Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak MS přišla :-( :-( :-( :-( 8-( 8-( 8-(
Profilova fotka
Tak to je napr, tak příště ;-)
Profilova fotka
To doufám
Profilova fotka
Čau holky, klhof, tak příště určitě nedorazí, tomu věř ;-)
Profilova fotka
Budu doufat, přála bych si, aby nedorazila.
Profilova fotka
člověk na to prostě nesmí tak nutkavě myslet i když ono se to radí, že? ;-)
Profilova fotka
Tak co Miso, jak je pri sobote...manzela mas v praci?
Profilova fotka
Ne ne manžel je po noční a dneska skončil a má čtyři dny volna jen tam něco kutí tak já jsem zase tady :-D Už mě to doma neba ]-( , ale do práce se taky nechce :-)
Profilova fotka
To muj manzilek zase zitra do prace nejde, proste se domluvil s kolegyni, ze nepujde, ona nesla dneska, tak on nejde zitra...Oni jsou hrozny...Jsem se nastvala a rikala jsem, ze je nabonzuju...ze to je nespravedlivy, ze ja musim porad do prace a oni se tam takhle zapiraj :-D
Profilova fotka
Už na to tak moc nemyslim
Profilova fotka
Tak to má dobrou hoknu :-D
Profilova fotka
No, to ja taky...dneska prijel jeden Američan, co bydli v Německu a dělá tam doktora...a jezdi sem tak ob vikend...a tak strašně čumí, to je naprosto šílený, jak kdyby tě chtěl přefiknout...br...ale jinak jako je v poho, jen proste ten pohled je silenej...
Článek se načítá
Profilova fotka
Cauky.... takhle to dopada, kdyz me muz necha vecer samotnou doma: http://www.beremese.cz/album/view.php... ;-) :-D
Profilova fotka
Téda ty máš, ale zakazníky :-) Satyy dobrý ;-)
Profilova fotka
Kde je kdo? :-o
Profilova fotka
já tu jsem :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Já tu taky jsem - ale teď musím jít papat - přítel vaří ;-)
Profilova fotka
Ahojky, no ja tu jsem i nejsem...ale kdyz uz tu jsem, tak tu nikdo nebude, ze?? :-) Jeste dve hodky a padim domu...Jsem total...
Profilova fotka
Ja jsem tu taky.... jen jsem dneska lina tak, ze se mi nechce ani psat :o(( Soni, z ceho jsi tak mrtva??? Mate v praci frmol??? ;-) Co planujete na ty dva dny volna??? Ja jsem ted uvarila jidlo a budu do deseti cekat, nez se mi vrati muz z prace.... vypada to, ze mel posledni pracovni vikend minimalne na pul roku..... huraaaa.
Profilova fotka
Ahoj Kristy, no jsem spíš unavená z toho nicnedělání, venku je hnusně, málo jsem v noci spala a tak všechno...hrozně mi bolí oči..možná si pořídím nějaké kapky, to asi existují na unavené oči, že?? To sice Petr měl možná poslední prac. víkend, ale teď ho nebudeš mít doma přes týden...to nevím, co je lepší :-N
Profilova fotka
I já jsem nějak divně spala, asi byl blbej tlak. jsem usla až ve dvě v noci stávala v devět, ale byla snad desetkrát vzhůru do té doby. dneska půjdu asi brzo. kouknu na Ber nebo neber a pak hajdy hajat :-)
Profilova fotka
Tak kdyz bude pry pres tyden, tak mi to tak nevadi... kdyz mel nocni tak jsme se taky par dni nevideli.... jsem stejne cely den v praci... asi zase zacneme jezdit pres tyden merit pryc a mozna ani ja nebudu nejaky ten den spat doma, tak se to da vydrzet... prijdu domu a jdu spat... a aspon nebudu muset varit ;-) ... ale kdyz jsem tu sama cely vikend, tak je to na palici.... Tak si dej v praci šlofíka a na chvili si lehni ;-) Nebo tam sed se zavrenyma ocima :-D .... ale nejaky takovy kapky do oci urcite existujou....
Profilova fotka
Tak to ja spala jak zabita a ani jsem neslysela Petruv budik rano :o))) Soni, a copak jste vyvadeli, ze jsi v noci malo spala?? x-)
Profilova fotka
Taky tu ještě kouknu na Ber nebo neber a pomažu teprve domů...Kolegyně chce přijít až na devátou, tak holt to tu nějak přetrpím, ale příště zas přijdu do práce dýl, tak je to taky k dobru...:-)
Profilova fotka
My a vyvádět, jsme přišli v jedenáct, umýt, ještě zkouknout net a bylo půl jedný...A ráno v 6 vstávat...:-( To jsem tu odpoledne usínala u telky v gauči :-D Ale to jsem rozespalá ještě víc. Ani to kafe mi nepomáhá, po něm spíš ještě víc usínám :-DAby ne, si k němu dám bábovku, bříško se má, tak se mu chce spát :-D :-D
Profilova fotka
Neboj tá hodinka ti uteče ;-)
Profilova fotka
A to ještě čekám na MS a nechce se jí přijít..minule ze soboty na neděli, tak dneska asi přijde až na pondělí :-D Ale musí přijít, však jsem ještě prášky brala :-D Takže jsem z toho taky taková divná...
Profilova fotka
Aspoň, že teď budu mít dva dny volno...V úterý prý přivezou ty spotřebiče, tak se na to těším :-) Manžílek hned navrhl, že bychom mohli vykoušet troubu a tu starou vyndat a dám tam tu novou :-D :-D
Profilova fotka
Soni, to kdyz prijdete v jedenact domu, to jeste koukate na net??? Tak to uz jste asi hodne zavisly, co?? :-D To ja bych padila do postele .... i kdyby na netu meli psat buhvi co |-| Troubu si pekne nechte do nove kuchyne.... prece tam potom nedate opotebovanou :-D :-D
Profilova fotka
Taky bych si troubu nechala do nové kuchyně, jestli vám tá stará ještě jede.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?