Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dostala na net. Vypli nám proud, byla to hrůza být bez internetu 8-( Sobotu si užiju.
Profilova fotka
Až to bude za tebou tak budeš chtít aby jsi to mohla spoň jednou zažít znovu ;-) Pořádně si to vychutnej ;-)
Profilova fotka
Tak zase nikdo nikde ]-( To všichni pořád makáte :-|
Profilova fotka
Tak už jsem pani Komárková
Profilova fotka
Tak blahopřeji ;-) A jak to probíhalo, sem s informacema ;-)
Profilova fotka
Zhlédla jsem fotky, super moc ti to slušelo, pěkný šaty ;-)
Profilova fotka
Bylo to krásný, nejvíc oddávající a mamku pobavili děti. Proto říkali, že to byla za ten den nejhezčí svatba. Byla už třetí v ten den.
Profilova fotka
Bavili jsme se až do dvou hodin ráno. Svatební noc vůbec nebyla :-D byla jsem hodně unavená a napitá a ten můj to samé.
Profilova fotka
Tak si ju vynahradíte jindy ne :-D
Profilova fotka
ano :-D
Profilova fotka
Vidim, že na těchto stránkách jsou závistivky, nějaká Lucie. Dost mě na..... 8-(
Profilova fotka
To je ůplně normální i já tam měla pár negativ gratulací a to nejsme jediné, prostě zavidí. Normálně na to v pravo klikni, že to není gratulace a pak se to smaže ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Zase mě bolej prsa na stranách :-( a asi každou chvíli dostanu MS :-( :-( :-(
Profilova fotka
Neboj ono to jednou vyjde, já na to taky spolehám, že jednou se podaří ;-)
Profilova fotka
Podaří, ale doufám že ne za pomocí doktora. Do těch 4 měsíců se to musí povéct.
Profilova fotka
No a i kdyby to bylo za podpory doktora, hlavně že to bude ;-) No musíte se snažit ;-)
Profilova fotka
Tak copak podnikáte o víkendu?
Profilova fotka
Září je tu za chvíli, pak uvidim, jak to bude probíhat. Já jsem byla o víkendu fotit
Profilova fotka
A co jsi nafotila?
Profilova fotka
Byla jsem fotit jednu zpěvačku ( bývalá skupina HOLKI) Kláru
Profilova fotka
Jé tak to jsi měla teda džob co :-D
Profilova fotka
A co nějaká změna když jseš teď tá paní :-)
Profilova fotka
Byla to spíž zábava, už to neni jako před 6ti lety. Je to zatim stejný, ale stejnak k tomu něco chybý- to miminko
Profilova fotka
Koukám klhof, že máme svoje téma :-D nikde nikdo ]-( jo jo mimčo u nás taky chybí, ale až bude ten správnej čas tak určitě čáp přiletí :-)
Profilova fotka
Taky koukám, určitě přiletí brzo. Já jsem teď "zase" bez práce :-( , teď by byl ten správnej čas na mimčo.
Profilova fotka
ahoj klhof, jaktože jsi bez práce? Jen počkej, mimi určitě přijde v tu pravou chvíli x-)
Profilova fotka
3 dny před svatbou, mi dali výpověď :-( kreténi. Takže by byl ten správný čas na mimi, nebo si počkám do října. Když to samo nepřijde
Profilova fotka
TýbrDo a jak to snižovali stavy?
Profilova fotka
Spíš chtěli nabrat hodně lidí, aby jim to tam pomohli vybalit, nakodovat a vyskládat do regálů. Makaly jsme fakt hodně, jsem zvědavá, jestli zaplatěj. Škoda, že se dá marodit na tu firmu jen týden, od 1.1. to změnili :-( V pátek budu muset zase na pracák :-( :-( :-(
Profilova fotka
Aha, takže pěkně vychcaná firma to byla ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?