Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
já se snažila do šatů taky zhubnout, ale bohužel se mi to nějak nepodařilo ]-( nemám tu vůli :-|
Profilova fotka
Tak já ti budu říkat Beky :-D A kolik měříš a vážíš, jestli to není tajný...já abych srovnávala, a ty Míšo?? Já to pak lidně taky napíšu :-D ;-)
Profilova fotka
Ale oběma vám to ve svatebním moc slušelo!
Profilova fotka
ve svatebním to sluší každé :-D :-D
Profilova fotka
Děkujeme :-D
Profilova fotka
ja si myslim, ze me to vic slusi v pyzamu pod perinou :-D
Profilova fotka
a s černým pytlem na hlavě, co?? :-D
Profilova fotka
Tedy satyy, hned jsem mrkla do Tvého alba a jestli jsi v pyžamu ještě hezčí, tak to klobouk dolů... Já se na sebe v pyžamu moc nekoukám, ale každopádně mi je v postýlce pod peřinou moc dobře :-). Jinak hlásím, že tady se ukázalo sluníčko!
Profilova fotka
Jo, sonisku (asi Soňa, ne?), jak jsi to myslela, že to žádání o ruku muselo být vzrůšo?
Profilova fotka
jdu ven, teď je docela hezky, svítí sluníčko, žádná tma, tak toho musím využít...jsem objednala z jednoho katalogu pro mužíčka nějaké oblečení a sobě podprdu, tak jsem na to zvědavá, jaký to bude... Ale s nima mám dobrý zkušenosti, tak snad to padne (je to Móda Plus)...tak zatím páčko
Profilova fotka
Soni - jooo, s pytlem na hlave a kdyz je zhasnuto, tak je to nejlepsi ... Reb - diky za pochvaly... ale to snad ani nejsem ja, to jsou jen hezky saty a ucasana hlava od kadernice.... muz by si me nejradsi vzal s rozpustenyma vlasama v dzinach a tricku... ;-)
Profilova fotka
satyy: Jo, tak to chápu. Já se skoro nemaluju a taky chodím ráda v džínech (vlasy tedy raději v culíku) a bojím se, že mě namalovanou, v pěkných šatičkách a s drdolem ani nebude chtít... Jdu taky ven, snad nikde neuklouznu - nerada bych si ještě něco zlámala... Mějte se tu zatím pěkně!
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak holky buďtě rádi, že teď nevidíte mě. Týden na neschpence a je ze mě krasavice . Už asi třetí den neučesaná hlava, ale mužíček mě furt miluje :-D
Profilova fotka
Si připadám jak nějaká čarodějnice :-D
Profilova fotka
misicka455: Já jsem na neschopence už 9 týdnu. Občas se sice učešu 8-) , ale myslím si, že už mu musím lézt krkem... Navíc teď musí obstarat sám všechny nákupy, chodí za mě i do banky, no je mi ho líto.. (A tady zas prší, takže já se ven snad nedostanu. vrrrrrrrr)
Profilova fotka
No to by mě už asi hrabalo po tak dlouhé době :-( no aspoň víš, že je na něho spoleh ;-)
Profilova fotka
Jo, je moc hodnej... A mě už hrabe z toho, že prší... protože jsem do té banky chtěla dnes zajít sama a nikho s tím neotravovat. Asi půjdu i tak a budu se modlit, abych se nikde nevymázla.
Profilova fotka
Tak hlavně opatrně ať si ten pobyt doma ještě neprodloužíš ;-)
Profilova fotka
Tak už jsem tu :-) A už se začíná zatahovat, tak jsem to fakt měla akorát... Holky, já když byla nemocná, tak jsem si třeba 4 dny nemyla vlasy...ale pak už to prostě něšlo vydržet...:-D
Profilova fotka
No já je dneska musím umýt , by se mě zítra tá doktorka asi lekla :-D
Profilova fotka
Tak už mám něco málo uklizeno, ale už mi to neba...ještě aspoň ten prach v obýváku bych měla utřít...ale jdu si chvíli hrát s fotkama :-)
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem zpátky a jsem ráda, že jsem se odhodlala - nespadla jsem (i když v bance to teda pěkně klouzalo) a bylo tam moc pěkně - po dešti vykouklo sluníčko... A věděly jste, že ve větru dírky na berlích pískají jako flétnička? ;-)
Profilova fotka
Tak tos měla pěknou procházku :-D A ještě ti při tom hrála berle :-D
Profilova fotka
No to je mazec já sice o berlích chodila po operaci asi měsíc, ale ža by hráli :-o No , ale já měla takové ty staré jak mě potom bolelo celý podpaží.... jdu zas čumět na seriáli :-D
Profilova fotka
jsem zpět ze cvíka...zítra se tutově nehnu :-D
Profilova fotka
misicka455: Já mám francouzský berle - takový ty co se o ně opíráš dlaní (a nebolí mě podpaží, ale dlaně - někdz až tak, že mi z toho dočasně ochrnou prsty). No a na nich jsou dirky, aby se dala měnit jejich délka, a ty, když se do nich opře vítr, hrají :-). (Stalo se mi to už jednou v takovém tom průvanu v metru). Zatím zdravím!
Profilova fotka
Dobré odpoledne tak co po obídku, já nějak nestihám takže jdu teprve papat :-D
Profilova fotka
No ono od každých berlí, když se uživají dlouhodobě něco bolí ]-(
Profilova fotka
Čaues :-) My taky po obídku...
Profilova fotka
A copak bylo dobrého, my si dneska labužírujem dala jsem péct koleno. mňam mňam :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?