Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
holky, nemáte tip, jaký střih šatů, nebo vůbec jaký tip se hodí na postavu "přesypací hodiny", tj. velké boky a velká prsa? (boky jsou asi dominující) misicka455 tu onehdy psala, že šaty se najdou, že jde jen o to, zvolit vhodný střih, ale já se v tom moc nevyznám, šaty a sukně nosím minimálně...
Profilova fotka
Ahoj reb, koukala jsem na tvoje fotky a však vypadáš dobře, tak toho nech ;-) Každá jsme nějaká, já taky "toho" mám dost :-N A ty šaty teda nevim, ale asi by byly lepší šaty jako sukni a korzet zvlášť, ne?? A já třeba jsem měla na sobě šaty bez ramínek, na zkoušce, a to se mi na mě vůbec nelíbilo, hrozně v tom byly znát ramena, takže jsem raději zvolila šaty za krk...A navíc jsem ani v tom korzetu neměla podprdu, což je u mě co říct, páč já bez ní nemůžu ani vylézt :-N
Profilova fotka
rebelie - já si myslím, že širší boky dobře schová sukně, pod kterou bude široká spodnička - myslím s těma kruhama, nevím jak se to jmenuje. A určitě korzet zvlášť. Toť můj názor. Já taky nejsem žádnej hubeňour, spíš naopak ;-) a ve svatebních šatech jsem se cítila dobře :-) Je teda fakt, že to bylo před porodem, teď už teda nevím jak bych se ve stejných šatech cítila :-N
Profilova fotka
Ahojky vitím tě mori :-) Reb no nejlíp by ti měli poradit v dobrém salónu jaké šaty se na tebe hodí. Musíš jích víc vyzkoušet a pak se rozhodnout. já si třeba zkoušela ze začátku pár šatů v celku, ale nebylo to ono a pak mě v jednom salónu paní oblíkla korzetový a bylo to jasný , že jdu do korzetu pak jen vybrat z těch několika desítek ty co se mi líbili a bylo to.
Profilova fotka
Tak už mám zařízenej finančák a byla jsem nakoupit a do toho hnusným počasí :-( :-( Jsem ráda, že už to mám vyřízené. A dámsi několik kafí, abych se probrala.
Profilova fotka
Tak už bych měla hotové oznámení, dalo to fušku :-p
Profilova fotka
No tak to je supr, takže přípravy vrcholí :-)
Profilova fotka
Přípravy v plném proudu, nad tím oznámením jsem asi strávyla jen půl hoďky takové obyčejné
Profilova fotka
klhof - a kdepak ho máš? v albu jsem ho nenašla, chtěla jsem nakouknout :-) ty jsi přímo z Ústí?
Profilova fotka
Ukaž ukaž :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, dneska jsem to nějak nestíhala. Přišla jsem z práce asi v 16h, najedli jsme se, a pak jsme usnuli a já spala skoro do 23h... Každopádně jsem vás dočetla a díky za tipy. Teď jdu zase spát a zítra kdyžtak napíšu víc. Mějte se!
Profilova fotka
rebelie - teď jsem koukala do tvého alba - zaujal mě ten text u druhé fotky, u toho zásnubního prstýnku :-o pak juknu na první, s těma kytičkama v krabičce :-o :-D fakt jsi ho požádala o ruku ty??? =-) to slyším / čtu fakt poprvé :-) jak přítel reagoval, krom toho že tedy řekl ano? a na kdy plánujete svatbu? (a PASu to nemáš)
Článek se načítá
Profilova fotka
mori- ještě jsem ho tam nepřidala, budu se pokoušet o další. Nejsem, jsem rodilá pražačka. Ale budu přidávat mé výtvory.
Profilova fotka
klhof - to nevypadá vůbec špatně, je to povedená fotečka :-) jsem se ptala proto, že manžel pochází z Ústí ;-) a koukám, že obřad budete mít v Chabařovicích, tam bydlí manželův svědek, občas tam jezdíme x-)
Profilova fotka
opravdu?
Profilova fotka
klhof - ta druhá verze je taky pěkná a originální - hezký jak tam jen vykukujete, ale ... to oznámení nebude ve skutečnosti tak velké, tak aby jste tam nezanikli ... na té první fotce jste hezky vidět :-)
Profilova fotka
Ale zase jsem si všimla, že je tam vidět pár drobností, co by tam patřit neměly. :-(
Profilova fotka
mori: Je to tak. Požádala jsem, řekl ano a teď řekl, že potřebuje mít někdy chvíli pro sebe, aby to vše promyslel a abychom domluvili i termín svatby - já uvažovala i o podzimu 2008, on spíš o jaře či létu 2009. Tak mu teď dávám ty Velikonoce a pevně doufám, že si ten čas najde a pak to téma nějak otevře... Pokud ne, asi mu utrhnu hlavu ]-( . Jinak je tu o tom někde téma, tak píšu jen tak ve stručnosti. klhof: Zahlédla jsem v Tvém albu už jen jedno oznamko, ale vypadá docela pěkně... Nevím, jestli je to to, na kterém je vidět něco, co by být vidět nemělo, ale pokud ano, nevšimla jsem si toho... Jo a dneska mi doktor dovolil odložit berle, takže mám obrovskou radost!
Profilova fotka
rebelie: na té první fotce máme vidět na krku vsačky. Tak nevim, která je lepší
Profilova fotka
klhof: Co jsou vsačky? Jinak jsem na to teď koukala znovu a asi se mi víc líbí to druhé - jak tam vykukujete z toho vrbového listí... Tedy, odhaduji, že to bude vrba... Je vám tam i víc vidět do obličeje a oba se tam usmíváte... Akorát nevím, jestli by to nechtělo ještě nějakou konstrastnější barvu písma, než je ta šedá - i když se mi zase líbí, že to nebije do očí... (Jo a na tom prvním oznamku má Tvůj přítel u příjmení malé k - to jen pro případ, že tahle varianta vyhraje a náhodou by si toho nikdo nevšiml...)
Profilova fotka
vysačka, to měla být. No, ta barva písma, jiná k tomu nesedí, pokoušela jsem žlutou,ale byla moc do očí, tak nevim
Profilova fotka
Mně se taky víc líbí to druhé :-) Ty vysačky jsou tam blbé :-|
Profilova fotka
Souhlasím to druhé je lepší, máte ůplně stejné verše co jsme měli my ;-)
Profilova fotka
klhof: aha, vysačky - já si jich vůbec nevšimla - až teď, když jsi mě na ně upozornila... Je mi jasné, že se k tomu asi žádná jiná barva než šedá nehodí... no, určitě je lepší než žlutá bijící do očí... Ještě mě napadla nějaká světle zelená (zelená s větším podílem žluté), ale ta by tam možná taky nebyla všude pořádně vidět... jen nápad...
Profilova fotka
Jsou no, tak se budem muset nechat kdyžtak vyfotit. :-D Nebo vylepšim tu druhou, bílé písmo. misicka: uplně stejné, jo? rebelie: asi to napíšu bílou a je od toho pokoj
Profilova fotka
jojo jsem ráda, že se ti taky libí :-)
Profilova fotka
Napsala jsem to, co bylo p ruce :-D
Profilova fotka
aha tak to jo, nám se tak nějak nejvíc líbilo z výběru :-)
Profilova fotka
teď mi volali, vzali mě. Prodavačka v JISKu,ale zaučování v Děčíně a pak tejdenní školení v Praze Taky jsem se koukala na pár oznámení, zdálo se mi tohle přijatelné
Profilova fotka
tak gratulko k práci :-D :-D Ať se daří :-) Bych se normálně vdávala a zařizovala všechno znova, trochu závidím ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?