Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Téda tak to je fakt mazec :-(
Profilova fotka
A co ozvali se z těch teplic?
Profilova fotka
Neozvaly :-( Jsem z toho už nešťastná
Profilova fotka
Asi to vypadá, že budu muset zas jezdit do Prahy do práce :-(
Profilova fotka
Copak tu nikdo neni? Včera jsem byla u doktorky a mám prý sníženou hladinu štítné žlázy a tím pádem se mi nedaří otěhotnět. :-(
Profilova fotka
Ahoj Kláro, neboj moje ségra taky má blbou štítnou žlázu a otěhotněla ;-)
Profilova fotka
Tak snad se to povede po dovolený. Plánujem ji na příští rok, podařilo se mi manžela přemluvit, snad na ni budou i finance. Když zatim nedělám, už mě to leze na mozek. Posílám životopisy a nic.
Profilova fotka
a kam bys chtěla jet na dovču? Tak sna brzy něco najdeš poblíž a nebudeš muset jezdit do Prahy...
Profilova fotka
Chtěla bych do Tunisu, ze všech zemích letecky je nejlevnější i s All inclusive. Vemem s sebou i Martina (syn manžela). Snad něco najdu, když se nic nenajde, budu muset do Prahy :-( , z čeho bych zaplatila tu dovolenou 8-(
Profilova fotka
ahojky taky znám kámošku co má problémy se štítnou žlázou a sice po delší době, ale ze teď je už v pátým měsíci ;-)
Profilova fotka
Stejnak asi počkáme s miminkem, příští rok se chystáme na dovču. Jestli finance dovolej. :-D
Profilova fotka
Copak tu nikdo není? Příští týden máme v plánu kupovat obývací stěnu, snad ji tam ještě budou mít. Za 11.990,- A pak už budem muset šetřit.
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda, my taky tenkrát kupovali obývací stěnu za tuhle částku a je super :-) A šetřit bychom taky měli, výbava pro mimi a kočárek bude stát majlant, ale tak snad to nějak zvládnem...hodně věcí budem i dědit, tak jsem ráda :-)
Profilova fotka
Kdybych teď otěhotněla tak jsme v ...... :-( Jestli nic nenajdu do měsíce, budu muset jezdit za prací do Prahy. Když chceme jed na tu dovolenou.
Profilova fotka
Já taky chtěla změnit práci a najednou jsem zjistila, že jsem těhu. Tak ještě, že jsem to neudělala...Teď jsem byla měsíc a půl na neschpence a od pondělí jdu zase do práce, tak uvidíme, jak to půjde, jinak bych už asi zůstala doma až do konce...
Profilova fotka
Ahoj Soni... zdravim te tu.... jsem v praci :o(( ale Maruska nam zacala rodit, tak to sleduju na nasi BRMS diskuzi na konovi a na srpnu.... mazeeeec ... tak toho asi moc neudelam..... jsem nervozni
Profilova fotka
Soni: gratuluji ti k těhu Já se teď léčim se štítnou žlázou, tak snad se mi povede brzy otěhotnět. Nebo by to byl příjemný dárek z dovolený, letět zpět těhu.
Profilova fotka
Ahojky holky takvy jste teda toho nakecali :-D :-D
Profilova fotka
Juj Maruška už rodí a jak to sněma vypadá už má asi po porodu ne?
Profilova fotka
Tak už máme objednanou stěnu, do dvou týdnů se nám mají ozvat, kdy ji máme zaplatit.
Profilova fotka
Já nějak poslední dobou nestíhám v práci je to dost naroční ať mám už dovču :-D
Profilova fotka
Tak zítra jdu na pohovor do New Yorkru, snad mi to vyjde. :-N
Profilova fotka
no vidíš :-) Tak ať dobře dopadneš :-) Kamarádka taky dělá v New Yorkeru a spokojená je, už byla i nějak povýšená :-N
Profilova fotka
Jsem zvědavá, modlim se,aby to dobře dopadlo. Už bych ráda někde pracovala.
Profilova fotka
No tak taky držím pěsti ;-)
Profilova fotka
Já bych , ale nemohla pracovat s oblečením musela bych si pořád něco kupovat :-D A taky bych nemohla dělat s jídlem musela bych pořád jíst :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, tak ta kámoška dostává měsíčně asi 2 litry od zaměstnavatele na nové oblečení :-) Pže nechtěj, aby jim tam chodili v jiném oblečení, jen v tom jejich, tak si můžou měsíčně takhle něco koupit :-)
Profilova fotka
Ale to je výhoda, když jsi zaměstnancem, máš slevy. V jídle bych taky nemohla pracovat. To bych se za chvíli do ničeho nevešla :-D
Profilova fotka
Tak už mám pohovor za sebou :-N , zítra se mi mají ozvat, jestli mě vzaly nebo ne. Pak se mi mají ještě ozvat z Marks and Spencer na pohovor, už jsem tak jednou dělala. Tak uvidíme
Profilova fotka
jéé, tak snad tě tam vezmou :-D Tak snad už někam musej, ne?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?