Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
klhof..ahoj taky červencová nevěsto, já jsem z lovosic. ;-) čekáš miminko? gratuluju :-)
Profilova fotka
Kláro, tak super :-) A zatím jsi OK? Nějaké nevolnosti máš?? A kolikátý jsi teda týden??
Profilova fotka
leirko..dík, ale přišlo to ve špatnou chvíli. Mohla jsem nastoupit do práce a teď........ Soni..zatím je vše OK, žádné nevolnosti"zatím", jsem skoro v 8tt a ty? Fotečku zatim ještě nemám.
Profilova fotka
klhof...aha...tak to mě mrzí, že takhle neplánovaně...miminko chci, ale musím říct, že neplánovaně taky ne. musím se na to aspon trošku připravit. ale zas je hezký, že neletíš na potrat, víš?
Profilova fotka
Plánovala jsem si, když jsem v květnu nastoupila do práce, že tak za 4 měsíce otěhotním a po mateřské se mám kam vrátit. Ale zrovna začátkem června mi dali v práci výpověď, těsně před svadbou :-( :-( , rozdala jsem životopisy všude možně i do Prahy. Dlouho se nikdo neozýval, až teď, Když jsem byla cca v 4tt, jela jse do Prahy na zkoušku, tam už mě začínalo být špatně, tušila jsem, že bych mohla být těhotná. Byla jsem tam 4 dny. Těhotnou by nezaměstnali. Od té doby jsem doma. Jsem sice na pracáku, ale nic nedostávám, akorád mi platí sociální a zdravotní. Byla bych blbá kdybych šla na potrat, jsem ráda, že se to povedlo a že nemusim na umělé opl.
Profilova fotka
a otěhotněla jsi přes antikoncepci? je pravda, že práci mám..pracuju v mikrobiologii jako laborantka už několik let a dělám něco, co se zrovna jen tak někdo nenaučí. ale zas je to náročné fyzicky, takže musím otěhotnět v létě, kdy je volněji, protože nechci mimču ublížit nebo dokonce o něj přijít.
Profilova fotka
klhof, tak fotečku snad brzy taky dostaneš? Utz už ti dělali? Mně prvně až taky kolem 8tt. A já jsem teď 19tt, už v pátým měsíci :-)
Profilova fotka
Antikoncepci jsem vysadila v září 2007. Jsem ráda, že nemám zatím žádné problémy, ranní nevolnosti,....... Mě dělaly ultrazvuk vnitřní v 6tt (byla jsem na začátku 2. měsíce) a příští pátek si jdu pro průkazku.
Profilova fotka
jo, tak to mně taky úplně prvně dělala vnitřní utz a pak až v 11tt jsem šla na normální :-) Tak třeba už tě nevolnosti nepostihnou, to už bys asi měla, ne?
Profilova fotka
Snad mě nepostihnou. Dnes mě akorád píchlo na levé straně.
Profilova fotka
to ono píchá všude možně, kdykoliv...takhle ze začátku mi pořád pobolívalo břicho, jako při ms, ale to je normální, to pak přešlo zhruba na začátku 2.trimestru...
Profilova fotka
Taky mě pobolívávalo břicho jako při MS, teď mě pobolívá jen když se nenajím
Článek se načítá
Profilova fotka
a na kdy máš teda stanovenej termín? Já taky musím jíst tak nějak pravidelně, jinak nevim, co by se mnou bylo :-D
Profilova fotka
na 17.4.09, to jsem si vypočítala na netu. Přesnejmi řekne doktorka
Profilova fotka
tak u mě čekali, co napíšou do průkazky za termín, ale nakonec mi to vyšlo nastejno, takže 25.1. A prej se to pak ještě počítá dle pohybů, tak nevím...Ale co vím, tak většinou se všude bere termín dle poslední MS, podle toho se orientujou skoro všichni...
Profilova fotka
Jsem zvědavá, co mi tam napíší za termín, já jsem 28.4. Ještě týden čekat, :-(
Profilova fotka
Teď mě nejvíc rozčiluje tchýně, snad kvůli ní nepotratim.Do tohohle své dítě nechci přivýst.
Profilova fotka
jo, tchýně dokážou všechno pekelně pokazit...občas taky něco řekne, co mi naštve, ale jinak jsou ok...hlavně jsme od obou rodičů daleko, tak to je dobrý :-)
Profilova fotka
Nenech se jou rozházet ;-)
Profilova fotka
klhof, a máš tchýni někde poblíž??
Profilova fotka
Ale nejhorší je, když začne chlastat. To já jsem s nervama v ...... Bydlíme u manželových rodičů.
Profilova fotka
moje mamča s manželem bydlí ve stejný vesnici a manželovy rodiče ve vedlejší vesnice. ale nechci tam jezdit. k mamče moc nechodím a když, tak protože chci. a tam chodím z povinnosti. a manžela táta je děsnej vůl!!! navíc je zřejmě alkoholik...nepije pořád, ale když, tak nezná hranici a pak je nechutnej, viz naše svatba.... a navíc oni vnouče mají od švagra a moje mamča ne, takže jsem manželovi řekla, ať počítá s tím, že s mimčem budu hodně u našich, že mě to prostě k nim bude táhnout víc než k jeho rodičům. a závidím těm, co se odstěhovali a mají rodiče daleko, ideální stav!
Profilova fotka
Jo jo alkoholici jsou nejhorší :-| Taky mám pár zkušeností, ale bohužel né moc dobrých.
Profilova fotka
misicka....on je fakt hroznej. pokaždý řekne něco, čím okolí odrovná. tchyně je neštastná zlomená ženská životem s ním. taky mu po svatbě řádně domluvila a řekla, že ještě jednou a už od něj odchází. v podstatě jsem ho mockrát neviděla, ale vždycky to stojí za to! tchyně má taky svý, ale je to hodná ženská. ale kvůli němu tam chodit nechci. jsem v křeči, nemluvím, vůbec si to tam neužiju. a nejhorší je, že barák bude u nich ve vesnici, takže těžko zabráním vnoučatům tam chodit. nakonec tam stejně budou víc než u mojí mamči. a nechci, aby byli často s tak děsným dědou, když moji rodiče jsou skvělí!!
Profilova fotka
Dnes jsem si byla pro průkazku, jsem v 9+3tt.
Profilova fotka
Gratuluju k průkajdě ;-)
Profilova fotka
leirka znáš to buhužel kolikrát sourozence, rodiče a ni tchýňi s tachánem si nevybereš :-|
Profilova fotka
taky gratuluju k průkazce :-) A jak se jinak cítíš?
Profilova fotka
Jako těhotná co? :-D A co už jste to všem řekli nebo to na někoho ještě chcete vybafnout :-D
Profilova fotka
soni: zatim OK, nezvracím, ale občas se mi zvedne žaludek. Už to všichni vědí i máma a je to vpoho

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?