Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ale Káťi a co jsi čekala :-D vždyŤ víš my jsme všude :-D :-D
Profilova fotka
A ty jsi na nás zase přišla :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky ;-) tak dneska je venku tak pěkně ., že jsme neodolali a na posled asi tento rok grilovali :-)
Profilova fotka
sonisek...děkuju, bylo to úúúžasný!!! kryštof a no name nádhera!! jsou zívřata, fakt komedianti, užila jsem si to. ohňostroj byl nádherný, ale ta hudba k němu. :-( akorát už na ponocování nejsem, ráno mi nebylo nejlíp, šli jsme spát až po půlnoci a nějak jsem to ráno těžce nesla. holt už nejsem nejmladší :-D misicko tak si to užij, je vážně nádherně, za chvíli se půjdeme projít.
Profilova fotka
Já čekám na manžela až přijde z práce a taky ho na chvilku popoženu ven
Profilova fotka
misicka...tak jak ti je? zjistila něco dr. nového? vycházky máš?
Profilova fotka
Vycházky jsem dostala tak aspoň něco, ale zatím nic nezjistili lumbálka dopadla dobře, takže ně čeká nějaké vyšetření u odborníka v uterý tak třeba tam něco ujistíme ;-)
Profilova fotka
Zítra si jdu na gyndu pro výsledky :-| , snad to dopadne dobře.
Profilova fotka
klhof...a co tchyně, lepší?
Profilova fotka
Na jaký výsledky? TRipl testy?
Profilova fotka
leirka:Teď je u své dcery, byla na operaci. Takže je klid-zatim misicko: nevím, jestli to jsou ty tripl testy, ale zatím ty výsledky co přišly, jsou ok. Uvidim,jak dopadnou ty další. Poslali mě na genetiku.
Profilova fotka
Na genetiku a proč?To se normálně posilá?
Článek se načítá
Profilova fotka
Mě posílají kvůli ledvině,mám ji uloženou v pravé pánvy-u močáku.
Profilova fotka
aha, tak to jo. ale jina těhe je v pohodě ne? ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já se tu včera nestihla ani zastavit . Mamina slavila tu padesátku tak jsem kmitala jako ručička u hodin a v 11 hodin jsem padla do postele a hned jsem byla tuhá. Teď už musím zase stávat jelikož zedníci ze střechy těma ranama by vzbuduli i mrtvého. holky já se včera tak přejedla, no hrůza tam bylo žrádla od masa po sladký x-)
Profilova fotka
My se právě vrátily, byly jsme doklízet po včerejší oslavě, téda toho jídla co ještě zbylo x-)
Profilova fotka
klhof, a v jakém týdnu jsi? To oni se chtěji asi juknout, jestli ten malý má ledviny v pořádku, ne? Ale jestli na to ještě není brzo...
Profilova fotka
misicka: v poho soni: jsem 12+2tt, ty genetický testy se dělají od 14tt
Profilova fotka
Týbrďo jak to všechno letí :-)
Profilova fotka
Letí to. Ale do porodu ještě dost času (duben) :-D
Profilova fotka
Jo , ale ani nebudeš vědět jak a Duben nám bude klepat na dveře ;-)
Profilova fotka
Ono to rychle uteče. Teď si užívám každou minutu spánku :-D Kolem vánoc si budem vybírat kočárek
Profilova fotka
No to věřím ono se řiká, že těhotný by jenom spali a spali :-D A už máte nějaký před vyraný třea na netu.
Profilova fotka
jen si to spaní užij, dokud můžeš :-D
Profilova fotka
Mám předvybraný na netu. Až se dovim, co to bude, bude se vybírat barva. ještě se mrknu na kočárky do Prahy, jinak asi se bude kupovat přes net.
Profilova fotka
nákup po netu je dobrý, ale je lepší ten kočárek vidět i živě, kvůli třeba skládání apod.
Profilova fotka
Je to lepší vidět, ale ten obchod je cca 30km od Prahy. A to skládání bude potřeba, máme menší auto
Profilova fotka
Tak to jo ještě, že ten net je ;-)
Profilova fotka
třeba se ještě mrknem do Prahy, tam mají víc obchodů i výběr, stejnak se bude kupovat v prosinci
Profilova fotka
Jo tak to je ještě čas na výběr :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?