Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ahojky, Klhof šaty jsi si bybrala super ;-)
Profilova fotka
Dík, byly takové nejdostupnější, jak cenově tak i střihem. Nemusej se ani upravovat. Jinak ty růžové stály 8000,-
Profilova fotka
A tady ty co jsi si vybrala?
Profilova fotka
Šaty stály 5400,- Závoj 600,- Rukavičky 100,-
Profilova fotka
Tak to je taková normální cena těch šatů, ne?
Profilova fotka
No, v Praze bych za šaty dala 8500,- co jsem koukala na pár stránek
Profilova fotka
Jo cena je dobrá ;-)
Profilova fotka
Ale šaty v Praze, hrůza
Profilova fotka
drahé
Profilova fotka
My bydleli taky v Praze a chystali svatbu v západních Čechách, takže šaty jsem si radši vybrala z Plzně...nač je vozit z Prahy...
Profilova fotka
Pravda, kdybych se vdávala v Praze,musela bych si půjčit šaty tam. Prstýnky se mi líbily v tom salonu,odkud budu mít šaty, ale cena se pohybuje okolo 4500,- - 7000,- :-( :-(
Profilova fotka
my měli prstýnky za 3600 Kč, oba :-D Z Prahy...ale máme jen ty 3mm silné, nebo slabé :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Naše prstýnky vyšli asi na 8000kč :-)
Profilova fotka
nám se líbily jedny prstýnky na netu a ty by vyšly asi na 6 tisíc, ale ve skutečnosti se nám nelíbily, ale líbily se nám tyhle, tak to vyhrály...a ani jsme se moc nerozhodovali...my prostě brali, co se nám líbilo :-D
Profilova fotka
No nám se na jednom veletrhu jedny líbili a ty dokonce stály 20 tisíc no tak to jsme fakt nevzali.
Profilova fotka
20 lítrů...hhmmmmm, tak to bychom museli krást, nebo co :-D
Profilova fotka
Jo přesně, ale byli nadhernýýýýýýýýýýýý x-)
Profilova fotka
To věřím :-) Nám tu začali snad vrtat nad hlavou...no bože, takhle v noci :-D
Profilova fotka
Do desíty můžou ne :-D
Profilova fotka
No, to můžou...ale štve mi, že celý den se nic neděje a večer začnou... Tak já se těším na víkend, jedeme v pátek k bráchovi a budem tam spát x-) A navštívíme i ségru, se akorát taky přestěhovali, tak jim to očihnem :-) No, ještě aby tak chtěli s něčím pomoci :-N
Profilova fotka
Poohlédnu se v centru, snad budou za přijatelnější cenu, nemá cenu dávat za prstýnky 5000,- za jeden, přítel ho stejnak moc nosit nebude.
Profilova fotka
No a nebo začnou v nedělu při oběde to je zase specialita tady :-D
Profilova fotka
Oni fakt neví, kdy mají co dělat...Nejlepší je, když chce člověk spát třeba ještě ráno a oni do toho začnou...
Profilova fotka
Je, teď jsem koukala, že se někdo bral 29. února...No nevim nevim, to by se mi asi nechtělo :-N
Profilova fotka
No tak to mě asi taky ne ]-(
Profilova fotka
by pak nebylo co slavit :-D
Profilova fotka
Ahoj vrstevnice! :-) Dnes jsem se dozvěděla na modrém koníkovi (kam chodím pravidelně), že jsou zde témata roků narození ... tak jsem hned jukla a k mému překvapení, tu je i můj ročník :-D Koukám, že téma je založeno od července, tak se tu asi všechny už znáte, že? No snad nebude vadit, že občas nakouknu ;-)
Profilova fotka
ahoj mori, klidně se přidej, čím víc, tím líp ;-)
Profilova fotka
ahoj mori - já taky nakoukla nedávno... a holky jsou hodné, nevyhodily mě ;-)
Profilova fotka
proč bychom vás vyhazovaly :-D není důvod :-) aspoň je o čem kecat :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?