Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Ahoj, tak ten film byl naprosto bombastickej, jsem fakt ráda, že jsem ho mohla vidět a už se těším, až ho uvidím zase :-D :-D Lítala jsem různě po obchodech, po kamarádkách a tak... Klhof, držím palce, ať něco vyjde.
Profilova fotka
Zatim se mi neozvali :-( Tak zbívá jedině ten kaufland
Profilova fotka
Naděje umirá poslední ;-)
Profilova fotka
Tak mě se dneska nechce nic dělat , jen jsem vyprala sjela na nákup, vařit nemusím zbyli řízky od včerejška ;-) A tak se jen tak flakám :-)
Profilova fotka
Zítra si jdu ukončit neschopenku. Od pátku jsem na pracáku :-( Já se dnes plácala v bazénu :-D
Profilova fotka
Jé já bych se taky plácala, ale ještě apoň týden musím vydržet ]-(
Profilova fotka
Dnes zase tchýně mluvila o dětech (nejvíc o manželovu synovi- chudinka z rozvedené rodiny,.....) už mě s tim začáná ...., ta ho tak rozmazluje, když ho má manžel u sebe. Ke snídani čokoládu, místo oběda čokoláda. Sice sní oběd, ale málo a pak čokoláda. Co je to za stravu? Takhle si mé dítě zkazit nenechám (teda jestli se ho dočkám)
Profilova fotka
To z toho dítěte bude pěkná kulička když jí jen čokoládu :-)
Profilova fotka
To brzo bude, doma jí taky ke snídani čokoládu, ona totiž ještě ráno spí- jeho máma.
Profilova fotka
no já doufám, že moje dítě si nenechám nikým zkazit. to bych nedovolila ]-(
Profilova fotka
Taky si dítě zkazit nenechám, pak je to rozmazlený. Nejvíc mě nasere, když dítě bulí, zakopne a nedává pozor. A tchýně ho musí hned litovat- ty moje beruško,...pak to dítě toho využívá a bulí čímdál víc. A taky si nenechám kecat do výchovy.
Profilova fotka
No jo to jsou ty babičky :-D jenom by rozmazlovali :-D , ale kdyžv to nepřehání tak čert to nech bejt, ale když už to zachází do krajností tak se to musí řešit a dát pravidla....
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo, kdyby se k nim chovala jako k vnoučatům, ale tohle už je hrozný jak se k nim chová. Když dítě dostane na zadek, pro něco, že udělal, dostane na zadek a ne je pak utěšovat. Na to jsem alergická,když to vidim u tchýně.
Profilova fotka
Jo tak to chápu to já bych byla alergická taky ]-(
Profilova fotka
A co jinak jsi na tom pracáku nebo nakonec vyšel ten Kaufland? nebo co to mělo být ;-)
Profilova fotka
Nahlásila jsem se na pracák, aby mi zatim platili zdravotní. V tom Kauflandu jsme ještě nebyli, ale už mám slíbeno, že zajedem zítra k němu domu.
Profilova fotka
Tak ať ti to dopadne :-)
Profilova fotka
Já už taky asi změním práci nějak mám depresi a ponorku ]-(
Profilova fotka
No co by kdo chtěl, že po šesti letech :-D
Profilova fotka
A copak děláš za práci? Prodavačky mají práci cca rok- dva a pak si musí shánět práci na novo :-( Hlavně v Praze to tak je. Tak to vypadá, že ten můj mě chce mít doma.
Profilova fotka
tak zítra mám pohovor v Teplicích, jestli to vyjde, budu denně dojíždět :-) :-(
Profilova fotka
Jsem zaměstnaná u české pošty. :-)
Profilova fotka
Takže sedíš za pultem? To by mě moc nebavilo :-( Ale každá práce je dobrá
Profilova fotka
Jo tak nějak. No já s nemohla po škole moc vybírat naši prostě řekli, že budu makat a mě s enaskytla táhle možnost, šla jsem tam jenna chvilku že si najdu něco jinéhoa jak vidíš tak už jsem tam tým šestým rokem. Práce mě baví i když někdy mám období kdy bych všechny lidi poslala někam jen třeba , že jsem se blbě vyspala :-D ale nejde to. V dnešní době už jsem liná něco měnit a když chceme rodinu tak nechci pak zůstat nezaměstnaná a mít asoň na mateřské a neschopence pěkný peníze. Někdy je to fajn práce a někdy bohužel se musím trošk zapřít. Nedělám u klasické přepážky složenky, dopisy balíky to ne já dělám na ceninách takže prodavám známky, kolky , vše ve velkém je to jen o tom dávat si pozor na prachy což někdy je těžké ;-)
Profilova fotka
Tak to jo,dávat si pozor na peníze je těžké. Já doufá, že někam v nejbližší době nastoupim. Taky už mě to leze na mozek, to nic nedělání. Ale teď trpim jak blázen, mám rozjetou alergii. Nejradši bych se viděla někde u moře.
Profilova fotka
No tak u moře bych se viděla aji já, ale to si budu muset ještě dva měsíce počkat :-D
Profilova fotka
klhof, držím palce ať brzy něco najdeš :-) Alergie je děsná věc, trpí na to manža a občas když projde kolem nějakých trav, tak vypadá jak zombie :-D :-D O moři mi ani nemluvte...bych hned jela, ale za co, to nevím...bych tak chtěla vyhrát...jak se to dělá?? :-D
Profilova fotka
Já asi tento rok nepojedu k moři:-( , ale jela bych strašně ráda. Tak jsem dnes byla v těch Teplicích, do zítřka se maj ozvat, jestli mě vybraly.
Profilova fotka
No tak snad ti to klapne ;-) Já bych docela měla za co jet, ale nějak mě do toho pořád lezou ty zdravotní obtíže ]-(
Profilova fotka
Teď jsem se dověděla smutnou zprávu :-( , má kamarádka z dětství o rok mladší než jsem já, měla nehodu. Bohužel ji nepřežila :-(. Její tříleté dcerce se naštěstí nic nestalo. 6ivot je někdy tak krátký, nikdo neví, co se může třeba za hodinu stát.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?