Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ahoj Soni.... ja dneska domu vubec nepojedu :-D ... mam klice od babicky, tak tam budu spat.... a ted zjistuju, jestli tam bude i muj muz (babicka jede k nasim, tak tam bude volno) a nebo jestli pojede on spat domu, protoze tam je jidlo x-)
Profilova fotka
Jo, táák, to ani k babičce chodit nemusíš ne?? To můžeš jít rovnou do práce :-D :-D Já se tak těším, až se zítra vyspím, to bude paráda, nemuset ráno vstávat ;-)
Profilova fotka
no, tak ja doufam, ze poslednim metrem pojedu domu... sice muzeme zitra prijit do prace az na devatou... ale stejne se chci trochu vyspat..... x-)
Profilova fotka
Tak hlásím další tři mrtvoly...týýý jo, to je teda vyvražďovačka...už budu pomalu u konce, ještě skoro 100 stran, to dneska snad dočtu, musím :-D :-D
Profilova fotka
huuustyyyy, takovejch mrtvol??? no a zbyl tam jeste nekdo?? :-N
Profilova fotka
No, ještě tam někdo je :-) Ještě chvíli a se rozbrečím u toho :-D :-N ;-)
Profilova fotka
tak to nevim, jeslti to budu cist, kdyz se tam akorat vrazdej.... to je na prd... to snad ten posledni dil ani nemela psat.... :o(
Profilova fotka
Ale to je až teď ke konci, jinak se to dobře čte :-D
Profilova fotka
no, uvidime uvidime, zatim nejak nemam cas vyrazit do knihkupectvi.... ja se tam vzdycky zapomenu a je zle x-)
Profilova fotka
Já tam taky teď nechodím, ale když už tam teda jdu, tak to by bylo, abych si něco nepřinesla...Jsem schopná tam být hodinu a koukat :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak já vůbec tento týden nestihám v práci mi napařili tři odpolední za sebou tak se domů chodím jen vyspat naštěstí dneska mám až na druhou tak i obídek stihnu :-)
Profilova fotka
Kdopak nám to obživl?? :-D Tyy jo, tak to máš taky dobrý službičky...Já taky se jezdím domů jen vyspat :-D Dokonce i manžel začal spát v obýváku :-| Ale protože on nikam ráno nemusí, tak si čučí do počítače nebo na ty svý horory a chodí spát pozdě, tak ještě aby mi budil...Ale včera když jsem přišla, tak jsem byla tak mrtvá, že jsem se s nim ani moc nebavila, jsem na to neměla ani náladu. A dneska jsem myslela, že už nevylezu...
Článek se načítá
Profilova fotka
Nápodobně já včera dolezla o půl dvanácté domů a jen jsem sebou buchla a spala až dneska do desíti už se těším na Pátek :-)
Profilova fotka
Tak máš dobrý, že jdeš dneska až dýl, že ses mohla vyspat...já už čtyři dny domů přilezu v deset, než se dostanu do postele je jedenáct a než usnu, i když včera jsem usla asi hned, ani nevim... a v půl šestý vstávačka... 8-(
Profilova fotka
no tak to je hrůza to máš asi za to, že jsi si dovolila marodit? :-|
Profilova fotka
Tady je to s tím úplně na palici, ale to by bylo vyprávění na dlouho, naši majitelé je kapitola sama o sobě :-D
Profilova fotka
Ahojky, omylem jsem zabloudila sem na tuto stránku a zjistila že je tu diskuze s mojím ročníkem. Můžu se k vám přidat???
Profilova fotka
ahoj tislerko, to víš, že se můžeš přidat :-) Ty bydlíš v Boleslavi??
Profilova fotka
Ahojky Sonisku, jo jo bydlíme.......teda vlastně nedaleko v Boleslavi v Podlázkách (je to už skoro předměstí)
Profilova fotka
Tak to jo, tak to já jsem "za rohem" :-D Jsme od Lysé ;-)
Profilova fotka
Dobré ránko, Sonísku: No vidíš to, My tu bydlíme teprv necelej rok. Manžel tu dostal práci a koupili jsme tu barák.
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-D No, my tu jsme od listopadu, tak taky docela dobrý :-)
Profilova fotka
Ahojky tak se hlasím :-D vitám nového člena ;-)
Profilova fotka
Ahojky a děkuji za přivítání. Nemám moc čásku, protože se mi prďola právě koupe a tak jí můsím jít uložit ke spánku. Pak vám písnu něco o sobě.
Profilova fotka
Ok to budeme rádi ;-)
Profilova fotka
Tak už jsem tady, trvalo to dneska DLOUHO ;-( 8-( No tak v krátkosti. Narodila jsem se 19.11.1982 v Litoměřicích. Chodila jsme na tam na základky (1-2 4.ZŠ a 3-9 3.ZŠ) Naši se v 15 rozvedli a tak jsme se s mamkou přestěhovaly do Štětí. Tam jsem chodila na Střední obor tvarový a grafický design. Úspěšně jsem složila maturitu (sice hodně o prsa, počet 16 =-) Ale z toho 3 známky neoprávněně) Pak jsem tam začala dělat v reklamce. S manželem jsme se seznámili přes jeho sestru (jsme velké kámošky) Poprvé jsem s ním začala chodit v prváku (po 14 dnech jsem se s ním rozešla protože jsem byla blázen do jiného kluka) a 17.12.2000 jsme spolu ZNOVA začali chodit. Cvilku s náma bydlel ve Štětí. Pro svatbu jsme se rozhodli po šesti letech. Zvolili jsme si datum 16.6.2006. Když jsme všem tuto událost oznamovali tak jsem již byla těhotná (aníž bychom to věděli ale mimčo bylo plánované, ani moc dlouho jsme na něj nečekali. 3 měsíce) Řekli jsme si že kvůli dítěti ani to datum nebudeme měnit. Asi ve 4. měsíci jsme se pestěhovali k rodíčům do Polep. Udělali jsme si z vršku 2+1. Dítko se narodilo v Litoměřicích 21.4.2006, byla to holčička, šla císařem, protože se neotočila. (chtěli jsme sice chlapečka, ale Adélka nám ho plně vynahrazuje) Svatba byla skromná na obecním úřadě. Oslva byla na zahradě. Jednalo se spíše o párty. Akorád nám "trochu" sprchlo, ale všichni tvrdí, že díky tomu byla naše svatba NEZAPOMENUTELNÁ Před rokem jsme koupili barák u Mladé Boleslavi (manžel tam totiž dostal práci) No a teď už tu skoro rok bydlíme a za nedlouho se budeme pokoušet o druhé mimi. Snad už konečně vyjde ten kluk :-D Jéééééééé to jsem toha napísmenkovala. Tak se omlouvám
Profilova fotka
Ahojky, teda tislerko (jak se vůbec jmenuješ, nebo jsem to přehlídla?) tys nám toho napsala :-D Tak ať se druhé mimi brzo zadaří :-) A jinak přeju dobrou noc x-)
Profilova fotka
Dobré ránko, Sonisku: No vidíš na to jsem úplně zapomněla. Jmenuju se Verča (tislerka je přezdívka od příjmení Tišlerová/za svobodna Císařová)
Profilova fotka
Jé Verča :-D :-D Já už mám ve svým okolí takových Veronik :-) A to jména se nám i s manžou líbí :-N
Profilova fotka
No vidíš to a mě se zrovna moc nelíbí (né že bych z něj měla odpor, ale nepatří k mému oblíbenému :-D ) Mě se teď hodně líbí Eliška (jméno pro případnou druhou holčinu /doufám, ale že to bude klučina/) a Nikolka s Barborkou

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?