Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
soni, tohle, pak jen tak na koňovi a to třetí? Misicka ještě pekárnu:-D ale jiné nějak nevím... Já okupuju diety, Pharmatex, MS kalíšek, pekárnu tady na beremku:-D a pak snž léto 2008 a pročítám porody na koňovi :-D Ale vás dvě nestíhám :-D buď jsem v práci a nemám tolik času nebo jsem s manželosem x-) nebo musím něco doma dělat :-p Já a Valentýn...mno, já byla dnes služebně v Praze, takže jsem dost unavená...ale manža mi romanticky nechal dělat schody (betonové schody obložit dřevem) a pozval mě na véču, půjdeme asi zítra x-) já mu dala knížku, má rád takové ty o objevech, znalostní a tak, takže dostal nějakou historii zločinů, moc se mu líbila :-D
Profilova fotka
To další je na střeše :-D Z beremka na střechu, ale tam jsme málo :-D No ten má teda představy o romantice :-D
Profilova fotka
Já na koňovi pročítám taky dost diskuzí..ty porody taky :-D :-D Ale chodím jen asi do dvou, ale jinak si občas něco někde pročtu, ale nerada se někam moc tlačím, tak si v klidu čtu :-D Ty porody jsou fakt zajímavý...takový trháky :-D
Profilova fotka
No já kdybych si četla porody tak asi nerodím. :-D jdu čučet na oordinaci tam je to naživo :-D
misi, nojo, programátor, co bych chtěla že:-D Ještě jsem zapomněla, že lezu do vysokoškolaček na koňovi:-D Soni, já taky spíš čtu, třeba ty porody, to je fakt počteníčko :-p Kdy vy vůbec plánujete na to skočit? Míša myslím taky v létě...a ty?;-)
Profilova fotka
No, my na to taky skočíme naostro někdy v létě, možná dřív, uvidíme ;-) Já taky koukám na Ordinaci...
Profilova fotka
Ahoj holk :-) Tak to vypadá, že se budeme brát a nějak jsem z toho všeho dost vykulená. Jinak samozřejmě ročník 82, v červnu, blíženec :-) Můžu mezi Vás? :-)
Profilova fotka
Ahoj tery, tak vítej mezi náma a ze svatby vykulená, počkej jak si to užiješ? A kdy se budete brát??
Profilova fotka
ahoj Soni, jak je? Uz jsi fit? a co Martin, uz je taky zdravej??
Profilova fotka
ahojky tak já právě dolezla z práce, naštěstí to dneska uteklo,ale jsem unavená , ale nechápu z čeho když bylo docela málo lidí :-D no jo asi Pátek :-) Tery vítej :-) Svatba no super super já chci taky :-N Já taky v létě ;-)
Profilova fotka
misicko, tak co chystáš na víkend? Holky, vy jste všechny v létě narozené?? To jsem tu asi nejmladší, jsem listopadová ;-)
Profilova fotka
Čauky tak na dnešek to vypadá na nějaký pořádný ůklid a jinak netuším, manžel je zase v práci takže jsem zůstala sama ]-( Já jsem Srpnová :-D Znamení Lev ! :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem střelkyně, tak bacha na mě ;-) Já sleduju lyžování z Liberce, to bude akce :-D
Profilova fotka
Bojím bojím, ale mi se nedáme :-p No taťka taky na to čumí, ale má nějaký pitomí obraz tak teda nechápu co z toho má :-D
Profilova fotka
Já obraz super, jen manža tu otravuje, že chce MASH :-D Asi tu televizi zrušíme :-D Ba ne, to bych asi nepřežila :-N
Profilova fotka
Není nad dvě televize :-)
Profilova fotka
U nás spíš nad dva počítače...Sedl se k druhému a je klídek :-D Prý bude uklízet, ale nevím teda co :-D
Profilova fotka
no prostě nejlépe vše dvakrát :-)
Profilova fotka
Tak v pondělí už musím mazat do práce, po takový dlouhý době se mi teda ale opravdu chce :-S Ale pracovat se musí, tak šup šup... :-D
Profilova fotka
Já budu mít přiští týden ůplně pitomí, máme velkou nemocnost tak mám ůplně přehazený služby ]-(
Profilova fotka
No, tak to aspoň budeš prachatá, ne? :-D Tak si pak užiješ zase víkend, budeš mít aspoň manžela už doma?
Profilova fotka
Jo, ale jenom v sobotu :-) Tak práve přemyšlím nad nějakým plánem co podniknem.
Profilova fotka
Tak to chce nějakou akcičku vymyslet :-D My asi možná nakonec pojedem k rodičům na příští víkend, tak se docela těším :-D
Profilova fotka
Přemyšlím, že by jsme zašli na bowling a pak třeba na relax zkusit tu solnou jeskyňi. No uviidmíme jak to nakonec dopadne.
Profilova fotka
Čauky tak jaké máte pondělí? :-D
Profilova fotka
Čau Míšo, no ani mi nemluv :-| Pokaždý když chci jít na net, tak někdo přijde...Tenhle týden je teda docela nabitej, co tu ti všichni lidé chtěj =-) No, ale aspoň to tu trochu utíká...Co ty, jak bylo??
Profilova fotka
no hrůza z rána klídek pohoda a ke konci totalní chaoz ]-(
Profilova fotka
Ještě dvě hodky a valíš domů :-)
Profilova fotka
Hm, dvě hoďky mě ještě čekají a ještě tak půlka baráku by měla dorazit, doufám, že se ubytujou i za noční :-D Já budu čučet na Ulici a zprávy, a to pak uteče jako voda :-D :-D A ráno nanovo :-|
Profilova fotka
No i mě to ráno čeká zase ]-( Tak už odpočitaváš minuty :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?