Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Vždy keď mi malá dovolí tak sa chodím sem na BRMS kochať :-D
mmmk, já ze zdr. důvodů musím taky vysadit HA už teď...takže před týdnem to byla poslední pilule a uvidíme, co to se mnou udělá:-)
Katwind, ja uz jednou musela vysadit a ted nedavno zacit (kvuli ockovanim a jeste jine lecbe). A to nasazeni je vetsi mazec nez vysazeni. To slzavy udoli, unava, mastnejsi vlasy... proste vsechny vedlejsi ucinky :-p :-D
Profilova fotka
Dobré ránko :-) No skor dobrý deň :-D
Anicko, ty mas teda ale hodnou holcicku, kdyz te necha jit na net ;-) :-D Vetsinou jak holky porodily, tak se po nich slehla zem :-D
Profilova fotka
To vieš nie vždy sa dá. Ale už máme zabehnutý systém a tak sa tu občas objavím :-) To by nedalo bez BRMS a Koníka :-D
Profilova fotka
Aničko,kukla jsem Ti do albíčka a Natálka je moc krásná, vypadá jak andílek,musí být moc hodná a ty aspoň můžeš na BRMS. A jak to zvládáš jako maminka?
Profilova fotka
Peti díky x-) Pravda je to anjelik, dnes už má presne dva mesiace. Neni ani pravda, že ešte pred rokom aj niečo som iba chystala svadbu :-D a potom chodila s pupkom. Už by som nemenila :-D
Profilova fotka
Já už se na ten pupek strašně těším. My máme dneks avda měsíce od svatby,tak snad taky za ten rok už tu bude spinkat andílek:-)
Profilova fotka
Ahojky teprve teď jsem objevyla tuto diskuzi a přidavám se. Jsem taky ročník 82 ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, taky krásný 82 ročník :-) . Čtu tady o miminkách, taky doufám, že se jednou dočkám, tedy až se vrátíme ze Zélandu za krásný rok, a pokud mi to jen trošku dovolí zdravotní problémy :-( Holky, holky, dávejte si pozor na bříška, žádný holý pupíky, doplatila jsem na to. Ted jsme se dozvěděli s manžílkem, že mám neplodný pravý vaječník a pravý vejcovod. Dříve mi to nikdo neřekl. Pak, že jsem hypochondr 8-( Tak pa pa 25
Profilova fotka
Jejda Almi,to mě moc mrzí :-( Ale na Zélandě musí být nádherně, to je můj sen, ale až někdy v důchodu, to bude čas i penízky ;-) Tak si to tam užívej naplno :-)
Článek se načítá
Almi, mam taky zdravotni problemy v tomto smeru. Ale ty holy briska a zada me s.rou uz davno! Kamoska mi dokonce rikala, proc se snazim nosit vsechno dlouhe, ze to neni ani trochu sexy. Momentalne mi velmi vyhovuje moda tunik atd, co jsou az pod zadek. Treba zimni bundy nosim minimalne pod zadek ;-) Ale nejvetsi opruz je, ze vetsina dobrych dzin je proklate nizko a tricka jsou proklate vysoko ]-( :-D :-D
tak z té délky kalhot (teda spíše výšky kalhot) a krátkosti triček jsem taky nešťastná, nesnáším aby mě ofukovalo, ale sehnat dlouhý triko je těžký, i zimní bundu mám jen do půl zadku, protože jsem delší nesehnala (na kterou bych měla a nevypadala v ní jak koule :-S )
Profilova fotka
Almi to je mi ľúto, že máš práve takéto problémy :-( Pevne vám držíme aj s Natálkou pestičky aby ste aj vy za rok držali na rukách malé mimí x-)
Profilova fotka
Ahoj holky! tak koukám, že to bude asi choroba ročníku 82 ale já to taky nemám ráda aby mi lezli záda! bundu přes zadek taky musím mít páč si přece v zimě nenechá, omrznout pr... ale když v -10 lezu do tramvaje a předemnou holky s bokovejma džínama a bundou nad pupek tak docela nevěřím :-. a asi je to i výchovou, mě by za to mamka zabila! Aničko - Natálka je vážně překrásná, ale teda ten pupek :-. vůbec si nedokážu představit, že něco takového mám! ale už se na to moc těším ;-) Taky jsem koukala, že si měla červenou svatbu - já plánuji taky červenou - v červnu přece musí být svatba jahodová :-D
V zime jsem cekala na zastavce a holce (cca 20 let) vedle me neco spadlo na zem a jak se predklonila, tak ji vyjela bundicka do puli zad. A tu pulku zad mela holou! Jen z toho pohledu mi bylo zima pul dne :-S Natalka je kocka uz jako mala ;-) Musim si vzit mustr na pekny miminko x-) :-D Ale to bricho mi taky pripada naprosto nepredstavitelny. Ale jak bych si to prala :-D
Kočky, tak to se přidávám, všechny bundy mám taky pod zadek! Neumím si předtsvat, že bych měla holá záda... cítím se divně i když mám něco normálně dlouhého a při sedu mi to povyleze tak, že si na tom nesedím :-p :-D No, budeme všechny doufat, že jsme zdravé a že se miminko podaří tak, jak si přejeme... ;-)
holky, vy jste moje krevní skupina, taky nemám ráda holá záda :-S štve mě, že se teď skoro všechny kalhoty dělaj bokový, navíc mám slovanskou postavu - relativně štíhlý pas a širší boky, takže na sebe normální gatě neseženu 8-(
Charleene, slovanskym postavam preji dziny, co tedka zase frci - roury, ale siroke. A jsou nad zadkem (pod pasem) jakoby zahnute a presite, takze vzadu neodstavaji a pas je taky o trosinku vys, nez byva zvykem x-)
mmmk: já k tomu zadku ještě mám 159cm, takže široké kalhoty moc nemůžu mít... :-N já jsem děsně nekonfekční typ... a když už mi něco sedne, tak to musím nechat zkrátit :-D
Profilova fotka
Zdarec holky, mam cca 5 mimnut, nez vyrazim s nasim nelikem na prochazku(nelik je miminko :-D ) a tak se pridam, asi to vazne bude "choroba"rocniku 82, ja taky nesnasim, aby mi tahlo na zada, dokonce jak se trosku ochladi, vratim se do destkych let a rvu na sebe spodni kosilku :-N Bundu mam ke kolenum(zimni), tricka se snazim shanet delsi, dziny me serou, jak jsou ted moderni bokovky :-| Ted mam na sobe jedny a mam tendence, furt si je vytahovat nahoru, az je mam pak zarezany v pipne :-D Jinak, co si zbezne pamatuju, tak tu neketery holky slavily ci slavi narozky v lete, tak vse nej, tem, ktere uz slavily a jestli to ted nekterou ceka, taky vse nej :-) Marky, tak at brzy slzavy udoli a jine mrzutosti prejdou, jestli takhle trpis pri vysazeni a nasazeni Ha, se zvencnes v sestinedeli, jako ja... |-| to je strasnej napor na psychiku, jsem ze sebe sama namohla... A HA uz do sebe radsi nikdaaa rvat nebudu, mi to za to nestoji... tak se mejte devcata pekne a brzy zase cus bus :-)
Profilova fotka
já se taky když je zima raději zachumlám do něčeho dlouhého a přijemného než nastavovat některé své partie tomuto mrazu a pak mít nějaké problémi. Takže se přidavám k bundám pod zadek ;-)
Ahoj Alci, zrovinka vcera jsem ti smirovala Nelinciny alba na konovi. Je to rozkosna holcicka, co nezapre tatinka x-) Timto prohlasuji, ze HA uz beru fakt naposledy, protoze po kazdym platicku mam vetsi prsa a to teda neee!!! Uz jsem si predevcirem kupovala 75D s tim, ze docela pretikam. Jaaa, povestna fosna :-D :-D :-D
Misika, zajimave, ze tolik holek rado bunky pod zadek (ja si silene oblibila kabatky do pul stehen) a stejne vsude blbecci prodavaji sice krasny, ale kratky bundicky!!! Zvednu ruce a mam ji pod prsama... |-|
mmmk, taky nechápu - proč stále ta móda minisvetříků a minibundiček a bokovek nejlépe těsně nad rozkrok... To si mohou dovolit jen ty super štíhlé kočky a ještě v létě...chjo... Alcatko, díky za názor k HA, potřebuju to teď děsně slyšet, dnes jsem druhý den bez a jsem z toho celá nesvá, mám paranoický pocit, že otěhotním, jen se mnaželína dotknu:-D MMMK - vysazujeme tedy spolu, tak zdar lepším zítřkům a ať moc nepocítíme ten návrat do reality;-)
Katwind, to ja si na tu realitu musim jeste tri platicka pockat :-| (abych neotehotnela a nerodila na statnice, po nich uz to neva :-) ). Pripadam si jako blba, vcera me dohnala k slzam reklama na plinky. Maminka dala miminku novou (lepsi) plinku a ono se na ni usmalo :-N Uz se tesim, az se HA zbavim nadobro! Zadne premysleni, jestli jsem si vzala prasek, ze si je mam zabalit s sebou atd. :-S
Profilova fotka
Taky mám na zimu jeden kabátek ke kolenům a je supr. Já jsem HA vysadila už před rokem , zdravotní důvody, ale pořád se chraníme na ostro na to najedeme po Novém roce :-D
Fakt jsem zvedava, kolik nas bude ve 26 maminama :-D |-| Tedka jsem cetla neco v souvislosti se socioekonomii. A prej opadava trend budovani kariery. Pry se zase zacina rozjizdet moda mladych rodicu :-N :-D x-) Tak jsem zvedava, kdy se to projevi jakoze v Evrope :-D
Profilova fotka
Já bych v 26 chtěla být maminou, no uvidíme. ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?