Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Takže tchýně bude v pohodě ? ;-)
Profilova fotka
Jo, ale ze začátku se moc dobře netvářila, jako moje mamka. :-D Hlavně se teď přítel hádá se svou mamkou, kde by mě být oběd a oslava. Chtěli bychom to na chalupě, ale máma je proti, je to prej daleko :-(
Profilova fotka
Ajak daleko to je? My jsem taky docela přejížděli.
Profilova fotka
Cca 15km a je to na kopci
Profilova fotka
Tak to není tak hrozný. My jsme měli svatbu asi 30 km o domu a pak se z obřadu jelo dalších asi patnáct na hostinu a domů jsme to měli taky dalších aspoň patníct km a v pohodě :-)
Profilova fotka
Taky se máma bojí, že se tam všici nevejdou. A hlanvě babičky tam dlouho nevydrží a kdo by je pakobvezl a hlavně děti. No, příští víkend přijedou naši na návštěvu a bude se vše probírat. Snad
Profilova fotka
Aha no tak jsestli je to malí tak to chápu :-)
Profilova fotka
Strejda říkal, že to tam být může ale nesmí se pozvat celej stadion :-D
Profilova fotka
A s kolikati lidma asi počitáte?
Profilova fotka
počítáme přibližně s 26 lidma a do toho jsou započítané i děti
Profilova fotka
Takže taková střední svatbička, tak to bohatě stačí. My měli lidí asi šedesát a stejně jsem se jim nemoha všem věnovat. Tak jen doufám, že někteří za to nebyli nasraní, ale nikdo nic neříkal a já si to super užila. měla jsem tam svoje přatelé a to bylo supr. Na rodinu bohužel už toho času moc nezbylo :-|
Profilova fotka
Jdu se napapat, žaludek se začiná hlásit o svá obědní práva :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
tak dobrou chuť
Profilova fotka
To u nás bude rodina, 2 kámoši od přítele a 2 mé kámošky, jinak ostetní je rodina
Profilova fotka
Dík moc jsem se přejedla tak jsme si s manželem pustili ještě film a trávili jsme :-D
Profilova fotka
Já se taky přejedla bramboráčků
Profilova fotka
No bramboráky ty bych si taky dala :-D
Profilova fotka
Za chvíli to jdu vyběhat s pejskem :-D
Profilova fotka
Taky bych šla ven kdybych mohla :-(
Profilova fotka
Tak jsem tu, docela se vyřádila, ale pak chtěla semnou dovnitř. Ještě ji nechám chvíli venku, když ji dám dovnitř, za chvíli kňourá že chce udělat potřebu :-( Takhle to je denně. Ale je to naše beruška
Profilova fotka
No tá naše byla divná nějak včera, už není nejmladší a asi si venku nějak natáhla nohu. Takže furt kníkala a my nevěděli co sní je. Dneska už to bylo lepší a zase lítala po venku :-)
Profilova fotka
Teď byla ta naše chudinka, nemohla ven, chlapy nosili dřevo. Kňourala a dokonce mi roztrhala tv program :-( No prostě rozmazlená, nevydrží chvíli sama. 8-(
Profilova fotka
Jo jo to někteří pejsi jsou trošku rozmazlený, no ale co stím naděláme stejně je máme rádi :-D
Profilova fotka
Helouuu :-D
Profilova fotka
To máme je rádi, ale nesmí to dělat. Co bude dělat, až já pojedu do Prahy a přítel do práce, kňoura ukňouraná =-)
Profilova fotka
hellouu
Profilova fotka
Soňi, kuk :-D Tak co víkend naročný :-D ?
Profilova fotka
No asi bude kňourat , ale naštěstí nebude nikdo doma tak t neuslyšíte :-D
Profilova fotka
Ahoj Míšo, no víkend náročný byl do včera, co jsme byli teda u našich...za prvý se hlídali prckové a za druhé se poráželi dva stromy, páč naši budou dělat bazén, tak aby na něj bylo místo :-D Tak to si spíš máknul manžílek s mým bráchou...Ale to bude super, až bude bazének hotov, ale ten přijedou montovat až v půlce května...Tak snad bude léto pěkné, abychom si ho taky užili :-D
Profilova fotka
Já chci taky bazén :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?