Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
I u nás je hnus, ale mě to neva jelikož se o mě pokouší nějaká chřipka tak sobotu stravím v posteli ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsem si udělala test, a byl tam náznak druhé čárky, sic slabounký, ale byl tam. :-N
Profilova fotka
no tak to je supr zpráva, tak to zítra vyzkoušej znova a ztřeba už nebude taková slabá ;-)
Profilova fotka
klhof, tak to je super, tak třeba to vyšlo a budeš se vdávat už jako těhotná ;-)
Profilova fotka
My už se taky začínáme snažit tak doufám, že to výjde brzo :-)
Profilova fotka
Fáááákt jo???? Tak která z nás dřív?? :-D
Profilova fotka
Jo jo :-)
Profilova fotka
Ale řekli jsme si , že to nebudemem hrotit i když ono se to nedá už se prohližím a furt se hlidám, jeslti mi už třeba není blbě. jsem prostě pitomá :-D Hele za jak dlouho by se to mělo ukázat na těhotenským testu? 7 dní nebo i miň?
Profilova fotka
no asi ty dřív, máš náskok :-D
Profilova fotka
Zítra si udělám druhý, hned ráno. Je mi skoro pořád na zvracení, píchá v břiše :-( Ta čárečka se tam objevila opravdu slabounká, poslední dobou jsem na to nemyslela, v pondělí bych měla nastoupit do práce
Profilova fotka
pobolívaj mě prsa na stranách :-( :-(
Profilova fotka
no tak to jsou přiznaky těhu ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale to břicho mě občas pobolívá jako při MS. Z9tra si udělám test a uvidim co dál. Nejhorší to bude říct mámě :-(
Profilova fotka
Pročpak? Nebude mít radost?
Profilova fotka
Mamka se ještě necítí být babičkou, má daleko do důchodu :-D Přítel chce, abych si ten test udělala už dnes
Profilova fotka
klhof, tak to určo těhotná jsi a z mamky si nic nedělej :-D Míšo, jako nemysli si mě, jsem si myslela, že tak šílet nebudu, ale pomalu dva dny po sexíku jsem si řikala, jestli už náhodou v tom nejsem, no mentál, fakt :-D Je ještě asi brzo...ale jako test jsem si dělala minulý týden (mi ho koupil manžel :-D ) a nic tam nebylo...
Profilova fotka
Já už doma mám pro jistotu test už taky a je to jen pár dnů co jsme to dělali bez a já si bláhově myslím, že hned poprvé a výjde to :-D Jsem jak bez mosku :-D Hele jestli se cití nebo necití to je její problém ne ]-( Aspoň si to vnouče víc užije když není tak stará a bude při tom fit ;-) Neboj ono se to narodí a tvoje mamka bude ráda :-)
Profilova fotka
Test bych nechala až na ráno, bude jistější ;-)
Profilova fotka
Já si to také myslela, hned po vysazení prášků hned otěhotním, jako pár dalších holek. Povedlose to až po 7 měsících, snad. Test si teda udělám až ráno, stejnak mám už jen jeden. V pondělí si koupim další.
Profilova fotka
Já se taky pořád kontrolovala, jestli mi něco není, jestli mi bolí břicho atd. Jen teda mám od minulého víkendu citlivé bradavky, ale to asi nic neznamená... Ony ty mamky babičky být nechtějí, ale když už to přijde, tak jsou štěstím bez sebe..určo změní pak názor :-)
Profilova fotka
To já nemám citlivé bradavky ale bolí to ze strany. Ale asi jí to řeknu, ař to budu vědět tak na 90%
Profilova fotka
klhof - no to je super! Podle toho co píšeš, určo těhu jsi :-) Píšeš AŽ po 7 měsících ... nám se to podařilo po roce a 3/4. Takže myslím, že to je celkem úspěch u vás x-) A neboj - až si mamka poprvé pochová vnoučátko, tak bude šťastná ;-) :-) A řekni jí to až to budeš vědět od dr. na 100% a ne na 90% ;-) Aspoň tu už nebudu samotná mamina :-p
Profilova fotka
Ahoj mori ;-) Tak aby nás těch těhulek tu nebylo nakonec víc :-D
Profilova fotka
mori, Karolínka je teda fešanda 8-) :-) ;-)
Profilova fotka
mori: v září-říjen jsem vysadila prášky a pořád jsem myslela na mimi, nevedlo se to. Až teď, když mám nastoupit do práce,se to povede. Občas mi je na zvracení, neni to příjemné :-( Tak to si toho doktora budu muset zařídit, jak jsem se stěhovala, nestačila jsem si gyndu zařídit :-( :-( , ale teď nevim, kdy se k tomu dostanu. Uvidím příští týden, jak na tom budu.Ale musim tam zajít co nejdřív. Přednější pro mě bude spíš těhotenství než práce.
Profilova fotka
No jasně těhotenství je přednější před práci :-)
Profilova fotka
soni - děkuju, to potěší ;-) :-) Když budu víc těhulek, tím líp :-) teda ale mě zatím jako vynechte joooo klhof - jak se myslí na mimčo, tak to nejde - vím z vlastní zkušenosti. Já jsme otěhotněla, když se zařizovala svatba - myslelo se na něco jiného, než na mimi (na svatbu ;-) ). Ale že jsem těhotná, jsme zjistili až měsíc po svatbě a to už jsem byla v 8 týdnu :-D - vždycky mi blbla menstruace, tak jsme to nějak neřešili, protože ještě v době svatby jsem ji měla 1 den, tak jsem to připisovala stresu ...
Profilova fotka
holky chtěly byste vidět Káji videa? pokud jo, tak můžete mrknout sem: http://www.n-joy.cz/#/video/karolinka... - když si ťuknete pod videem na uživatel Marsel (pro ty co to náhodou neznají), tak se vám tam ukážou všechna naše videa s Kájuš
Profilova fotka
mě se před měsícem spozdila MS o 2 dny. Ale teď hodně myslim na svatbu a na novou práci a na mimino jsem vůbec nemyslela.
Profilova fotka
mori, to by chtělo druhé, neee???? :-D :-D :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?