Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak můžeš ráno aspoň chrupkat, s mužíčkem :-D Já minimálně ještě do pátku budu doma...
Profilova fotka
No v uterý se moc nevyspím budu stávat už v šest a jedu si pro výsledky k dotorce ]-(
Profilova fotka
A to zase budeš čekat půl dne v čekárně, ne?
Profilova fotka
To naštěstí ne jen přijdu a dostanu výsledky půl dne budu čekat až ve středu ]-(
Profilova fotka
No já jsem na sebe zvědavá v úterý, jak tam dlouho zkejsnu...Je tam od 7,30 do 11,30, tak tam asi půjdu na 11 :-D
Profilova fotka
No to je chytrý :-D , ale aby tě vzala :-)
Profilova fotka
No to vezme, nic jinýho jim nezbyde :-D Tak přeji příjemný začátek pracovního týdne :-D
Profilova fotka
Ahojky, tak včerejší den v práci docela ušel, ale dneska se mi tam nechce. Stávala jsem v šest jela pro ty výsledky a už jsem nevytuhla no to bude zase den ]-(
Profilova fotka
Ahojda, tak jsem přišla od doktora a nechal mě ještě do konce týdne doma, tak až příští týden pomažu do práce...Tak to už bude doma asi fakt ponorka :-D A naštěstí jsem u doktora byla "skoro" sama, tak jsem aspoň brzo vypadla.
Profilova fotka
ahoj holky... Soni - takovyho valeni..... az do nedele doma, se nekdo ma.... ja budu doma jen v sobotu v nedeli..... pojedu k mamince, abych se mohla taky valet.... x-)
Profilova fotka
no tak vidíšto, to já zítra asi takové štěstí mít nebudu. Taky bych se týden doma válela :-)
Profilova fotka
Holky, není o co stát...jsem byla ráda, že jsem vypadla k doktoru, jsem si zašla do drogerky a tak podobně :-N Doma mi to teda moc neba, nevím, co mám dělat...Ba jo, včera mi manža ukázal hru, jak se jezdí závodníma autama, no to je prča...jen se moc neudržím na dráze, vždycky někam nabourám, ale mně to baví :-D Ještě, že nemáme svý auto :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak jaká? Já jsem měla dneska zase hruznej den ráno stávačka v pět do práce po práci k doktorce kde jsem si zase odseděla tři hodky a dozvěděla se, že přiští týden mám přijít nanovo a teď jsem tak mrtvá, že jsem zkoukla dnešní díl čarodek a jdu do vany a hajat. Zítra se už těším miláček mě vezmne po práci někam na obídek a pak zajdeme na nějaký pěkný film.To se zase nadlábnu :-D
Profilova fotka
Čágo Miši :-D Tý jo na obídek bych taky šla...už nevím, co mám doma pořád vařit, jak jsme tu spolu...Ale je tu jedna pizzerka, takže bychom si objednali pizzu :-D No nevim...Tak pak dej vědět i na jaký filmek jste šli, jestli půjdete :-)
Profilova fotka
No doufám, že to nebude nějaký krvák :-D Ty mám manžel nejraději :-D
Profilova fotka
Tak to by si s tím mým rozumněl :-D Já to teda moc nemuísm...
Profilova fotka
no nápodobně ]-(
Profilova fotka
My se doma ani moc na stejné filmy nedíváme...ba jo, včera jsme teda koukali na Homolkovi, ale to je asi vyjímka :-N On si kouká na svý horory a já na svůj sport, romanťárny apod :-D A na Ulici spolu koukáme :-D
Profilova fotka
No já toho svýho někdy donutím kouktn na ordinaci, ale to je asi tak všechno :-D No nic jdu do vany a hajat, zítra bude zase perný den :-) Ke všemu se mi dneska zase ty stránky načitají nějak pomalu ]-( tak pá pá a pěkný marodění ;-)
Profilova fotka
no mně to tu taky pěkně blbne, něco napíšu a spadne to :-( Já dokoukám Poštu a půjdu taky na kutě ;-)
Profilova fotka
čauky :-) dneska to naštěstí docela frčí :-)
Profilova fotka
No jo, dneska to pěkně jede :-D :-D
Profilova fotka
A tady zase jen mi dvě :-D
Profilova fotka
Sem stejně snad nikdo nechodí...hrůza...
Profilova fotka
No by jsme to měli přejmenovat :-D místo Ročník 1982 tak prostě jen téma Soňi a Míši :-D Koho jsem tu už dlouho neviděla je bielánvěsta nebo tak nějak , asi na nás kašle 8-(
Profilova fotka
bielanevesta :-D Tu potkávám akorát na koňovi v regionech :-D :-D Všichni na nás prdí...asi nám nechtějí lézt do zelí :-D :-D
Profilova fotka
No vypadá to tak ]-( Tak budem prdět taky :-D
holky, jj, je to vaše téma :-D
Profilova fotka
joo, ale kat sem vlastně chodí :-D :-D No, my s Míšou okupujem tři témata, že?? :-D
Profilova fotka
Jojo, no hurá náštěva ;-) Tak jak se máš Káti a co Valentýn :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?