Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Mori, takový drby jsou nejlepší :-D Jsi těhotná a že o tom nevíš, viď?? :-D :-D Klhof, tak aspoň z hostiny to budete mít kousek domů :-D
Profilova fotka
Budem mít i možnost přespání, naši, kámoška s manželem,...... Rozvos taky budem mít, přítelův svědek se obětuje :-D
Profilova fotka
To je nejlepší si zajistit nějakou vhodnou osobu, která nebude pít a těch rozvozů se "s radostí" ujme :-D
Profilova fotka
Přítel už je s ním domluvený, ale každej přijede svým autem. Ale se taky rádi napijí, tvrdej alkohol si bude platit každej sám!
Profilova fotka
Tak to máte dobře zařízený, že si to každej bude platit sám :-o :-N
Profilova fotka
klhof - tak příbuzní od manžela by nás asi ukamenovali, kdyby si měli platit něco sami a moji příbuzní z Polska by asi nechápali ... :-o
Profilova fotka
mori, máš recht...my kdybychom řekli, že si to budou platit, tak by nám tam radši nikdo nepřišel :-.
Profilova fotka
U nás teda jsme vše platili my i když jsme jasně řekli, že nějaký drahý panáky a cigará a nějaký ty rdbuly atd. se do toho nezapočitavají :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! My jsme se s přítelem taky bavili o tom, že u nás na oslavě bude jen pivo, víno a max. 2 flašky tvrdýho pro ty, co si s náma budou chtít mermomocí dát panáka... A jinak nic - ne tak kvůli placení, ale protože tam nechci úplně zpitý lidi...
Profilova fotka
sonisku: nechci aby byl na svatbě někdo opilej, kdo chce chlastat, tak ať si to zaplatí. mori: bude tam zadara víno, pivo,....., ale tvrdej alkohol 8-( . Naše rodina nepije tvrdej alkohol, přítel s kámošem, to je dvojka. Když jdou spolu na pokec :-( misicko: my to taky budem platit, ale nechci, aby se tam chlapi ožrali :-( , tak to takhle zajistíme. To bych byla na své svatbě naštvaná, kdyby se tam nškdo vožral.
U nás jsme platili všechno my, upřímně říkám, že já taky nebyla na žádné svatbě, kde bych si něco měla platit nebo kde by něco nebylo (myslím třeba tvrdej, to, že nebyl konkrétní alkohol mi nevadí samozřejmě). A nikdo se neopil nijak, tak přeci jen víme, koho tam zveme;-) Zkrátka já bych se asi taky necítila dobře, kdybych byla na svatbě kamarádů, kde bych si měla platit panáka :-o nejde mi o to, že bych na to neměla ani o to, že jsem nějakej pijan...ale zkrátka mám ráda panáka symbolicky, takové to společenské setkání, ťuknutí :-D
Profilova fotka
No právě, přítel s kámošem- svědek, se dokážou pěkně vožrat, když se sejdou. A budou tam i děti, přítelovi ségry stejnak nepijou a jejich manželé, jak kdy. Taky jsem viděla přítelovu první svatbu, byli tam všichni vožralí. Jak ženich i nevěsta. A taková svatby by se mi nelíbila. 8-( 8-( 8-( Stačí jim pivo, víno a šampus!!!!!!!
Článek se načítá
Profilova fotka
U nás se tvrdý nepodávalo a stejně se pár lidí trošku opilo :-D
misi, můj manža i brácha se umí nejlíp opít po pivku, ono když jich vypijí třeba deset... :-D
Profilova fotka
klhof - no chápu, že tam nechceš nikoho opilého, ale opít se dá i po vínu a pivu :-D já nevim, mě to přijde blbý říct na svatbě "tohle máte zadarmo a tohle si zaplaťte". Přijde mi to trapný ... :-N ale to je jen můj osobní názor ;-) každý si to zařizuje dle svého vkusu ;-) Jak říkám, nám by to neprošlo ... Pokud se bude chtít někdo vožrat, tak tomu stejně nezabráníš :-D :-D :-D Buď třeba z toho piva, či si toho panáka třeba i zaplatí. A souhlasí s tím tvůj přítel??? Pokud si budou chtít dát se svědkem panáka, tak si ho stejně dají :-p katwind - taky jsem nebyla na svatbě, kde bych si něco platila sama :-N - naopak, spíš pobízeli dejte si to a to .......
Profilova fotka
katwind - no taky nemůžu říct, že by to manža po pivku neuměl :-D
Profilova fotka
mori:vím, že se dá po pivu opít. Já osobně bych tam nemusela mít i to pivo 8-( . Jestli se tam někdo ožere, tak ho bez řečí vykopnu. Vim, že si stejnak dají, ale zkazí mi svatbu. ;-( ;-(
Profilova fotka
My, doufám - zatím jsem nic nezařídila - budeme v nějakém sále, kde si pití budeme zařizovat sami - takže vše, co tam bude, bude zadarmo a žádnej bar, kterej by lákal, tam nebude... A na nezbytně nutné panáky tam budou 1, 2 lahve slivovice, nebo tak něčeho... A přestože opít se dá i po pivu, věřím, že nikdo tam úplně do bezvědomí nebude - my sami moc nepijeme a když, tak s mírou a kamarádi jsou na tom podobně... (naštěstí)
klhof, nezkazí, neboj;-) Vždyť všichni přece vědí, že by to nebyla vaše vina, vy si to prostě užijte a ostatní ať si trhnou;-) Ale jak píše mori, je to každého věc, jak si to udělá, jde čistě o náš pocit;-) třeba kamarádi měli svatbu venku, grilovačka, prase, pohoda. A měli sudy piva, vína, nealko a tvrdého jen pár flašek. Taky se báli, že se někdo opije...A dopadlo to tak, že tvrdej zmizel brzo a byla to škoda. Opilej teda nebyl nikdo, ale lidi prostě chtěli někoho zvát na to symbolické ťuknutí, popivídání si u "baru"-stolu s tvrdým:-)
Profilova fotka
My jsme to měli udělané tak, že jsme měli společný oběd v restauraci, kde jsme byli pak ještě přes odpoledne asi do pěti hodin, a tam se až tak moc nepilo, protože jsme se pak přesunuli k nám a sedělo se venku u baráku. A tam už se pilo víc, koupil se sud piva, víno obojí a z tvrdýho vodka, slivka, fernet a asi vše. To koupili rodiče napůl. A pak každý pil jak chtěl. A že by tam byl někdo vysloveně ožralý, to se říct nedá. Ale v náladě bylo dost lidí a bylo to super, aspoň se pak rozjela ta správná nálada, hlavně díky mýmu bráchovi a manželův brácha tam taky dost perlil :-D :-D Je to prostě oslava, tak ať se každý baví, no ne??? :-D Jediný co mi teda vadí, když jsou ženich i nevěsta namol...Ale to se u nás nestalo, já skoro nepiju a manžel taky moc nepil.
Profilova fotka
Symbolická ťuknutí bude, ale tvrdý alkohol 8-( Naše rodina neni zastáncem tvrdáho alkoholu, ale pijí pivo a víno.
Profilova fotka
klhof - nevyhodíš ;-) :-D to bys určo neudělala ;-)
Profilova fotka
mori: ale udělala, když se naštvu, tak jsem schopna udělat ledacos. I kdyby mě mrzelo.A když ne já, udelala by to má mamka
Profilova fotka
klhof - teď jsem jukla do tvého alba, co tam najdu nového - ty botky jsou super! To budeš mít jako svatební? Se mi tam líbí ta přezka :-) Vypadaj, že by se dali nosit i normálně, že jo? Fakt pěkný. Já měla botky z Rena a těšila jsem se jak je unosím i normálně, protože se mi moc líbily a byli strašně pohodlný. Ale bohužel už po 1 dni (měla jsem je jen ve svatební den) začali na povrchu praskat :-| takže jsem je šla vrátit. Byli z Rena. rebelie - ty červený šatky jsi smázla :-( ty se mi tuuuze líbily. Ale chápu, psala jsi, že nevíš odkud jsou ...
Profilova fotka
Ahojky holky, omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla, ale jednak nám nešel internet a jednak mám lítání kolem Adly. Zrovinka marodíme a ještě se připravujeme na VELKOU oslavu.
Profilova fotka
mori: Ano, botky svatební. Ale nekupovala jsem nějaké drahé, stejnak je budu mít cca 2x až 3x na sobě. Nejsem zvyklá nosit podpatky.
Profilova fotka
Dobré ránko! Tady se nám zas pokazilo počasí, už bych ráda, aby bylo furt hezky ... Malá si hraje, tak popíjím kafíčko a vařím brambory na oběd - budou zapečený s kuřecím masem a smetanou s česnekem, mňam :-D
Profilova fotka
Dobré ránko, u nás je taky zataženo. To zas bude den. Mori: Hraní dítka závidím, já mám Adlu na klíně a pořád kňourá. k obýdku budu dělat taky brambory, ale jenom s obyč stehnama :-D :-D
Profilova fotka
ahojky tak u nás dneska bylo nádherně :-) , ale teď to vypadá na ten deštík ]-(
Profilova fotka
Ahojky, my jsme pak odpoledne taky měly krásně. Byla jsem venku jenom v tričku :-D :-D Za to dneska. Zataženo a prší :-( To se nedostaneme zase ven

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?