Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Holky tak ještě 14 dní a budu paní. Dnes jsem poprvé pocítila po dlouhé době ten pocit , že se těším. No , ale hned za ním nasledoval můj oblibény strach a nervóza. Ještě musíme zajet do hospody a ujasnit tam počet lidí , dojet na zámek a já musím dodělat svatební noviny a je to vše a můžu se vdávat. Dneska jdu na posledy do práce a vratím se až skoro za tři týdny jako vdaná paní
Profilova fotka
Misi super. Ja by som bola tiež bral pred svadbou také voĺno :-) Ale mala som aspoń týždeň. My sme počet hostí upravovali na poslednú chvíľu lebo pri niektorých zo Slovenska sme si neboli úplne istý. Tvoju nervozitu úlne chápem, tiež som bola taká pred svadbou. ale všetko dopadne dobre , uvidíš a bude z teba prekrásna nevesta ;-) :-)
Profilova fotka
Děkuji za ůtěchu doufám, že to bude vše klapat a výjde to podle našich představ.Dnes se u nás pečou svatební koláče tak je tu veselo :-D
Profilova fotka
Misicko, doufam, ze vam vyjde pekne, teplejsi pocasi. Dneska je fakt ziimma venku, nastesti jsem zalezla v praci, tak ani ven nemusim.Jen az vecer pujdu dom :-(
Profilova fotka
No mě to ani nevykládej včera večer jsem už vytáhla zimní bundičku. Asi pořádně na svatbě skosnu. brrrrr
Profilova fotka
To by chtělo nějakej pořádně teplej kabát :-D No,nechtěla bych být v tvý kůži. Když si vzpomenu na červenec a na třicet stupňů, to byla paráda :-D Ale určo vás bude hřát láska, no nee???? :-N :-N
Profilova fotka
No uvidíme ono to nějak dopadne :-) Pak si pak třeba poležím s chřipkou :-)
Profilova fotka
Misi, neboj bude krásne ;-) :-) A keď tak máš nejakú pelerínku alebo kabátik nie? no tak no problemo :-D
Profilova fotka
Jo jo pelerínku mám obědnanou no bez ní bych to nedala :-D
Profilova fotka
To by si skor umrzla :-p Teraz je ešte ako tak, ale bez nej fakt ani ránu x-)
Profilova fotka
Misi kukala som ti zas do alba a máš krásne šatičky :-) A vobec všetko, budeš nevesta ako obrázok x-)
Profilova fotka
Děkuju ti. doufám, že máš pravdu :-) :-) dneska jsem byla na zkoušce ůčesu a ličení. Účes byl perfetkní, ale ličení trochu jené než jsem zvyklá. Při té příležitosti jsem si nechala nabarvit hlavinku. :-) :-) :-) Dneska je tak nádherně, kéž by takhle bylo i za týden. Uvidíme :-) :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja som si tiež na skúške účesu nechala farbiť hlavu. Keď už tak som to chcela poriadne :-D A líčenie keď sa ti nepáčilo, tak si povedala, že máš inú predstavu? Ći si bola spokojná? ;-) My ideme zajtra na prepichovanie ušiek...bojim, bojim :-(
Profilova fotka
Ale jo líčení se mi líbilo, ale jen jsem na takový tip nebyla zvyklá. Včera jsem byli domluvyt restauraci už na pevno lidi atd. tak doufám, že nám teď nebudou odpadávat jak hrušky.
Profilova fotka
Tak si predstav, včera sme boli na náušničkách. A ja celá natešená akú si veziem domov veĺkú slečnu som si až doma všimla, že jej jedno uško prepichli zle. Ak sa pozreš do mojho alba na Koníkovi tak tam je to uško vyfotené. Tá dierka je proste vysoko :-(! Neviem, či jej dať prepichnúť uško znova aby to mala dobre. Toto som nečakala. Prosím poraď čo mám robiť
Profilova fotka
To je mi líto, že to propíchli blbě. Mě když jsem byla malá tak to udělali podobně jednu dírku mám víš a jednu níž. Moc to vidět nejde, ale já o tom vím a mám problémi s některými tipy naušnic. No ono to chce se asi poradit s tou doktorkou. Aby zas neměla ucho samou díru ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se na to koukala a vysoko to trošku je. Nebo to nech zarůst a ucho propíchněte znova. Doktorka jedna nešikovná ]-(
Profilova fotka
Jj, by som vraždila normálne ]-(
Profilova fotka
To se nedivím, člověk někomu něco svěří , že to dělá pořád takže v tom mám cvik a on to potom domastí. no to já bych byla taky na vraždu ;-)
Profilova fotka
Poobede som tam volala a sestrička mi povedala, že mudr. tam nie je ale nechala mu odkaz, tak snáď sa to nejak porieši :-)
Profilova fotka
No doufám, že vám to s těma ouškama dobře dopadne ;-)
Profilova fotka
Ahooooooooooooooooooj :-D Tak hlásim, že to máme za sebou. Prepichnutie druhej dierky som si musela doslova vybojovať. Každý uznal, že tú jednu má vysoko len doktor sa cukal ako kapor na suchu ]-( Vraj sa mu ešte nestalo, žeby musel prepichovať dierku, že žiadne ucho nie je rovnaké, že možu byť aj náušnice odlišné...a bla bla bla...No ale som povedala, že mne sa to teda nepáči a chcem aby jej prepichli novú dierku. Plakala beruška moja viac ako predtým, aj tej krvičky bolo viac, ale výsledok je rozhodne lepší ako predtým, aj keď aj tak to nie je na 100% ]-( Ale malinká už na to zabudla, a teraz spokojne spinká :-)
Profilova fotka
Ahojky, tak hlavně, že už máte propíchnutí za sebou a malá bude fešanda :-D Misicko, už máš připravený kabátek :-)
Profilova fotka
Tak to je super, že má malá novou dírku ;-) Sonisek zítra jdu na zkoušku šatů tak mrknu jestli tam nemají svatební zimní bundu :-D Mám obědnanou pelerínku a v ostatních případech mě musí hřát láska a ani když toto nepomůže tak nějaká štamprlička určitě zabere ;-)
Profilova fotka
No ještě aby štamprle nezabrala :-D Jéé, já bych se tak vdávala :-D Je to hrozně krásný pocit a celý den je naprosto suprovej. Hlavně žádný stresy a jen si to užívej :-D
Profilova fotka
Holky díky x-) No to mi vravte niečo o tom znovusavydávaní :-D :-D :-D Šla by som do toho zas...ale len s tým istým chlapom :-D Misi drž sa máš to za pár ;-) :-) x-)
Profilova fotka
Holky už se to bliží a já jak naschvál jsem se někde nachladila, doufám že se to zlepší a já nebudu ve svatební den s nechutně červeným nosem. :-)
Profilova fotka
Juu Misi taká nepríjemnosť. Ale sa musíš vykurýrovať a bude dobre ;-) :-)
Profilova fotka
Miso, tak ted musej nastoupit vitaminy, leky a tak. Hlavne se vymarodit. Ja pri nachlazeni piju bylinkovy caje a to je super, sice je to hnus to pit, ale pomahaj lip jak leky. Tak se hlavne brzy uzdrav.
Profilova fotka
Holky potím se co to dá :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?