Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
2 měsíce utečou jako voda. Ale já už bych měla vybráno jak by měl kočárek vypadat.
Profilova fotka
a jakej se ti třeba líbí? ;-) Všechno letí jak blázen, se ani nestačím divit =-)
Profilova fotka
však přijd za nama na kona, tam je inspirace habaděj :-D
Profilova fotka
Kombinované-Firkon, dívala jsem na www.batolatko.cz
Profilova fotka
klhof, tak Firkon jsme kupovali my, máme ho už uloženej u rodičů :-) Máme F7čku :-)
Profilova fotka
No pěkný :-)
Profilova fotka
my ho budem kupovat asi někdy v prosinci, ale nevim, kam ho pak dáme. Jestli bude u rodičů v Praze, nebo ho budem mít doma.
Profilova fotka
No doma y neměl být je to podle nějaké pověry, takže radím dát ho k rodičům ;-)
Profilova fotka
my ho máme u tchánovců, parkuje jim tam v pokoji a oni s nim občas drandí po pokoji, jak tak slýchávám :-D
Profilova fotka
Ale nevim, kam by ho v bytě dali. Možná by byl u dědy. My hlavně musíme naučit tu naši fenku, aby se nebála kočáru. :-N
Profilova fotka
Neboj ona si po čase zvykne ;-)
Profilova fotka
pověry akorát omezují, na to nedejte... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Uvidíme, kam ho dáme.
Profilova fotka
No to jo, aůle já jsem stejně typ člověka , kterej na nějaký pověry prostě věří :-D
Profilova fotka
já neee...se jim směju... :-D
Profilova fotka
Ahojky kočky :-)
Profilova fotka
Tak jak je při sootě? Co chystáte?
Profilova fotka
Tak já dneska čekám náštěvu a zítra razím do cirkusu :-D
Profilova fotka
Já bych se chtěla pověrám taky smát, ale nějak mi to nejde :-D
Profilova fotka
Věřím na to když mi přejde kočka černá přes cestu a pak na ten kočárek aby nebyl doma a pak nějaké vánoční zvyky :-D
Profilova fotka
Jinak na pátek 13 nevěřím vůbec :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky tak dneska sama?
Profilova fotka
mě černá kočka běhá přes cestu pořád. :-) manžel šaty před svatbou taky viděl, ne teda na mě, ale viděl je, což je prý taky pověra, ani o tom nevím. Talíř jsme si rozbít taky nenechali, přišlo mi to zbytečný. abych řekla pravdu, ani neznám nějaký pověry. :-D vánoční ani s tím kočárkem. :-) až kočárek koupíme, tak si ho zatím dám do dětskýho pokojíčku, to vím. :-)
Profilova fotka
Jo na ty šaty taky věřím :-D :-D :-D
Profilova fotka
Holky , čauky já dneska prožila perfektní den :-) Odpoledne jsem byla pozvaná na obídek apak jsem strávila celí den v cirkuse a na kolotočích se čtyřletým prckem a bylo to bomba :-) Já chci dítě!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
já chci taky dítě. a manžel nechce. :-( jo chápu. jsme manželé dva měsíce. ale nějak to na mě skočilo a v práci mě to tak nebaví!!!! mám pocit, že do léta nevydržím. to chci teda na stopro. ale pudy jsou pudy. jenže je musím potlačovat. ach jo...
Profilova fotka
To je jedno , že jste teprve dva měsíce manželé, ne?
Profilova fotka
No my plánujeme pokus číslo dvě po novém roce ;-) Už se těším ;-)
Profilova fotka
Holky tak kde jste?
Miško, ty taky nevíš kde být! :-D a já se pak koukám kolik máš příspěvků :-D :-D :-D a teď už pádím ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?