Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Jé Verů tak ty jsi se teda rozepsala :-D Super ;-) holky nevíte co je na levé straně v podříšku, už me to tam čtvrtý den bolí a dneska se to nějak vystupňovalo, že nevím jestli neporodím ježky jen mi neříkejte že je to slepák? ]-(
Profilova fotka
Míšo, slepák máš na pravý straně :-D A MS nemá přijít?? To je divné...A takhle nááhodou těhotná nejsi?? :-D
Profilova fotka
Tak to je super že to není slepák, ale i tak mám strach co to bude v pondělí se asi obědnám na gyndu ať mi udělá ultrazvuk jestli to nejsou třeba vaječníky. Těhotná nejsem zatím se pořád chráníme a Ms má přijít až za čtrnáct dní. Ještě mě to takhle nikdy nebolelo ke všemu už je to citlivé i na dotek. ]-( ]-(
Profilova fotka
Aha, no tak to si radši zajdi k doktoru...nebo se zeptej někde na koňovi...Ale ten doktor by byl jistější...Jestli třeba nejsi prostydlá...
Profilova fotka
No i to je možnost jen doufám, že to nebude nic važného fakticky nemám teď čas marodit :-D Nejhorší je tá nejistota a neznalost co to je ta mě ubijí. 8-(
Profilova fotka
Tak šup šup k doktůrkovi...
Profilova fotka
No zítra tam budu volat tak doufám, že mě zítra nebo v Uterý vezme. Nejhorší je že v Pátek jedeme do Luhačovic z holkama na takovou dámskou jízdu a já se těším, tak snad tam budu moct jet. :-(
Profilova fotka
Misicko: K Dr si raději opravdu zajdi. Může to být cokoliv.
Profilova fotka
Jo jo zajdu ať mám jistotu :-)
Profilova fotka
To jo. Já jsem teď dala Adlu spát tak mám chvilku volného času. Pak razíme ven na hřiště, je tám náááááááádherně.
Profilova fotka
jo jo dneska je tam fakt fajně, jen aby to vydželo já valím provětrat našeho psíka jen doufám, že se někde za rohem nesložím s bolestí toho břicha ]-(
Profilova fotka
Míšo a byla jsi venku?? Ale na Koňovi jsi, tak žiješ, hurááá :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo jo byla jsem venku a vydžela to ;-)
Profilova fotka
Ahojky, tak my jsme si to venku báječně užily. Adla se zase prolítala. My jsme s kámošku prořvaly ale spokojenost na všech stranách :-D :-D Zítra zase razíme, doufám že nebude pršet.
Profilova fotka
Verčo, tak to jste měli super :-) My to tu taky prošli a objevili jsme takových cest, že příště to radši vezmem na kole. Snad to počasí vydrží pěkné dlouho, hned má člověk lepší náladu. Tak mě zas čekají dva dlouhé dny v práci, tak už aby to bylo za mnou. Tak brou noc :-D
Profilova fotka
Ahoj, jsem tu nová a jsem také ročník 82
Profilova fotka
Ahojky, já tu jsem taky nová, tak nejsi sama :-D :-D
Profilova fotka
ahoj klhof, vítej...to se nám to tu rozrůstá...:-D :-D Tak co vdaná?? :-D
Profilova fotka
Ještě ne, až za 3 měsíce :-)
Profilova fotka
Misicko, sem si ještě nezavítala?? :-D :-D Já tě najdu :-D klhof, pěkná fotečka :-) A kde budete mít svatbu a kdy? A kdy jsi narozená? Já jsem pořád nejmladší, tak čekám kdy nebudu :-D :-D
Profilova fotka
kuk :-D
Profilova fotka
No to je dost :-) :-D
Profilova fotka
Jsem od včerejška od rána lítala po doktorech pak šla na odpo do práce, dneska jsem stávala v pět a došla před chvilkou. mám to nějaký nabytý ]-(
Profilova fotka
A už půjdeš zase spát, co?? :-D Taky bych šla...ale to bude ještě dlouho trvat, než se do pelíšku dostanu.
Profilova fotka
Svatbu budem mít v květnu, v Ustí nad Labem. Pak bude pokračovat u strejdy na chalupě. Narodila jsem se v dubnu.
Profilova fotka
Ahoj, klhof ja jsem taky v dubnu :)) Ale svatbu mame v zari, kousek od Brna.
Profilova fotka
Jé tak to budete mít za chvilku narozky :-D Né dneska tak brzo nepůjdu , slibíla jsem kámošce že se večer na chvilku stavím tak doufám, že do jedenácti, ale už budu v kulochu :-) sister a kde to budete mít?
Profilova fotka
Ahojky, tak koukám že tu jsem asi jediná se soniskem co už svatbu měla co?? :-D :-D Ale já už bych podruhé do toho nešla. Dneska jsem byla celej den s té mojí cácory na chocholouška. Ještěže už šla spát.
Profilova fotka
A co já ]-( Já už jsem taky vdaná :-D
Profilova fotka
Míša je taky vdaná :-D :-D A katwind taky :-D A ono plno holek, ale nějak sem přestaly chodit :-o

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?