Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
ahoj holky.... tady je "moje" album na konovi http://www.modrykonik.cz/album/album.... x-)
Profilova fotka
Hezký fotky už jsem myslela, že to ty na té jedné fotce :-N
satyyy, hezké albíčko:-) ségře to moc sluší! já mám bráchu a schovaného synovečka tady: x-) http://www.modrykonik.cz/album/album.... misi, na jedné fotečce tam je satyyy;-) já jdu zítra ke kadeřnici na červený melírek, tak se docela i těším do práce:-D A taky mám zítra solárko:-) ve středu si jedu pro šatečky do půjčovny...a v sobotu na ples:-) akorát ve čtvrtek ještě jedu do Prahy pracovně, uff, celý den :-.
Profilova fotka
Ahojky já myslela na té fotce s tím bříškem, ale pak jsem se podívala pořádně ;-) Téda Káti ty se rozmazluješ, taky bych si na sebe měla udělat čas a zajít aspoň k holiči :-D
Profilova fotka
Neeeee, s briskem jeste ne... sice ho mam, ale to je z jidla :-D :-D :-D taky bych brala kadernika, nejak nevim co s vlasama, jen jsem jeste nenarazila na kadernici, ktera by mi poradila co s tim a vzdycky se zepta co chci... a ja chci akorat vypadat normalne x-)
Profilova fotka
hele satyy nejen že lezeš k nám, ale už i sem jo.. Že ty si chceš připadat mladší :-D :-D :-D
Profilova fotka
jj taky jsem jí chtěla už napsat :-D
Profilova fotka
ježiš holky - kde všude chodíte.... :-N
dedul domů! x-)
Profilova fotka
Se nám to tu nějak rozrostlo :-D :-D :-D
Profilova fotka
holky, všechny dom, a hybaj :-( :-D
Profilova fotka
:-o :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už jste všichni doma co? :-D
Profilova fotka
No, kéž by :-(
čau holky, tak já sem teda fakticky patřím!:-) se nám tu objevili vetřelci:-D
Profilova fotka
Ahojky... vetrelec je tu :o))
satyyy:-D
Profilova fotka
Čauky satyyy, jak se máme?? :-D
Profilova fotka
ahoj Soni, dneska volno, co??? Jinak se mame dobre.... byla jsem tri dny sama doma, muz si jel uzivat domu rodicu :o))
Profilova fotka
co vy? uz jste oba zdravy jako repy??
Profilova fotka
jakýpak volno, už jsem třetí den v práci 8-) A ještě jdu zítra...ale je to náročný...ráno vstávat před šestou a domů přijedu v deset :-( Ufff....mužíček je uschopněnej až od pátku, takže jde do práce až v pondělí...bych ho za to flákání přetrhla :-D :-D Ale jako náhodou včera udělal výborný rizotko, tak mám aspoň v práci obídek...Na víkend zůstanem doma a asi to vidím na nějaký procházky :-) Když bude hezky...
Profilova fotka
ja myslela, ze mas pondeli, utery praci a potom volno... ale ted si vzpominam, zes psala, ze to budes mit nejak jinak :-N my se budeme muset vyprochazet v sobotu a v nedeli bude muz spat po nocni, tak budu muset byt ticho jako myska .o))
Profilova fotka
Tak si budeš číst, ne?? Já už se pomalu blížím ke konci HP...No, jak jsem začla chodit do práce, tak jsem se do toho čtení zase řádně pustila :-D Nám majitelé odjeli pryč a vrátí se až zítra, tak aspoň můžu být u netu :-D :-D A odpol přijde kamarádka na pokec, tak to dneska aspoň uteče :-)
Profilova fotka
no a kdo tam teda umre??? ja si ho jeste ani nekoupila :o((
Profilova fotka
Tam už umřelo lidí :-( Ale to ti přece nebudu řikat, ne?? :-D
Profilova fotka
coze?? tam je jako hodne mrtvych? to pohrbila uplne vsechny, aby nemela uz s kym psat dalsi dily :o)))
Profilova fotka
Už si pomalu ani nepamatuju, kolik jich zemřelo...Já bych ti to klidně napsala, ale pak by si se na nic v té knížce netěšila :-) A ještě by si to tu někdo přečetl a byla bych ukamenovaná, že to tady vypisuju :-D
Profilova fotka
no to je pravda... asi budu muset vyrazit do knihkupectvi a koupit si to.... do dubna bych to mohla mit precteny a dala bych to brachovi k narozeninam ;-) :-D
Profilova fotka
no, vidíš, to bys měla akorát :-)
Profilova fotka
Ahojda...objeví se tu někdoo?? :-D satyyy, ty máš dneska mejdan, jo...v kolik pojedeš dom?? ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?