Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
misicka..nechci být sobec. budou to i jeho děti a jsou to jeho rodiče. jenže moji rodiče jsou úplně normální, když tam zajdeme, je to fajn. ale když jdeme k manželovo rodičům, tak se děsím, co tchán zase vypustí z huby a jak se budu kousat do jazyka a budu mít po náladě. při představě, jak blízko jim budeme, se mi do stavby našeho baráku nechce. budou od nás pár metrů a nechci, aby tam moje děti byli často. blbý co? já vím.... :-(
Profilova fotka
Leirka můj budoucí tchán tak trochu pije a je to děsný v sobotu máme svatbu takže už se děsím co tam bude dělat a ještě vlastně švagr teda jeho syn a bratr mého nastávajícího tak ten je uplný alkoholik vždy když jdeme na nějakou oslavu tak je první ožralej a dělá ostudu celé společnosti tak mi držte pěsti at nám to v sobotu dopadne dobře a at jsou oba v pohodě i když v to pochybuju :-(((
Profilova fotka
zofinka1.. tam to Ti palečky držím!!!! vybavím si pár situací, kdy byl děsnej, ale když byl fakt hroznej, tak už jsme tam nebyli. A mí přátelé pořád tancovali, takže si naštěstí ničeho vůbec nevšimli!! takže hlavně obrň nervy, protože mě by to svatbu skazilo. Stačilo, když mi řekl: vy se mi nelíbíte. radši jsem se tomu zasmála a hodila to za hlavu. ale nemůžu ho cejtit.....hnusně protivnej chlap. :-( musím se přes to přenést...
Profilova fotka
Tak snad to Zofinka dopadne v pohodě. Je to holt za trest znát někoho kdo pije :-(
Profilova fotka
Tak jak dopadla svatbička určitě ještě probihá a je v pohodě ;-)
Profilova fotka
Holky tak co je tady nového? Já jsme zatím na neschopence a doufám, že se co nejdřív přijde na kloub těm mím nemocem ]-(
Profilova fotka
misicka....jaké nemoci? co Tě trápí?
Profilova fotka
Ahoj holky tak vás vítám jako mnovomanželka :-) vše proběhlo podle mých představ všichni se drželi ani žádný problém s alkoholem nebyl takže mi spadl kámen ze srdce :-)
Profilova fotka
zofinka....tak to je super!!!! je dobře, že alkohol se zvládl. u nás ne, ale naštěstí si toho skoro nikdo nevšiml. tak vítej novomanželko. :) jaký máš dojmy ze svatby??? já bych to chtěla hned vrátit. :-( bylo to úžasný
Profilova fotka
Ahojky vitám novomanželku ;-) Jsem ráda, že se svatba vydařila ;-)
Profilova fotka
Už nějaký ten měsíc se mi motá hlava a zatím litám po všech možných vyšetření a pořád netuší od čeho by to mohlo být :-|
Profilova fotka
aha....to je blbý.. a nemůže to být psychosomatický?? kamarádka dělá aromaterapeutku a už několikrát mi dětailně popsala můj problém, ačkoli nevěděla, co řeším a jen jsem jí řekla, že mám kašel, kterýho se nemůžu zbavit nebo mě bolela kyčel... od mamky mám půjčenou knížku Proč jsme nemocní a nějaké vážné nemoci jako lupenka a roztroušená skleroza, které mají mé dvě kamarádky, tak ta nemoc na ně sedí!!! kdyby si to vyřešili v sobě, uzdraví se. nebude to platit na každý problém, ale já na psychiku věřím fakt hodně, že spoustu věcí podvědomě ovlivnuje.....
Článek se načítá
Profilova fotka
zofinka:vítám novomanželku,těším se na fotky a na vyprávění!!
Profilova fotka
no někdy si řikám, že to asi psychický bude když dokoři nic nezjisili, ale zase na druhou stranu já žádný problém nemám nebo si nejsem vědoma :-|
Profilova fotka
to je právě to podvědomí. mě by nikdy nenapadlo, že obyčejný kašel může něco symbolizovat. a fakt jo. tenkrát mi řekla, že řeším problém, který mi nejde vyřešit, takže ho nemůžu jakoby polknout a drží se to v krku. a já měla nabídku práce a řešila jsem spojení a tu práci jsem chtěla hodně a z těch spojů jsem měla strach a nevěděla jsem, jak se rozhodnout. ona mi řekla ať to rozštípnu, já se prostě rozhodla a za dva dny bylo po kašli. a předtím se táhl 14 dní i přes léčení. a loni jsem řešila esli být nebo nebýt s mým nynějším manželem, nebylo to lehké období a jela jsem s ní a strašně mě začala bolet levá kyčel. to bys nevěřila. o mým problému nevěděla nic!! a do detailu mi ho popsala, můžu ti říct, že mi spadla čelist!!!!! a ted jak čtu tu knihu, tak opravdu to dává smysl. zkus juknout na net, esli tam něco nenajdeš....
Profilova fotka
Ahoj holky děkuji za podporu svatba byla teda naprosto úžasná hned bych to vrátila zpátky strašně se mi po tom stýská :-) no holkt je to za námi. Ale byl to nejkrásnější den v mým životě všichni byli skvělý a hlavně mluj manžílek je to nejlepší chlap na světě. Tedka si pomalu zvykám v práci na nové jméno ale jde to pomalu vždy když se představuji tak mi to dělá problémy. Jinak jedmv úterý na svatební cestu do Egypta tak se na to děsně těším :-) Fotky dodám co nejdřív :-)
Profilova fotka
Leirka zkusím se na netu po nečem podívat , za zkoušku nic nedám ;-)
Profilova fotka
zofinak atak ať se v Egyptě libí ;-) A co mimčo je v plánu?
Profilova fotka
no já jsem už dávno chtěla ale tedka mě to nějak přešlo jsem tědka spokojená že si užíváme nás dvou ale myslím, že přítel bude chtít co nejdřív je trochu starší než já takže už by to bylo vhodné :-) ale myslím, že mě to zase chytne už taky nejsme nejmladší :-D :-D :-D
Profilova fotka
Takže třeba se v Egyptě zadaří jo ;-)
Profilova fotka
děkují no uvidíme .-)
Profilova fotka
Tak pak až budeš mít čas dej nějaké fotky ze svatby ;-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co chystáte na víkend?
Profilova fotka
misicka...ahojky, u nás v ltm je vinobraní, přijedou Kryštof, No Name a Olympic, tak se moc těším. a na burčáček!!! ;-) ted vařím obídek, manžel šel do práce a jsem ráda, že se počasí konečně umoudřilo a tenhle víkend je krásně. :-) a Ty?
Profilova fotka
No já na neschopence se toho moc dělat nedá takže travím den vařením, valením u pohádek a koukání na telku. Možná na večer se půjdu na chvilku projít, když je tam tak pěkně :-)
Profilova fotka
a manžela máš pryč? a vycházky nemáš?
Profilova fotka
zofinka, gratulace ke svatbě, teda trochu později, ale přece :-D leirka, tak to si užij vinobraní x-)
Profilova fotka
No manžel maká na stavbě, brácha dělá podkroví takže mu tam vypomahá a vycházky bohužel zatím napsané nemám. V pondělí jdu k doktorce tak si o ně řeknu ;-)
tyjo holky, vy jste i tady jo? se z vás picnu :-D
Profilova fotka
copa, si nás hledala? To víš, někdo to tu zachraňovat muší :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?