Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
my musime v noci vypadat jak cizi lid.... segra mi vzdycky rika, jak usinaji tak, ze ona svymu chlapovi lezi hlavou na hrudniku.... tak to bychom se u nas ani jeden nevyspali.... proste kazdy na krajicku postele, zady k sobe a pekne si chrupime x-)
Profilova fotka
satyyy a misicka455: Však já vám taky rozumím. Samozřejmě, že je důležitější se pořádně vyspat ;-) . Ale stejnak bych je hnala k doktorovi, protože ono to chrápání brání správné regeneraci (nejen vaší, ale i jeho), což může mít spoustu nepříjemných následků...
Profilova fotka
No my tomu řikáme poloha 96 :-D
Profilova fotka
misicka: budeš muset počkat do pondělka, jdu tam až v ponděli
Profilova fotka
Aha, to já vydržím neboj. Juj když si vzpomen jak já vybírala šaty. No to byla doba :-D Tak si to pořádně užij :-)
Profilova fotka
Dík, užiju. Ale to vybírání.
Profilova fotka
Ahoj holky, když jste u toho vybírání šatů, tak já si vybírala šaty v Plzni. Šla jsem do jednoho salonu, odkud jsem kdysi měla i maturitní šaty, a tam teda moc velký výběr neměli a hlavně ty ženské na mě koukaly jak kdybych spadla z Marsu, podivovaly se nad mojí postavou, že teda mi příroda fakt nadělila, měla jsem teda šaty 42-44, a navíc mi pořád čuměly na prsa :-( Tak jsem šla do druhého salonu a tam byla jedna paní a ta byla hrozně moc příjemná. A vybrala jsem si hned druhé šaty, co jsem zkoušela, byly bez ramínek, jen jako že bych měla holá ramena. Té paní bylo úplně šumák, jak vypadám a navíc byla strašně moc ochotná a fakt super. No, jenže se mi pak rozleželo v hlavě, jestli ty moje prsa vydrží v těch šatech, takže jsem tam jela za 14 dní znova a vybrala si šaty, který jsem už na svatbě měla. A ani jsem nemusela mít podrpdu, tak to bylo fajné :o))))
Profilova fotka
Jo, a já bych asi kvůli chrápání k doktoru nešla =-) Jinak my se rádi tulíme, to je samozřejmý, ale jako taky občas prostě musíme usnout každý zvlášť :-D Já nejradši usínám na břiše, jinak snad ani neusnu...Tak to nevim, jak budu spát až budu těhotná...To už se asi nevyspím :-D Tak bych to teď měla nahnat :-D
Profilova fotka
ahoj sonisku! Tak to já se na výběr šatů teprve chystám a už teď se děsím toho personálu -"Na velryby nic nemámě" a "Co chcete s takovou postavou" a podobně... Taky ještě vůbec nevím, co chci. Možná bych si i nechala šaty ušít - ale bojím se, že bych pak nebyla spokojená... Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.
Profilova fotka
Mně přijde, že všude mají šaty jen na výšky max 170 cm, nebo co =-) Já mám 176 cm a to jsem si tam připadala jak žirafa, i když jsou i vyšší holky... Takže v tom prvním salonu mi stejně ty šaty byly krátké, zvlášť když jsem si k tomu vzala moje botky...Ale v tom druhém salonu mi paní dala jinou, delší sukni :-D
Profilova fotka
Sonisku, to mě neděs - já mám 182cm a k tomu velká prsa a široké boky... Ach jo, asi půjdu na svatbu v pytlu od brambor...
Profilova fotka
No a já uase nadávala, že všechny šaty dělají na velké holky a já mám jen 160 cm :-D Taky jsem měla v jednom salonu docela špatnou zkušenost, šli jsme se dívat na šaty tak Duben - Květen, svatba byla v říjnu, každýmu může být jedno jestli je to brzo nebo ne, no a v jednom z těch salónu mě hned sprdli , že je to moc brzo a že se mám stavyt po prazdninách, no ale byla semnou mamina a tá se nedala, že je to fuk a a´t nám něco ukažou no nahastrošili na mě takový šaty, že jsem se ůplně v zrcadle lekla a tá paní mi pomáhala s takovým rypákem, že jsme to vzdali a šli o dům dál. :-D jinak všude jinde jsem se setkala s ochotným personálem. A Soňi korzet jsem měla 42 číslo ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to já mám velikost 38-40 uvidim, které mi padnou. :-| Hlavně ať nejsou hodně drahé, zahlédla jsem tam i za 8000,- šaty.
Profilova fotka
klhof: Myslím, že v Tvé velikosti by nějaké normálně drahé mít měli. Já bych samozřejmě taky nechtěla šaty za 10.000,-, ale bojím se, že si nebudu moct moc vybírat - mám velikost +-44, ale kalhoty taky někdy 50-52 (široké boky) Držím palce, ať si vybereš.
Profilova fotka
holky nebojte mají šaty na každou velikost i na vyšku ;-) Určitě vyberete a budete moc krasný :-)
Profilova fotka
Dík,za dnešek bych si vybrala asi 3 šaty :-) ale nevim, jak budou vypadat na mé postavě. Mám taky trochu boky :-(
Profilova fotka
Hlavní je vybrat si střih , který vám bude sedět ;-) a velký boky to nic není ;-)
Profilova fotka
Já jsem si vybrala jedny šaty, ale pak mě odradila cena 12000kč. Nakonec jsem měla za sedm.
Profilova fotka
Malej hořejšek a velkej spodek mám :-D Ale, budu tam mít švagrouvou i mamku, tak poraděj.
Profilova fotka
V pondělí má rodit bejvalá mého přítele, doufám, že se s tim nepřijde pochlubyt. To by mě nasrala. Ona už druhé a já pořád nic :-( :-(
Profilova fotka
Tak ja mela saty za 5,5...no vic jak 6tis bych za ne asi nedala...zase nepotrebuju mit nejaky extra drahy...a tyhle se mi libily, padly hnedka a bylo vybrano :-D :-D
Profilova fotka
A vy se pokoušíte?
Profilova fotka
Myslím o dítě?
Profilova fotka
Jsem se právě koukala co bude večer v televizi a nic moc teda ]-(
Profilova fotka
Pokoušíme, teď čekám jestli přijde MS nebo ne. Ale ráda bych byla, kdyby to vyšlo. Celej den je mi na nic :-(
Profilova fotka
ja dneska koukala akorat na Bydleni je hra a na Ulici...A uz padim domu, tak zatim packo 8-)
Profilova fotka
Jé to bydlení jsem nějak nestihla, a co bylo to dobrý?
Profilova fotka
Tak doufám, že Ms nedojde ;-)
Profilova fotka
Bydleni bylo dobrý, dělali tam dětský pokojíček a moc pěkný :-) Tak snad ti to, klhof, vyjde ;-) Já se asi začnu modlit od příštího měsíce, aby vždy přišla :-D
Profilova fotka
My máme dneska výročí 8 měsíců :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?