Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Dobré ranko holky, tak já už dneska musím do práce fuj, naštěstí jen dva dny a je tu víkend :-D
Profilova fotka
Ahoj Misi x-) nech ti to v práci utečie ;-)
Profilova fotka
Tak uteklo a je tu Pátek a volno, hurá nějak mi ty dva dny dali zabrat :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se po dlouhé době zase přihlásila. V práci to bylo náročné :-S Bolí mě v krku a mám rýmu. Ad příštího týdne mi začíná běhání- kosmetika,...... Už se mě to blíží :-)
Profilova fotka
Tak pořádně to vylež ať nejsi nachcipaná ;-)
Profilova fotka
klhof, tak hlavně, že jsi to přežila a teď si užívej přípravy na svatbu ;-)
Profilova fotka
To mám z klimatizace, co nám v práci dělali. Ve čtvrtek se otevírá, budem tam od 9-17 všichni :-( Takže budu každou chvíli nachcípaná
Profilova fotka
No klima je asi prevít mamina ju má taky v práci a je taky pořád na hromadě, nedá se to nějak regulovat? že by jste to nastavyli aby vám tam nebyla taková zima? Já jsem byla naštaná , že klimu v práci nemáme, ala teď jsem ráda :-)
Profilova fotka
Tak my klimošku v práci nemáme, teda tam kde jsem já, jinak na některých pokojích ji máme :-) Mně když je tam v létě vedro, tak si tam foukám větráčkem :-D Ale manža má v práci taky klimošku a taky věčně nachcípanej, hlavně v zimě teda ...
Profilova fotka
Já mám taky větráček a když už je to k nevydržení tak si větrám :-D v zimě se sním dá zase přitopit.
Profilova fotka
Tak buď je tam velká zima nebo strašný vedro. Člověk si nevybere.
Profilova fotka
Tak nějak tomu přizbůsobit oblečení ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak jsem dnes zůstala doma, ale zítra budu muset do práce. Jsem zahleněná, bolí hlava. Ale štve mě, že asi nebudu fit do svatby :-( , ve čtvrtek se otevírá a budeme tam muset být všichni až do neděle.
Profilova fotka
Ahoj holky! Moc vás teď nestíhám, ale občas sem mrknu a gratuluji misicce a soniskovi k těhu! A klhof k práci... klhof: Zkus Preventan, mělo by to pomoc... Přeji Ti, aby to přešlo a aby na svatbu byla fit!
Profilova fotka
Dík, snad tam vydržím déle jak 3 měsíce.
Profilova fotka
Ahojky reb, děkuji :-)
Profilova fotka
Halo, halo dneska nikdo nikde :-o
Profilova fotka
Dnes jsem tak utahaná, včera jsme otevítali už v půl deváté, ale mělo se otevírat až v 9. Dnes jdu až na půl dvanáctou. A víkend :-(
Profilova fotka
No ty jsi teda klhof v jednom kole, a co nemoc už ustoupila?
Profilova fotka
Ahojky , tak jak je ? Já se asi uvařím, to teplo mě zmahá :-)
Profilova fotka
čao holky, jak je? klhof, už jen týden a je to tady :-)
Profilova fotka
misicko: Byla jsem, to víš, otevíralo se. Ale šéfové mi dala Týden volna :-) pře tou svatbou. Ale kdyby potřebovala, zavolá mi. Nemoc, jo je to lepší, ale je to rýma s alergií. Tak mi pořád (teče z nosu) Soni: moc se už těším :-D bude to můj den
Profilova fotka
No my se taky těšíme na fotky!!!!!!!!!!!! :-D ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
Já dneska byla na křtinách šla jsem za kmotru a pefektně jsem si to užila. Přišla jsem před chvílí odpoledne byla grilovačka na zahradě, takže hodím sprchu kouknu jak zaspivají v X factoru a valím hajat zítra v pět stávačka Zítra jdu na kontrolu na gyndu tak mi držte pěstičky ať je tam srdíčko a vše je v pořádku
Profilova fotka
Míšo, teda tak se mi zdá, že na to grilování chodíš nějak moc často :-D :-D Klhof, tak to máš fajn, že ti dala dovču před svatbou, to se hodí ;-)
Profilova fotka
fotky budou dovča, ale kdykoliv mě může zavolat a já jdu do práce
Profilova fotka
často né jen občas :-D
Profilova fotka
holky nějak to tu zanedbaváte, už jsem nás našla až na druhé straně ]-(
Profilova fotka
Zítra mám kosmetiku, pozítří si jedu pro šaty a pak pro dorty. Ať už je to za mnou :-N
Profilova fotka
klhof, hlavně si užij tu sobotu :-) Už se těším na fotky :-) A kdepak máme ostatní, aspoň třeba mori, no??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?