Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ahojky :-) Soňi co mi to posiláš za meili no hnus jeden ]-( ]-(
Profilova fotka
Já bych taky už chtěla dítě, zatim se nám to nevede :-(
Profilova fotka
Nepropadávej panice, určo se to povede. Jak dlouho se snažíte?
Profilova fotka
Miši, nelíbí? Je to pěknej hnus, co... Jak bylo na školení?
Profilova fotka
No to si piš , že nelibí :-o :-o školení byla jedna velká nuda už jsem myslela, že to tam nevydržím trvalo od osmi do čtyř, hrůza ]-(
Profilova fotka
To je jak sedět ve škole :-D
Profilova fotka
No přesně s desetiminutovýma přestávkama a jedna byla půl hodinová na oběd :-D :-D
Profilova fotka
No to je věc teda :-D A jak často míváte školení? A ty teda normálně sedíš na poště na přepážce?
Profilova fotka
misickce455: Snažíme se už 5 měsíců
Profilova fotka
klhof, rozhodně se tím nestresuj...někomu to trvá dýl, ale nakonec se povede...:-)
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se přidávám do diskuse, na letošní rok plánujeme svatbu tak tu brouzdám po stránkách a hledám co a jak. Jinak jsem narozená v září 82, žiju s přítelem a naším 1,5letým prckem ;-)
Profilova fotka
ahoj afinko, vítej :-) Teda tady to přibývá :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
sonisko: to doufám, bylo by krásné kdybych byla v den svatby těhotná
Profilova fotka
uááá, to jsem se vyspinkala :-) Jsme dneska s manžílkem byli v Praze, konečně objednat kuchyňskou linku. Jeli jsme hned v devět, ve dvě se vrátili a padla jsem za vlast. Od tří do teď jsem chrupkala, vůbec nechápu...asi jarní únava :-D
Profilova fotka
No doufám,ž ekdyž to tu tak pěkně přibyvá tak tu aji chcíli snáma zůstanete ;-) Jo jo normálně sedím na poště na přepážce, ale na takové zvláštní neberu dopisi ani balíky a ani složenky jen prodavám zboží ve velkém :-D klhof neboj to půjde ;-)
Profilova fotka
No jo, ty jsi na to velké že?? :-D :-D
Profilova fotka
Přesně tak :-D
Profilova fotka
Znám hodně holek, které otěhotněky hned po vysazení prášků
Profilova fotka
No jasně a já znám zase hodně holek, kterým se to povedlo třeba až po roce ;-)
Profilova fotka
Zítra se jdeme s kámoškou juknout na nějaké svatební šaty :-)
Profilova fotka
Jé tak to je super, no možná ti i trošku zavidím, že já mám už tohle všechno zasebou :-( a už máš nějakou představu ;-)
Profilova fotka
Jen mi přijde líto, že přítelova bejvalka za měsíc porodí své 2hé dítě ;-( No, teď beru za své mimino alespoň naše štěně zlatého retrívra :-D
Profilova fotka
No jo na to nesmíš myslet a radovat se ze svatby, když nebudeš myslet na mimi, ale na svatbu tak se mimi stopro povede ;-)
Profilova fotka
Asi máš pravdu. Teď je hlavní ta svatba, mám kámošku, která se zabývá svatbama.
Profilova fotka
Tak to je super
Profilova fotka
Jídlo se akorad sežene, pití budem mít ze skladu od známejch. Dostanem divočáka, k tomu se akorád sežene (udělá) knedlík, zelí a máme jídlo. Koláčky napeče známá,....
Profilova fotka
No tak to máte i bez práce :-D
Profilova fotka
Musíme akorát sehnat stoli a židle,... Hostina bude u strejdy na zahradě
Profilova fotka
klhof, hostina na zahradě, to bude paráda...tak ještě si objednat to počasí :-D Taky bych se vdávala....já si šaty vybírala přesně před rokem x-)
Profilova fotka
Doufám že nám pršet nebude, to bychom se museli všichni nacpat do te chalupy :-| Ještě vybrat šaty, prstynky. A hlsvně přesné datum, ale vidíme to na 10.5.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?