Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
klhof: Koukala jsem na to a s tou bílou to vůbec nevypadá špatně... A také gratuluji k práci!
Profilova fotka
Doufám, že tam vydržim. ale zaškolení je v Děčíně, nechce se mi jezdit každej dem Ustí-Děčín a pak týdenní školení v Praze, naštěstí tam mám rodiče, tak by neměl být žádný problém. Snad mi daj volno na tu svatbu, alespoň pátek- pondělí
Profilova fotka
Že to nevypadá špatně, asi toto použijem
Profilova fotka
Myslím, že to oznamko, to druhý s vrbou, je fakt pěkný. S prací taky přeji, ať se Ti tam líbí a vydržíš tam... A to zaškolení uteče jako voda. Týden ježdění do Děčína se dá přežít... Na svatbu máš nárok na 2 dny volna ze zákona - 1 den na zařizování a druhý den na samotnou svatbu (ovšem jen tehdy, je-li ve všední den). Vše nad tohle záleží na domluvě.
Profilova fotka
Svatba bude v sobotu,v pátek a v pondělí bych ale chtěla volno. Přeci jen, přijedou zmámý z Prahy ...... Snad se s nima dá rozumě domluvit
Profilova fotka
klhof - ono záleží jak budeš pracovat - pokud i o víkendu, tak se druhý den taky počátá do volna - já měla pracovala v době svatby krátký / dlouhý týden a zrovna ten víkend jsem měla pracovní (naschvál), takže volno jsem dostala Pá + So. Jinak já si brala dovču týden před a týden po svatbě ... ale to ty asi budeš ještě ve zkušebce. Ale pokud budou rozumní, tak ti vyjdou aspoň trošku vstříc, když je to svatba ;-) :-)
Profilova fotka
klhof: Pokud budou rozumní, tak se s nimi určitě domluvíš...
Profilova fotka
doufám, že mi dají volno. Bohužel budu ve zkušebce, ale raději jim to řeknu hned na začátku, aby věděli. Kdybych měla svatební cestu, tak to volno musej dát
Profilova fotka
klhof - tak to myslím nemusej ... jedině že jim ukážeš, že už máš zaplacený poukaz ... to by ti to museli proplatit, ale to neudělaj, to ti daj raději volno - ale musíš mít poukaz
Profilova fotka
Tak určitě je lepší jim nějaký důležitý věci říct hned na začátku...Já taky tenkrát když nastupovala sem, tak chtěli abych chodila se zacvičovat, ale já akorát nějak do 14 dní na to měla odjet na dovču, tak úplně v poho a že až se vrátím tak se mám ozvat a začnu tam chodit...Takže čím dřív, tím líp... ;-)
Profilova fotka
Samozřejmě jim řeknu o té svatbě a taky že si rodiče berou dovolenou i v pondělí, kdyby se jim to nelíbilo, maj se mi ozvat jsště z Humaniku. Spíš bych brala ten Humanik, nezvedalabych těžké věci,......
Profilova fotka
sonisek - konečně jsem si pořádně prohlédla tvé svatební album :-) měla jsi moc hezký účes a krásnou kytičku - hezky uvázaná i super barvička. I šaty se mi líbí jak jsou za krk x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Mori děkuji x-) x-) Chybí tu stydlivej smajlík :-) Tak holky my razíme na návštěvy, tak se mějte a možná zítra papa 8-)
Profilova fotka
mori, tak jsem taky konečně zkoukla i tvoje fotky, tak kytička byla teda supééér :-) Jo, a tvého alba na koňovi jsem si všimla už dřív, mě vždycky zaujal "ten chlap" ve vaně :-D :-D A teď zjistím, že to je tvoje album :-D
Profilova fotka
sonisek - no jo, to je manža s Kájinkou :-D ta koupelna naštěstí už neplatí, na střeše je foto nové ... ale manžel je pořád stejný :-p :-D
Profilova fotka
Ahojky, i já koukala na fotky ze svatby a souhlasím moc pěkné. A co jinak děláte vrcholí vánoční ůklid :-D
Profilova fotka
Tak u mě byla dneska kámoška na kafíčku tak jsem se aspoň na chvilku odreagovala a zabavila :-D jinak venku je teda pořád hnusně a zima. brrrr
Profilova fotka
Tak všichni vikenďí, ale mimo net ]-(
Profilova fotka
misicka455: No, já tedy moc nevíkendím... snažím se pohnout s diplomkou, jejíž termín odevzdání se nezadržitelně blíží... A sem si jen občas odskočím, když už mi to nemyslí... Jinak v Praze dnes bylo celkem hezky - ale pozorovala jsem to jen zpoza okna...
Profilova fotka
Jé diplomka, tak ať se daří a nápady se jen hrnou ;-)
Profilova fotka
Jo, jo, díky moc. Nápady snad celkem jsou, ale nějak to tam nastrkat, to je záhul... Navíc bych radši povídala s přítelem o svatbě - zatím nemáme termín :-(... Ale snažím se psát, když bude dostudováno, i do svatby se bude chtít víc (oběma)...
Profilova fotka
No jasně apoň pak budeš mít víc času na připravy na svatbu atd..
Profilova fotka
Jo, to určitě... Jen z něj dostat ten termín... Už bych chtěla plánovat... Ale ne, musím diplomkovat. Chjo :-| .
Profilova fotka
misicka455 - tvoje fotky už jsem viděla a moc se mi líbí - jako celkově myslím, šikovný fotograf :-) ta červená (doplňky) to krásně všechno rozzářila Jako úklid letos vůůůůbec neřeším! S Kájou to moc nejde a ještě budem dělat Káje pokojík, z čehož bude ještě dost bordel, takže to nehodlám dělat 2x :-p A výzdobu taky nemám žádnou - Kája tomu ještě nerozumí a zítra jedem k manžový babče do pondělka, tak že asi tak ;-) :-p satyyy - i tvé album jsem právě teď zkoukla ;-) luční fotky supeeer x-) a kytičku jsi měla moc pěknou a zajímavou :-) petinek - jéé vy jste měli svatbu v Buchlovicích - to musela být nádherná svatba x-) předloni jsem tam byla a moc se mi tam líbilo :-) mmmk - i tvé album jsem okoukla - krááááásná kytička!!!!!!!!!!!!!!! misicka455 + sonisek + mmmk - všimla jsem si, že můj manžel je jmenovec těch vašich manžílků :-D Asi je toto jméno oblíbené v našem ročníku ;-) :-D
Profilova fotka
Dobré ránko! Jsem se dobře vychrupla, Kájinka spala do 7 h, tak mě mile překvapila x-) - budí se totiž normálně v 6 h :-S Jdu rychle ještě zapnout pračku, něco málo s sebou sbalit a před obědem jedem k té babče. tak se zatím mějte krásně, užijte si všechyn Velikonoce a pozor zítra na jelítka od pomlázek :-D já tam zítra určo dostanu au au
Ahoj holky, já mám nějaký divný období, je mi smutno, nevím proč, nic mě nebaví, všechno mě štve...prostě regulérní depka 8-( Mori, ahojky, tebe jsem tu ještě neviděla (teda aspoň ne v době, kdy jsem sem začla chodit já:-)) Tak vítej! Kolik je Kájince? Já abych věděla, jak jsme tady s misi, soni opožděné:-D jdu ti jí zkouknout na koníka...
Profilova fotka
Kat já a opožděná :-D no někdy jo :-D Hele ty depky co máš tak taky znám. Normálně jsem jeden den regulérně furt řvala, normálně jakýkoliv film či reklama mě dojala nebo jen když autobus zastavil u přechodu a pustil chodce jsem si připadala jak už debil nebo citlivá těhule :-D Taky mi bylo smutno a nic mě nabavylo, tak doufej , že to co nejdřív přejde ;-) Mori dík moc za chválu fotek ;-) No jo jméno to asi na tu dobu bylo dost oblibené, ale mě se libí :-) Včera jsem byla na náštěvě té kámošky co se jí narodilo skoro před týdnem mimi a tak jsem chovala bylo to supr :-D ale je to hrůza po třech hodkách nakrmit a přebalit a jinak to mimčo fakticky pořád spí :-D
misi, to nebyla urážka, jen trochu nadsázka, že tu plkáme všechny kromě mori netěhotné;-) nic osobního;-)
Profilova fotka
Však já jsem to pochopila ;-) neboj
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já tu zase jen chvilku relaxuju, než se opět pustím do diplomky. Velikonoce asi mít žádné nebudu, i když dneska přítel říkal, že zajdeme na procházku k rybníku - chce natrhat proutí na pomlázku... Tak aspoň neuschnu ;-)- katwind: Tu depku znám - mívám jí skoro před každou menstruací - je to děs... Až přijdeš na něco, co zabírá, dej vědět... I když teď bych docela ráda tu depku - MS nějak ne a ne přijít :-( a už skoro začínám být nervózní - přeci jen bych zatím raději zůstala ve skupině netěhotných :-N

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?