Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Už bych chtěla pracovat, doma se nudim. S Lillynkou (fena) sama chodit nechci, neutáhnu ji-hlavně, když s ní jdem ven a vidí někoho už z dálky, zastaví se, ocas mezi nohama a stojí jak přibitá - je to posera. Hlavně se bojí kočárků a kola.
Profilova fotka
To já taky občas mám co dělat se Zolynou, co je u našich, něco vycejtí a už letí a já za ní :-D Ale teď už s ní radši nechodím, nebo jo, ale drží jí manža :-)
Profilova fotka
Jéééé ja chci taky dva litry na hadry :-D Já nemám slevu ani na známku :-D :-D :-D
Profilova fotka
Soni:To jsme na tom stejně, taky jí drží manžel, jen přes silnici, pak jí pouštíme, aby se proběhla. Je to srab, takže nám neuteče.
Profilova fotka
Nechtěj aby jim tam nosily hadry od konkurence, tak radši dávaj zaměstnanecké slevy a rodině taky.
Profilova fotka
No to jo, a kámoška to tenkrát neměla vyčerpaný, tak mi dala asi 70% slevu na kalhoty, ale to už je tak dva roky zpátky...Ale ty slevy určo dávají pořád :-)
Profilova fotka
Pořád je dávají , no snad se ozvou
Profilova fotka
no nevyužij toho :-D A to je prodejna přímo v Ústí?
Profilova fotka
Je to kousínek za Ústím, jak je městská část Chabařovice, tak jsou Trmice.
Profilova fotka
Tak co už máš hoknu?
Profilova fotka
V pondělí mám pohovor do Marks and Spencer, už jsem tam kdysi dělala. A ten New Yorker nevyšel :-( ;-( :-( ;-(
Profilova fotka
tak to je škoda, že NY nevyšel, tak snad vyjde MS :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Snad vyjde, no, musí. Předtim jsem tam dělala od prosince 2005 do února 2006, no ty 3 měsíce, ale vydržela bych tam, kybych nežádala o přestup do Letňan. Jinak bych denně dojížděla hoďku a půl tam a zpět. V Letňanech bych to měla 10 minut pěšky. Jinak bych si musela hledat práci v Praze, nebo ještě je tu jedna možnost, ten Kaufland. Ale snad to vyjde. Už jsem starší a zkušenější.
Profilova fotka
Tak jsem absolvovala ten pohovor, trval okolo 4 hodin. Byly tam různý testy,scénky,...... Mají se ozvat do konce příštího týdne. Tak uvidim, snad to tentokrát vyjde.
Profilova fotka
ježiši, co to je za pohovory?? Jaký scénky jsi tam jako dělala? :-D To si nedokážu představit. Tak hlavně, aby to aspoň klaplo :-) Tak Mišička se nám dovolenkuje, tak se teda má :-)
Profilova fotka
U toho Spencra jsem to ještě nezažila. Hrály jsme si na prodavačky a zákazníky, jak v některých situacích se zachováme. Testy, no hrůza, hodně na přemýšlení,......doufám, že to klapne. Kdyby jo, pojedem na zaučování buď do Prahy nebo Brna :-( na 3 týdny Mišička se má, taky bych jela,hned. Budu si muset počkat do příštího roku,snad ta dovča klapne.
Profilova fotka
Ty bláho, to jako až takhle testujou, jo? No to bych ani neřekla :-D Tak snad to bude OK. Tak snad jsi hrála hodnou a milou prodavačku :-)
Profilova fotka
Jen někde to takhle testujou, snad to klapne, ale musim si najít nějakou brigádu. A na na sociálku. Tu jsem hrála a pak jsem hrála nespokojenou zákaznici
Profilova fotka
Copak tu nikdo neni? =-)
Profilova fotka
Já tu jsem i nejsem, dneska... A jak jsi dopadla, už víš něco bližšího s prací?? Mišička dovolenkuje na nějaký přehradě, no to jí teda zdaleka nezávidím v takovýmhle počasu :-/
Profilova fotka
Ještě nic nevim, ozvou se příští týden z toho Marks and Spencer, ještě jsem dávala 2 životopisy, ty se taky ozvou určo až příští týden. Dnes jsem nějak hodně unavená, to bude asi tím počasím. Tak to jí také nezávidím
Profilova fotka
Ahojky tak jsem zpátky počasí nic moc, ale i tak jsem si to užila ;-)
Profilova fotka
Ahojky, teď je tu příšerný vedro :-( ,2x jsem byla v bazéně. Od neděle tu máme Peťulu- dcera švagrový. Pořád by se koukala na pohádky, už mě to leze na nervy. Nezavře tu pusu a nezavře. Jsem ráda,na jednu stranu, že ještě nemám mimčo.
Profilova fotka
Mě to vykládej já strávila týden s hyperaktvívním 4 letým klukem a 4 měsičním miminem :-D
Profilova fotka
No dneska se udělá hezky když už mám po dovči :-D
Profilova fotka
To tak někdy bývá 8-(
Profilova fotka
No já jsem zvyklá u mě to byvá pořád :-D
Profilova fotka
Já jsem vždycky po dovče chytla bouřky,....Těšim se na příští rok, V pondělí budem mít konečně stěnu
Profilova fotka
No a přiští týden má být hezky ]-( Zase se pařit v práci ]-(
Profilova fotka
To mimčo bych brala, teď mě tu "otravuje" 3letá holka s pohádkama, bože, jak já už nenávidím pohádky 8-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?