Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
sonisek - já posílám fotky většinou do Drogeri Teta, protože to mám kousíček od baráku. Jednou jsem to posílala do Rosmanna, protože tam měli výhodnou akci. A příště zkusím DM Drogerii, protože mám nějakéslevové kuponky z té slevové knížky pro prcky ;-) Program jsem nestahovala, posílám to vždy přímo ;-) Jsou tam vždy 2 varianty, tak si volím pro mě tu jednodušší - je tam myslím napsáno "objednat hned" nebo tak něco. No už se těším až dorazej a budu zakládat do albíček :-) tislerka - jakpak to že tady nemáš fotečky? koukám, že jste měli svatbu týden před náma :-D
Profilova fotka
ahojky, já vyvolavám fotky tady u nás v Eletrowordu. ale taky vždy jednou za čas a to jsou pak pálky :-D
Profilova fotka
Mori: nějak není čásek je sem dát a hlavně mám je na koníkovi (teda ve směs to jsou fotky Adly) http://www.modrykonik.cz/photos/tislerka No a fotky vyvoláváme všude možně ale posledně v Happy Foto
Profilova fotka
Nebo na http://www.tislerka.estranky.cz
Profilova fotka
mám pro vás jeden vtípek pro zasmání :-D :-D Muž odejde do práce a žena si přivede domů milence. Její malý syn přijde neočekávaně domů, uvidí milence s matkou a tak se schová do skříně a sleduje. V tom přijde domů i manžel. Žena vyskočí a aniž by si všimla ve skříni svého syna ukryje svého milence do téže skříně. V tom se chlapeček ozve: -"Je tady tma, co?" Muž odpoví: -"To teda je." Chlapeček: -"Mám u sebe baseballový míček. "Muž: -"To je fakt bezva." Chlapeček: -"Nechceš ho koupit?" Muž: -"Ne dík!" Chlapeček: -"Venku je můj otec." Muž: -"Tak za kolik?" Chlapeček: -"250 dolarů." Za pár dní se situace opakuje. Chlapeček: -"Je tady tma,co?" Muž: -"To teda je." Chlapeček: -"Mám tady baseballovou rukavici." Muž který už ví oč jde se ptá: -"Tak za kolik?" Chlapeček: -"750 dolarů." Pár dní nato otec povídá svému synovi: -"Popadni svou baseballovou rukavici,pojď ven a zachytáme si." Chlapeček na to: -"Nemůžu, prodal jsem míček i rukavici." Otec udiveně: -"A za kolik jsi to prodal?" Chlapeček: -"Za 1000 dolarů." Otec: -"To je příšerné, jak můžeš brát své kamarády takhle na hůl. To je mnohonásobně vic, než to stojí. Půjdeš do kostela a vyzpovídáš se!" Když přijdou do kostela, vstrčí otec svého synka do zpovědnice a zavře dveře. Chlapeček: -"Je tady tma,co?" Kněz: -"Kurva nezačínej s tím zase.
Profilova fotka
Konečně jsem se dostala k počítači, od rána lítám- sháněla jsem boty. A koukala po prstýnkách, nevim, které si vybrat . Když jsem ještě neměla digitál, dávala jsem vyvolat fotky do Kodaků- sice je to dražší alespoň vím, že se ty fotky neztratí. Mám totiž pár zkušeností, že se mi pár negativů ztratilo :-(
Profilova fotka
tislerko, super vtip :-D :-D Joo, vybírat prstýnky, to je dřina, tak ať vyberete dobře ;-)
Profilova fotka
Snad vyberu dobře, budu mít u toho mamku. Ale ty ceny :-(
Profilova fotka
Tak ceny jsou fakt někdy strašné, ale dají se sehnat i za nižší ceny...
Profilova fotka
klhof: jo jo to známe, já měla to štěstí že jsem kupovala jenom jeden. Manžel nemůže prstýnky nosit.
Profilova fotka
jé tislerko, a to si ho nenechal ani dělat na památku? Já dřív taky měla problémy s prstýnkama, stříbrnýma, strašně se mi potili prsty, ale teď nosím jen snubní, zlatý, a je to v poho...a nesundavám ho, dělám s ním všechno :-)
Profilova fotka
sonisek: dají se sehnat i levnější, ale ty se nejsou moc hezký, jak jsem dnes koukala :-( Jeden jsem si vyhlídla, stojí kolem 3000,- tislerko: asi taky koupim jen jeden, přítel ho prej nosit nebude, ne že by nechtěl, ale kvůli práci
Článek se načítá
Profilova fotka
tak my máme dobrou práci v tom, že nám prstýnky na ruce vůbec neva, tak to jsem ráda...a manžel je hrdej, že je ženatej :-D :-D Tak se s ním rád vychloubá :-D A mně občas štve v práci, když přijde chlap a řekne mi slečno....Tak nenápadně pak jako machám rukama, aby viděli :-D :-D
Profilova fotka
no Jarda ho nemá protože má velké klouby. Musí mít číslo aby ho přes kloub přetáhl a pak je mu dole velikananáskej :-D :-D Takže vlastně nikdy prstýnky neměl. A aby byl doma v šuplíku tak to je dost na prd. A zbytečně vyhozené penízky. Klhof: Já ho mám za 2785,- :-D :-D Jinak jsem se polepšila a dala pár foteček do alba sem :-D
Profilova fotka
Chapy to zkoušej, to znám. Když jsem prodávala dívčí modu a přišel tam chlap, začal mě balit.A za chvíli dorazila jeho manželka :-D
Profilova fotka
tis, pěkný fotečky :-) A vy jste se brali a malá byla už narozená? Mi to nějak nedošlo... :-D
Profilova fotka
A nebo si koupim jen pro sebe prstýnek, to taky de.
Profilova fotka
klhof: To víš že jo, já to taky tak mám
Profilova fotka
Sonisku: Jo jo. Svatbu jsme oznámili všem ostatním aníž bychom věděli, že už jsem těhotná :-D :-D A už se nám nechtělo měnit termín tak jsme to sfoukli po jejím narození :-D :-D
Profilova fotka
a kdy že se malá narodila?
Profilova fotka
Ahoj holky, vy jedete, skoro to nestíhám dočíst. Koukám, že řešíte prstýnky - já když jsem teď příteli vybírala zásnubní, tak jsem se raději držela zpátky, protože jsem se bála, že kdyby byl nějak větší, nebo extravagantnější, že by mu třeba vadil, no a bylo mi řečeno, že jsem se mírnit vůbec nemusela... A prstýnek nosí, hrdě... Se snubními prstýnky zatím nevíme, ale já bych asi chtěla z chir. oceli, takže doufám, že to nebude tak drahé (ale tam je prý pak zase drahé rytí, tak nevím). Jinak to vypadá, že jsme už +- vybrali termín svatby a místo, ale zatím jen doma nad diářem, zařízené napevno nic není, nějak nestíhám (diplomka). Zatím zdravím!
Profilova fotka
tislerka - hned jsem fotečky zkoukla :-) měla jsi super účes !!!!! K prstýnkům - manžel snubák nosí a rád. Pokud zrovna dělá elektriku, či něco na autě, tak si ho sundavá, aby si ho nezničil. Hned po práci si ho bere a pokud na něj náhodou zapomene, tak se pro něj i vrátí ;-) Jsem ráda, že ho nosí x-) bylo by mi líto, kdyby ho nechtěl ...
Profilova fotka
my máme zlaté prstýnky - nikdy bych nechtěla bílé zlato - kamarádka má z bílého zlata a má reakce, když jsem ho viděla poprvé byla: "jéé, vy máte stříbrné prstýnky?" - a ona že né, že t oje bílé zlato. Nevím, nějak mi ke snubákům patří zlaté (žluté zlato)
Profilova fotka
mori: U nás doma se žluté zlato nikdy nenosilo. Mám ráda stříbrnou. Klidně bych měla i prstýnky ze stříbra - mě by nijak nevadilo, že to je stříbro, ale přeci jen není tak odolné... Proto uvažuju o chir. oceli...
Profilova fotka
Tak u nás se to má tak, že taky všichni z okolí mají žluté zlato a všechno ostatní by bylo "divné"...Ostatně když jsme tak přemýšleli, jaké chceme, tak to žluté nakonec taky vyhrálo. A nelitujeme ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak u nás je to zrovinka tak. mám taky zlatej....nedovedu si to představit. Ale je to na každém. Kámoška má z chyrurgické oceli, protože ho nosí. Já jsem nosila zlato tak byla volba žlutý zlato. Ale teď občas nosím taky ocel, ale prstýnek nesundám. Vždyť je to vlastně jedno. Zásnubní nosím jenom tehdy co mám zlato. Mori: Děkuji moc, týden před svatbou jsem se nechala ostříhat. Měla jsem dlouhé vlasy pod ramena :-D A Jarda to ani nevěděl, že se jdu ostříhat. Řekla jsem že se jdu podívat k holičce jaký budu mít účes na svatbu. (On si myslel, že bude nějaký drdol :-D ) No a já přišla domů s krátkými vlasy :-D :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
tislerka: proč fakt kupovat 2 prstýnky, když to pak chlap nebude nosit. Jinak prodavačka říkala, že může být i stříbrný prstýnek a já mám raději stříbro
Profilova fotka
klhof: to víš že jo. A já si říkám proč kupovat 2 a jeden mít v šuplíku na to aby jsi si pak někdy z něj udělala jiný prstýnek :-D :-D To si ho radši koupíš a vyjde tě to na stejno :-D :-D A podle mě můžeš mít jakýkoliv, je neslmysl když nenosíš zlato tak ho mít jenom protože to tak dřív bylo =-) =-) Kup si jaký jen chceš
Profilova fotka
Mě se líbí i bíle zlato. Ještě mám čas příští týden, přijede za mnou mamka a kouknem se.
Profilova fotka
tak to je skoro stejné :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?