Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Třeba nedojde ;-)
Profilova fotka
jdu čučet na bednu a taky se najest mám hlad :-)
Profilova fotka
Tak muzicek na tom netu je skoro porad, hlavne kvuli Travianu =-) |-| :-x No,a my tam jeste cuceli na auta, tak nevim, jak to s nama dopadne. Ale napadlo nas, ze u nasich na vesnici jeden pan ma dilnu a je hodne znamej v okoli, tak jestli by nam neco nesehnal...Tak se tam tata jde zitra zeptat, tak jsem zvedava, co se dozvi. Bylo by to hlavne provereny, on by vedel, co nam kupuje, ze...Nez tady nekde po bazarech a nekoho sem tahat, aby nam to okoukl. Jen kdybychom si ho koupili u Plzne, tak bychom s nim museli jet sami domu, no to by byl hukot...Hned napoprvy a takovou dalku :-N
Profilova fotka
Tak mi mamka začala tu svatbu vymlouvat, z čeho prej budem žít,...... že nemáme moc peněz Nedávno jsme si koupili totiž tiskárnu :-( :-( :-( :-(
Profilova fotka
klhof, to ta tiskarna byla tak draha, nebo co?? :-) Jestli na to mate, tak se vemte...Jsem rada, ze to je uz na nama a ze jsme zadne problemy nemely, az teda na nejake prkotiny, ale jinak ok.
Profilova fotka
No, stála o tisícovku víc, než jsme řekli. Samozřejmě na to máme, nakonec se rozhodlo udělat oslavu v blízkosti bydliště. Jak se to říká, peníze budou a mi nebudem.
Profilova fotka
Tiskárnu jako obchod :-o nebo co :-D
Profilova fotka
Taky nechápu, však klasická tiskárna tolik nestojí, ne?? A co misicko budeš dneska robit?
Profilova fotka
Ne, tiskárnu pro domácnost. Na fotky- skenr, kopírka (vše v jednom)
Profilova fotka
Tak to jo...no jo, rodiče si všechno moc přibírají...my taky třeba si dřív něco koupili za litr a už byli kecy, kde vezmem na svatbu...Tak jsme je museli vždycky nějak uzemnit :-D
Profilova fotka
Stojí 3 a půl tisíce, jsem fotografka, tak je potřeba. Přeci si fotky nebudu dávat do fotolabů, když mám tu možnost si je vytisknout. Fotky ze svatby, platili bychom za ně, takhle si půjčíme kartu a vyjede nám z tiskarny hotová fotka. Než platit fotografovi za vyvolání fotek a za CD
Profilova fotka
Přeci nechci svatbu za 100 000,-
Článek se načítá
Profilova fotka
No mě dneska čeká jeden doktor a při té přiležitosti se kouknu na to malí mimčo co se v sobotu narodilo je to v jedné budově takže to by byl hřích se tam aspoň na deset min nestavyt . no a pak zase zbytek dne proflakám u telky a tady :-D No já se už lekla s tou tiskárnou :-D
Profilova fotka
Jdu ze sebe udělat člověka a pojedu, tak zatím páčko :-) ješě , že je manža doma a hodí mě autem. :-)
Profilova fotka
Tak pozdravuj mimčo :-D Taky bych se jela na nějaký juknout...ale kámošky budou rodit v dubnu, a pak jedna v srpnu.
Profilova fotka
Tiskarna ne, svatba.
Profilova fotka
Tak mimi jsem pozdravovala, ale celou dobu chrnělo takže nevím jestli ten pozdrav zanamenalo :-D
Profilova fotka
Tak oni pořád jen tak chrápou, to je nuda...ale je to pěkný podívání :-D
Profilova fotka
sonisku, Ty máš novou fotku! Jsi to vůbec Ty?
Profilova fotka
Tak už jsem přidala fotky s šatama. Ale já na nich vypadám
Profilova fotka
reb,a proč bych nebyla?? Pořád tu něco zkouším, co si tam mám vložit... :-D
Profilova fotka
klhof, pěkné šaty sis vybrala, ten korzet je pěkný...a jinak se mi líbí i ty narůžovělé šaty :-D
Profilova fotka
sonisek: Jasně, v pohodě. Já jsem se jenom v prvním okamžiku lekla, kdo to je... Ta minulá fotka nebyla tak kontrastní a tady na tý je zas vekej kontrast černejch vlasů a bílý tváře...
Profilova fotka
tak já tu fotku trochu upravila :-D :-D No jo, já mám hrozně bílej obličej, ale co nadělám :-D
Profilova fotka
ty se mi taky líbí, ty narůžovělé šaty, ale nemohla jsem v tom korzetu dýchat a ta cena :-(
Profilova fotka
sonisku - já to nemyslela tak kriticky :-) klhof - šana těch fotkách vůbec nevypadáš špatně! A jaký plánuješ účes?
Profilova fotka
tak já pořád něco zkoušela s těma fotkama, takže tohle vypadá líp :-D
Profilova fotka
účes? Asi sepnuté vlasy,ty k tomu půjdou.
Profilova fotka
určitě si nech udělat nějaký pěkný drdol, to ti bude slušet a je to lepší, než to mít rozpuštěné :-)
Profilova fotka
Určitě si nechám udělat drdůlek nebo něco podobného

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?