Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
holky tak já pošlu taky jo :-)
misicka455: děkuju x-) :-)
Profilova fotka
tak dej pak vědět, zda vyhrál :-D
Profilova fotka
To je šilený kolik ruzných soutěží je :-D Tak snad mu ty naše dva hlasy pomohli ;-)
Profilova fotka
Klhof a co jak pokračuje těhu?
Profilova fotka
ahoj hoolkyyy... hlásím se do klubu! ;-) Musím se svěřit, že jsem se narodila 26. března a 26 je moje nej nej nej číslo. a vdávala jsem se 26. 7. v 26ti letech, co víc si přát. x-)
Profilova fotka
Ahoj leirka, vítej do klubu :-) Já jsem taky 26., ale listopadu :-) Jdu zkouknout foto ze svatby :-D
Profilova fotka
V pohodě, jen jsem občas unavená. Jinak to zvládám bez ranních nevolností.
Profilova fotka
sonisek gratuluju k miminku. taky bych chtěla, ale s manželem jsme chodili jen 8 měsíců a pak se vzali, tak rok počkáme, protože hned pořídit miminko, nic si neužijeme, tak aspoň ten rok spolu. Ale závidím Ti. ;-)
Profilova fotka
leirka, podívej na mě, my se brali po 10ti měsících chození a teprve teď v září budem spolu dva roky :-N Jsme to vzali všechno nějak hopem, ale nelitujem x-)
Profilova fotka
sonisek my se potkali po 10 letech na školním srazu se zš a do té doby jsme vlastně ani nevěděli, že existujeme, nepotkávali se, nic. manžel se do mě hned ten večer zamiloval, ale mě to trvalo dýl. Během půl roku jsme se poznávali, psali si, občas se vídali a v listopadu jsme to dali ofiko dohromady a v červenci svatba. :-) Tak teď aspoň ten rok spolu, stejně by to teď díky mé práci nešlo a ať si užijeme samoty, protože díťátko nejde jen tak někam odložit a pak teda nastane ten boj, pokud se nám podaří otěhotnět v létě jak chceme. :-) rodit a nebýt spolu ani rok....to nechci. tak odolávám pudům :-D
Profilova fotka
Ahojky vitám leirka :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
téda holky vy byli tak krátce a už svatba to já se stydím mi se brali po devíti letech :-D Takže si to mimi už zasloužíme už jsme si spolu užili víc jak dost :-D
Profilova fotka
misicka...noo, zas k věku nebylo na co čekat, chtěli jsme se vzít. :-) ale moc jsme si neužili... ani teď, když je tři týdny v kuse pryč a jezdí až večer..takže miminku opravdu odolávám, protože se těším, že mi to vynahradí a tenhle týden to skončí a pak budeme konečně spolu. ;-)
Profilova fotka
leirka, jen si ještě trochu spolu užijte a pak šup šup na dětičky ;-) Míšo, copa ty :-D :-D
Profilova fotka
je fakt, že to letí neskutečně!!!! už máme měsíc za sebou ani nevím jak. takže ten rok uteče jako nic a pak mimčo. i když nevím, esli jsem jediná, ale vlastně se hrozně hrozně těším na těhotenství. mimčo je pak milion povinností, skoro žádný spánek, vysosaná energie... ale být těhotná, to je nádhera a to bych fakt chtěla. ;-)
Profilova fotka
holky teď koukám na film Alvin a čipmunkové...úúžasný!!! :-D
Profilova fotka
leirka, joo těhotenství je dobrý v případě, že nemáš skoro žádné potíže :-D Což teda já jsem ráda, že zatím vše OK, ani jsem neblila, jen jsem měla a mám problémy s tlakem a točením hlavy, a když mám hlad, tak se fakt musím najíst, ale jinak celkem pohoda :-) Nám ten rok od svatby taky pěkně utekl, ani jsme tomu nemohli věřit...
Profilova fotka
sonisek - no já mám problémy s čípkem a gynekoložka mi řekla, že budu mít problém dítě donosit, tak doufám, že nebudu muset pořád ležet a budu mít trošku aktivní těhotenství i když miminko bude mít samozřejmě přednost!!! nevím, problémy přetrvávaji...hlavně abych měla zdravý dítě!! na nizký tlak trpím denodenně, takže jsem si jistá, že v těhotenství mě to nemine. :-N věřím, že to utíká, přehoupne se zima, pak jaro léto a rok pryč. ale těším se, až ten rok uteče, protože pak začneme pracovat na miminku. :-D
Profilova fotka
mně taky kdysi řekli, že budu mít problémy s těhotenstvím a s ledvinama, a zatím je vše ok, tak dobrý :-) Tak ať vám to pak brzy vyjde a vše vychází, tak jak má ;-)
Profilova fotka
opravdu bych si přála aktivnější těhotenství...no uvidíme. budu štastná za zdravé miminko. :) ať se cítíš dobře a prcek hezky roste. víte pohlaví?
Profilova fotka
Pohlaví ještě nevíme, snad se dozvíme za týden, co to bude...Jestli ten prďolka bude dobře natočenej :-D
Profilova fotka
třeba na vás vystrčí prdelku a bafne na vás až při porodu. ;-) a máš přání, co bys chtěla? jednou za 7 let se mění krev a my jsme s manželem stejný ročník, takže když počneme mimčo do 28let, tak máme velkou pravděpodobnost, že se nám do 7 let povede opačné pohlaví. a já chci dvě mateřský po sobě, takže je mi jedno, co bude jako první, když to druhý bude opak. :-D
Profilova fotka
No, já bych radši holku, ale mám spíš tucha na kluka, tak nevím...uvidíme no :-N
Profilova fotka
několik mých kamarádek prostě tušilo pohlaví a fakt to trefily. takže pokud to tušíš, asi to tak bude. ;-)
Profilova fotka
ale já neci kluka :-N :-D
Profilova fotka
já jako první dítko taky ne. ale je pravda, že mnohem víc si přeju, aby moje dětátko bylo zdravý. kolegyně má postiženou holčičku, a když vypráví, je mi najednou jedno, co to bude, ale ať je co nejvíc zdravý. nějaký alergie apod neřeším, v dnešní době to má každý dítě snad. ale samozřejmě tě chápu. :-) ale určitě pak budeš moc ráda i za něj. a pak si nech vypočítat podle krve, kdy pořídit holčičku a jděte do toho. ;-)
Profilova fotka
jo, však jo, hlavně ať je to zdravý :-)
Profilova fotka
já Tě chápu. :-) taky takový myšlenky mám. ale víc mám strach, aby se mi nenarodilo nějak postižené dítě. radši zdravý a 3 kluky. :-D
Profilova fotka
příští týden v pátek si jdu pro průkazku, snad bude vše bez problémů.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?