No teď jsem tu :-D :-D
Profilova fotka
Jsem všude :-D
Profilova fotka
no to máš ale štěstí :-D
Profilova fotka
téda ty jsi mě našla :-D
Profilova fotka
já tě načapám všude, se neboj...
Profilova fotka
před tebou se neschovám :-D
Profilova fotka
no to máš prostě smůlu :-D :-D Ale už tě nechám, jdu koukat na tv...
Profilova fotka
Dnes jsem byla na genetice, dopadla dobře, ale ještě mě čeká nějaká vyšetření. Konečně mám fotečku
Profilova fotka
klhof, tak gratulko k dobrým výsledkům a máte pěkného mimíska :-)
Profilova fotka
Tak to je super, že genetika dopadla dobře ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat jestli jste po vysazení antikoncepce měli pravidelnou MS a po kolika dnech?. CHtěli bychom vysadit prášky a začít se snažit tak at vím do čeho jdu . Díky za radu
Profilova fotka
ahoj zofi, tak mně po vysazení HA přišla MS po 37 dnech, a pak už nepřišla :-N Tak přeju příjemné snažení :-)
Profilova fotka
Somi díky za onfo jsem z toho taková nesvá jako že nebudu vědět kdy to přijde a budu pořád čekat :-( to nesnáším při prášcích to bylo jednoduché přesně jsem věděla kdy to dostanu a byla jsem na to už připravená a ale tedka to bude divný no snad to nebude tak hrozný jak myslím, ale díky moc za info :-)
Profilova fotka
teda Soni promin překlep :-)
Profilova fotka
ale víš co, každý tělo je jiný, ale určitě čekej, že to pravidelný nebude...hlavně, aby ti ms vždycky dorazila sama a nemusela jsi na vyvolávačku...a kdy chceš vysadit??
Profilova fotka
no chtěla jsem už tento měsíc, ale kvůli práci to možná odložím :-) mám uplný děs z toho že to nebudu mít pravodelné a ještě k tomu určitě silné. Něž jsem brala prášky tak to bylo hrozné měla jsem to silné a bylo mě vždy blbě, tak to snad nebude tak hrozné :-) a ty ještě pracuješ? v kolikátém si měsíci?
Profilova fotka
ty jo, tak já si pomalu už ani nepamatuju, jaký jsem to naposled měla, ale nebyl v tom žádnej rozdíl jako když jsem brala prášky...jen že se mrcha zdržela... Já jsem od minulého týdne už doma na neschopence, už mi to dávalo zabrat, dojíždění a dvanáctky v práci, tak se doma flákám :-D Budu pomalu končit šestý měsíc.
Profilova fotka
Jé tak to jsem ráda, že si s tebou můžu aspon na dálku o tom povykládat. A měla jsi nějaké potíže ze začátku?? dalo se chodit do práce a dojíždět třeba autem. Mám to do práce půl hodiny autem tak jsem zvědavá, jaké to bude. A cítíš se dobře?
Profilova fotka
Ještě mě čeká ultrazvuk ledvin, kvůli tomu prckovi a nezbytná kontrola v prosinci (21.týden)
Profilova fotka
zofi, máš icq či skype?? Napiš kdyžtak do ip :-) klhof, a co máš s ledvinama? Já teď taky chodím na kontroly s ledvinama, ale mám to naštěstí v pořádku. Příště jdu zas 3.11. A při utz ve 20tt zkoumali mimču ledviny a má je v pořádku, teda to aspoň vypadalo, že to bude mít ok :-)
Profilova fotka
Holky teda vy jste se rozjeli :-D
Profilova fotka
Já jsem tedy po vysazení Ha měla ms nepravidelnou, ale po nějakým čase se mi to urovnala a teď mi to chodí už v pořádku ;-)
Profilova fotka
a zrovna jsi tu dneska chyběla, když to tu jelo :-D
Profilova fotka
Pravou ledvinu mám uloženou v pánvi a funguje mi na 15%, když se mi nevrátí zpět, tam kde má být tak mě možná čeká operace :-(
Profilova fotka
aha, tak to je blbý...já mám zas jen půlku levý ledviny, a pravou teda celou...a to by tě ale operovali až po porodu, ne?
Profilova fotka
sonisek....ty jsi v šestým měsíci dělala 12tky v práci???? já se klepu, že celý těhotenství proležím. na rizikový budu muset jít hned, jak zjistím, že jsem těhotná. kvůli problémům a protože mám fyzicky náročnou práci v laborce.
Profilova fotka
leirka, no akorát celý červen a půlku července jsem byla na neschopence, ne že by mi bylo blbě, ale doktorka mi jí napsala, kvůli vedrům apod. Pak jsem teda ještě chodila do začátku října a teď už se flákám :-)
Profilova fotka
Ne, během těhotenství bych šla na operaci.A když by ta operace nutná nebyla, rodit budu císařem, aby mi to mimčo nerozdrtilo tu ledvinu. A mám rizikové těhotenství od té genetiky.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?