Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Jé, tak to se budu mít :-D , ale už bych konečně brala nějakou práci :-( , docela se doma nudim.
Profilova fotka
Já zase celý týden poslouchala a proč teto, a na co, a jak to :-D šílený :-D
Profilova fotka
To taky poslouchám, ale horší to bude v pondělí a v úterý, to si manžel vezme syna 8-( To tu zase bude jekot 8-(
Profilova fotka
no jo, ale stejně bych je za nic na světě nevyměnila beru je skoro jako moje :-D :-D :-D Jsou to prostě miláčci :-)
Profilova fotka
Tak si mě nevybrali ;-( ;-( ;-( ;-( , tak ráda bych v tom Marks and Spencer dělala. Mám ještě 2 obchody v záloze, tak snad alespoň jeden by si mě mohl vybrat.
Profilova fotka
Tak to je mi líto
Profilova fotka
Tak třeba vyjde jinej ;-)
Profilova fotka
To doufám,žít z jednoho platu se nedá :-(
Profilova fotka
No to určitě ne , já bych to nezvládla docela utracím takže se na mateřské budu muset hodně krotit :-D
Profilova fotka
To jo, to každá se musí krotit. Jsou tací, které utrácí za každou p....... Už sem odpověděla na pár inzerátů do Prahy. Tak snad se někdo ozve.
Profilova fotka
Jenže zatím mi to krocení nějak nejde :-D
Profilova fotka
Tak super už je tu pátek :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
To já se krotim, i když nejsem na mateřský. V úterý ráno mám pohovor v Praze, takže budu muset brzo vstávat.
Profilova fotka
Ahoj holky můžu se přidat k vám ? :-) jsem taky 1982 sice hned z kraje takže skoro 1981 :-)
Profilova fotka
Klhof tak jak jsi dopadla už máš nějkou tu práci?
Profilova fotka
ahojky Zofinka no určitě s epřidej čím víc lidí tím líp ;-) Koukám , že s eza měsíc chystá svatbička. Tak už vše připravené a co nervózita?
Profilova fotka
Skoro mám, ale v Praze :-( Zítra jdu na pár hodim do prodejny v Ústí, budu je přemlouvat abych nastoupila v Ústí. Jinak nevim, jak by manžel přežil že mě bude vídat letmo :-(
Profilova fotka
Kláro, tak aspoň abys už něco měla ;-) ahoj Zofinko, vítej :-)
Profilova fotka
no jasně aspoň pro začátek ne ;-)
Profilova fotka
To jo, hlavně tam vydržet.
jéééj, ahoj holky, můžu se k Vám přidat? :-)
nikde nikdo :-N
Profilova fotka
Ahoj, samozřejmě že se k nám můžeš přidat.
Profilova fotka
Tak super další človíček katalines vítej :-) Napiš nám něco o sobě ;-)
Profilova fotka
Koukám že svatba bude v Září tak přípravy vrcholí?
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) tak denska konečně pátek a hurá na víkend:-) plánujete něco ?
Profilova fotka
Dobré ránko, tak dneska to počasí vypadá dost blbě :-/
Profilova fotka
No nám pátek celí propršel, ale mě to neva byla jsem až do osmi v práci a pak přijela a buchla sebou do postýlky. Dneska jdeme se známíma na bouling a zítra budu sama doma tak nějaký relax pak něco uklidím a potom už zase přijde to hnusný pondělí ]-(
Profilova fotka
Dobré ráno, od včerejška čekám že přijde MS, možná přijde dnes večer. Od včerejška je mi na ........ Uvidím zítra.
Profilova fotka
Jé tak to jsme na tom podobně mě včera taky měla dorazit a nic , ale dneska už citím že je na cestě bříško se ozyvá ]-( jinak jsem i dneska testila,ale nic jsem od toho neočekávala a taky nic nepřišlo ;-) Tak přeji aby tobě se to podařilo ;-) Zajdi někdy za náma na koníka? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?