Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Zlatého retrívra
Profilova fotka
je to teda spíš labradorský retrívr
Profilova fotka
jé takový psi mám ráda
Profilova fotka
Jsou roztomilí, hlavně ta naše je rozmazlená. Teď je venku, dnes se jí tam moc nechtělo.
Profilova fotka
Já mám kokra a taky rozmazlenýho :-D
Profilova fotka
Ti jsou taky hezcí. Hlavně že je přítulná k dětem, alespoň Martínek tolik nezlobí (přítelův syn) když je u nás.
Profilova fotka
No tak tá naše je přítulná tak ke štangli lovečáku :-D Děti by měla k snídani jsem zvědavá až mi budeme mít jak se k němu bude chovat není vůbec zvykla..
Profilova fotka
Bude si muset zvykat. Já si pamatuju z vyprávění, když jjsem byla malá, tak mě náš pes hlídal v kočárku.
Profilova fotka
Když ona je trošku sobecká. Je nejraději středem pozornosti a teď tu bude někdo další :-o Kolikrát nám venku nedovolí si pohladit ani jinýho psa jak žarlí :-D
Profilova fotka
No nic jdu si udělat něco na papu :-D
Profilova fotka
Tak ta naše je v tomhle v pohodě, akorád se bojí cizích lidí. Nejdřív dělá machry (štěká) a pak, když se dotyčnej přiblíží, má ocas mezi nohama.
Profilova fotka
Teda vy jste kecalky :-) My mame u nasich nemeckou ovcici a to je peknej trotl...uz ji budou tri roky, ale je porad blba...ale aspon tata s ni chodi na cvicak...
Článek se načítá
Profilova fotka
Ta naše je teď v pubertě furt něco musí brát do huby, buď sou to boty nebo oblečení. Nevydrží sama v pokoji, musí tam s ní někdo být, jinak skoro vše roskouše. :-S
Profilova fotka
Tak ta naše rozebrala snad všechen plot, co šel...Ona to dokázala tak vzácným způsobem vytahat ty drátky...no děs...to vždycky dostávala od táty...je to pěkná potvora...a teď začala zadem přes zahrady utíkat do vsi :-D A pak stojí za hlavníma vratam a čeká, až jí otevřem :-D
Profilova fotka
Tak to je potvora. Ale nevim, jak to s ní udělam v den svatby, jak jsem už psala. :-(
Profilova fotka
To se nějak poddá ;-) No jo Soňi s někým kecat musím když ty se tu neukážeš jak je den dlouhý :-D Jdu koukat na místo v životě a pak spáti ráno valím brzo na ultrazvuk :-|
Profilova fotka
Náhodou já makám :-D :-D A už jdu pomalu domů....Ještě se tu stavím tak akorát zítra dopoledne a pak frčím k našim a tam nemám počítač....já se asi zblázním :-D :-D Tak toho moc nenakecejte :-D Ale v sobotu večer se přesouváme ke tchánovcům, tak mi to nedá a v sobotu i v neděli sem určo nakouknu :-D
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak si uživejte slunečného počasí a já jedu pápá :-D Tak se tu snad někdy ukážu...a kdyžtak v pondělí ahojky :-D
Profilova fotka
Má mamka si myslí,že na vdávání mám ještě čas, že je to moc brzo. :-( :-( :-( :-( :-( Jsme spolu už rok a 3 měsíce.
Profilova fotka
Soňi tak si to užij se mi bude stýskat ;-(
Profilova fotka
Hele co si myslí ostatní na to hoď bobek ;-) Zaleží na tom jeslti chceš ty ;-)
Profilova fotka
No, já právě chci. Ale obě mámi si myslí, že je to brzo.
Profilova fotka
AŤ si myslí co chcou tebe by to nemělo ovlivnit a jít si za svým :-)
Profilova fotka
Má mamka si (myslí) je přesvěsčena že si stejnak uděláme co chceme. Jako koupě auta, psa,.....
Profilova fotka
no tak potom nechápu proč to vůbec vyslovuje nahlas :-D
Profilova fotka
To opravdu nevim. Ale potom jak bude bulet, její dceruška se vdává. No jako každá máma.
Profilova fotka
No tak to určitě bude :-)
Profilova fotka
Znám pár holek co se vdávaly po 4 řech měsících chození
Profilova fotka
hm , podle mě je to sice brzo, ale určitě bych nikoho za to nesoudila. Ono taky na co člověk pořád jen chce čekat, že? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?