Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Taky cítím příznaky MS, nechám sepřekvapit. Manžel chce, abych si ještě dnes udělala test, Pak se uvidíme až v sobotu. Odjíždím do Prahy
Profilova fotka
Tak testni za to nic nedáš ;-)
Profilova fotka
já jsem testla a vím na čem jsem tak jsem si hnedka dala skleničku vína :-D
Profilova fotka
Tak jsem si včera ten test udělala, objevila se mi tam druhá ale zatim slabá čárka. :-N Koupim si další testy a udělám si další v pondělí
Profilova fotka
Jé tak to vypadá hodně hodně nadějně potichounku gratuluji :-)
Profilova fotka
Teď když možná nastoupim do práce :-( Ale musim to prozatim tajit před rodičema, jestli něco nepoznaj :-N
Profilova fotka
Však jsi mimi chtěla tak se raduj a nenadávej , že to přišlo když půjdeš do práce :-D
Profilova fotka
Já vim, ale naši z toho nadšený nebudou. Už je slyšim, nemáte rozum, kde vemete peníze,......
Profilova fotka
no jo to jsou ti rodiče :-D
Profilova fotka
Však neboj oni se pak budou těšit s tebou ;-)
Profilova fotka
Já teď valím provětrat hlavu na chvilku na kole :-)
Profilova fotka
to doufám
Článek se načítá
Profilova fotka
klhof, no tak držím palce, ať ta čárka pořád sílí x-)
Profilova fotka
Dej vědět zítra jestli je tlustčí ;-)
Profilova fotka
Snad to nedopadne jako minule, hned jak přijedu do Prahy, koupim si testy. Jsou to sice jen 3 dny, ale nikdy mi ještě nebylo tak zle, jak mi je teď občas. Zítra dám vědět hned ráno, sama jsem zvědavá :-N
Profilova fotka
tak to jsem taky zvědavá, chtělo by to nějakou další těhuli :-)
Profilova fotka
Tak jsem si dnes udělala test(GS mamatest) a objevila se mi tam druhá čárka, je sice slabší než ta kontrolní, ale je tam. Doufám, že to nejsou jen splašené hormony :-S
Profilova fotka
Tak gratuluji jsi těhu ;-)
Profilova fotka
Budu se radovat, až to budu mít potvrzené od doktora.
Profilova fotka
no to je jasný ;-) A kdy k němu valíš ;-)
Profilova fotka
Počkám do příštího týdne do neděle, pak budu mít jistotu a pak se objednám. V dubnu jsem to po 9-ti dnech dostala.
Profilova fotka
A test jsi měla v Dubnu taky pozitivko...
Profilova fotka
Jo, ale bylo to hodně slabé :-( , ale teď :-) dnes jsem si ten test udělala a čárka je už silná
Profilova fotka
V ton dubnu jsem si udělala 3 testy- všechny jsem měla slabé. Dnes jsem si dělala už 3 test a ta čárka je výraznější :-)
Profilova fotka
Tak to je super :-)
Profilova fotka
Ale práce nevyšla :-(
Profilova fotka
No vidíš však by jsi tam byla jenom chvilku a budeš něco hledat nebo na to prdíš?
Profilova fotka
Asi na to prdim, stejnak bych nikde nevydržela dlouho. Břicho bolí jako čert a prsa nateklé.
Profilova fotka
A kdy jdeš teda na tu gyndu?
Profilova fotka
V pondělí se objednám, ale myslim že mě objedná až tak za 2 týdny :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?