Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak to dneska vypadalo na pěkný počasí , ale teď je tam zase zataženo a leje jak z konve a to jsme chtěli taky na vycházku :-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my už jsme doma, byl náročný den...hlavně tam u našich samozřejmě napadl sníh, takže fakt parádní Velikonoce :-D A tchánovci nás pak odvezli domů, tak to bylo fajn...a zítra do práce... Jinak v pátek jsme byli půl dne u ségry a ona má půlroční holčičku, tak jsme se s ní muchlovali :-D Manžel byl jak u vytržení :-) A jinak ona je hodná, když nespí, tak žvatlá a kouká, ani moc nebrečí, akorát občas večer před spaním, ale jinak poho...tak jsem jí přebalovala a tak, jen je to takový malinký :-D
Profilova fotka
Konečně zas můžu na internet, měli jsme problémy s počítačem :-(
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co velikonoce kdo se dneska neposadí na zadek :-D
Profilova fotka
Já teda na zadek nedostala :-( :-( Přítelova bejvalka má dnes termín :-( :-( a je pořád doma
Profilova fotka
klhof, a to má s tvým přítelem, nebo s někým jiným?
Profilova fotka
Je to jeho bývalá manželka a je těhotná s kamionystou
Profilova fotka
který se u ní pohybuje málo a jí to vyhovuje.
Profilova fotka
Jo tak, já v tom trochu tápu, ale už chápu ;-) Tak to má taky teda dobrej vztah, s ním...Být tebou, tak nad ní vůbec nepřemýšlím a nepřidělávám si starosti...
Profilova fotka
Mě je ukradená, ale štve mě,že ona porodila 2 hé dítě a já pořád nic :-( :-(
Profilova fotka
Dobré posváteční ránko! katwind - Karolínce byl 9. 2. 2008 rok. Pochopila jsem to dobře, že vy jste tedy bezdětné? No snad tu nejsem jediná mamina? :-N Včera jsem byla jako vyšupaná 5x :-o takže asi neuschnu :-p Velikonoce teda nijak nežeru, jen na velikonoční pondělí dělám takovou bohatší snídani, takže tím jsem tam byla zklamaná - nic takového se u babči nekonalo. Babča si sedla do obýváku, my dostali ke snídani párky a tím to zhaslo ... tak jsem byla trochu v šoku, jak dosnídala, tak si sedla k nám. No a pak z manžela vylezlo, že si nepamatuje sváteční snídaně, že to zažil až se mnou :-N No aspoň že udělal dobrý oběd :-p knedlo zelo vepřo - jsme si mohli vybrat asi ze 3 variant, tak jsem vybrala toto (manžovi to bylo šumák)
Profilova fotka
ahojky, no jo každý má jiný zvyky a tradice ;-) Neboj Mori zatím jsi tu asi jediná s dítětem, ale možná se brzo k tobě přidáme ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý poledne, tak se hlásím, po delší odmlce.......Byl fofr a ještě mi blbnul PC
Profilova fotka
Ahojky, copak vypadl internet, to se mi taky někdy stavá ]-(
Profilova fotka
nee, nechtěl se zapnout PC. Naštěstí to manža nějak opravil a jde to. Lekla jsem se že příjdu o všechny fotky a data. Což není příjemné, protože to potřebuju k práci
Profilova fotka
ahojky tislerko, tos tu teda dlouho nebyla...jooo, pocitace jsou previti...se dokonce i divim, ze to beremko jde dobre uz takovou dlouho dobu :-.
Profilova fotka
Přítel jde na odpolední a já tu zas budu trčet sama doma :-( :-( i s naší beruškou, půl roční fenkou
Profilova fotka
Škoda že tu nikdo neni, ráda bych si pokecala.
Profilova fotka
klhof, zitra mam cely den volno a budu stejne doma, mam na poste tezky balik a kdyz ho prve privezli, tak jsem doma nebyla, tak jsem jim volala dneska, jestli by to zitra mohli privezt...tak pry jo, ale nevi v kolik, takze na to budu muset cekat...tak tu urco budu...dneska jsem jeste v praci a mela jsem tu kamaradku odpoledne a ted porad prudej nejaky lidi, tak jsem tu jen na skok...
Profilova fotka
To je fajn, že budeš mít volno. Já už nevim, co bych dělala zítra. Dopoledne budu jezdit po nákupech a odpoledne budu doma s naší beruškou.
Profilova fotka
Klhof: Kde že to bydlíš??? Já pocházím z Litoměřic
Profilova fotka
Bydlim v Chabařovicích u Ústí nad Labem, jinak jsem se narodila v Praze.
Profilova fotka
Tak Kájuš už hoďku spinká, tak taky musím zavítat mezi vás ;-) Dnes jsem ani nevytáhla paty z bytu, bo se střídalo normálně aprílové počasí - chvíli chumelenice, chvíli slunko jak na jaře ... sníh mám ráda, ale když je ho hodně, a né když hned mizí :-|
Profilova fotka
To já sníh nemusím, taky jsem nevytáhla paty z baráku. Jen jsem pustila ven naší berušku (štěně retrívra). Taky tam nepobyla dlouho, ale raději je doma. Je to takovej gaučák
Profilova fotka
Manža mi odešel do busu, přijede tak před 23 h. Ordinace v TV mě už tolik nebere co dřív, tak sedim PC, co taky jiného žeee ;-) Jsem dnes konečně od července poslala přes net vyvolat fotky - se mi jako protočili panenky, protože jich je asi 167, tak to bude přes pětikilo :-o A to daleka nevyláváme všechny, jen výběr těch nejlepších. Taky si necháváte vyvolat fotky, nebo vám to stačí vypálené na CD ? Já mám stále nejraději klasické fotky v albu :-)
Profilova fotka
Já si nedávno pořídila tiskárnu, tak si fotky rovnou tisknu nebo uložim do počítače. Taky mám ráda klasické fotky, ten foťák co jsem si pořídila před 8mi lety za to stál. Bohužel už moc nefotim kinofilmem protože jsem si pořídila digitál.
Profilova fotka
klhof - tak to my taky už 2 roky používáme pouze digitál. Je to fakt lepší, že si člověk vybere pěkný fotky a třeba máznutý smaže. my zatím tiskárnu nemáme, tak to posíláme přes net jsem teď objevila, že máme 3 fotky v archivu půjčovny, kde jsme si s manželem půjčovali svatební oblečení - jestli chcete juknout tak zde: www.romantic.cz v archivu a je to 3. + 4. řádek od spoda 8-)
Profilova fotka
mori, pěkné fotečky ;-) My si taky necháváme vyvolávat fotky..používáme digitál, takže fotíme jak diví a pak necháme vyvolat jen to pěkné :-D Ale už od října je vyvolané nemáme, tak asi budem muset zase něco málo vyvolat...ráda si dávám i fotky do rámečků a obměňuju je :-) A jak si je necháváte vyvolat? Já to posílala přes Droxi drogerii po netu, ale ten program tu teď nemám, tak si ho asi budu muset stáhnout znova...a teď už je to zase Schlecker...Ale žádný problémy jsme s nimi neměli...
Profilova fotka
Ahojky, Mori: Tak já jsem na tom stejně, jak s ordinací tak z fotkami. Vždyckys než se k tomu dokopám tak jich je tisíce a pak se člověku protočej bulvičky =-) My máme dneska asi tatínka doma tak si ho budeme užívat
Profilova fotka
Dobré ránko, tak mně mužíček odjel na nějaké školení, ale tak do dvou snad bude doma...Tak já budu uklízet, pak něco dělat k obědu a chodit nakukovat na beremko a koně :-) A teď se půjdu nasnídat x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?