Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
dobrou misi, já vstávám v 5.15, tak mám přes hodinu náskok:-) Budu koukat na xfactor i na Ztracený...ráno budu mrtvá, ale stejně bych dřív neusla :-p
Profilova fotka
tak ja vstavam v 4.50h.... takze neco mezi vami :o)) cekam, az prijde manzel z ping pongu :-D .... tak jsem vyzehlila a delam si nehty.... dala jsem na Strechu fotky novych obrazku v bytecku.... a taky jsem si zkusila navrhnout koupelnu do noveho baracku (ktery jsem si jeste skoro ani nevybrali x-) )
Profilova fotka
Teda holky, to vaše vstávání by mě zabilo...je teda fakt, že na denní vstávám v 5, 30, ale vstávat ještě před pátou, to bych byla fakt mrtvá :-)
Ahoj holky já vstávám o půl šestý a pokud jde Mišák plavčit, tak s ním v 5,00 a jedu do práce dřív....ale občas se přikreju a chrupkám:-)))
Profilova fotka
Holky, já se zblázním, tak se opět hlásím z postele. Ráno jsem vstala a už mi bylo divně a zase zahleněná, no a odpoledne jsem měla 38st, no fakt nechápu, že se to pořád takhle vrací. To mám mít dva dny volno, tak si je fakt užívám :-| Navíc manžel chce přeinstalovat notebook, tak s nim celý den něco dělá, tak jsem ho konečně na chvíli ulovila :-)
Profilova fotka
Ahojky, no jo raní stavaní je fakt hrůza, ale zase být ve dvě hodiny doma to taky není k zahození ne ;-) No a když mám na odpoledne tak se vyhajám třeba i do desíti, ale zase dřív než v deset doma nejsem :-( Ten x factor byl o ničem, uplná podobizna superstár, ztraceny mám nahraný tak doufám, že na to dneska nebo zítra mrknu. Na mě pořád taky něco leze, jeden den mám rýmu pak to přestane a mě začne bolet v krku a podobně. Včera jsem zalehla něco po devaté a v jedenáct jsem se vzbudila mokrá jak myš, že jsem se musela převlíknout. Nechápu vůbec funkce mího těla :-o Dneska jsem si dala trošku očistný den jen pila a jedla ovoce a zeleninu no je šest tak doufám, že to dneska už nepřeřuším :-D
Profilova fotka
Holky dobrou ráno zase stávačka ]-(
Profilova fotka
Jo a očistný den se mi povedl, nezhřešila jsem a to mamča lslaví svátek a dostala od bráchy bonbošku mořský plody tu já miluji a nevzala jsem si ani kousek :-) , ale zítra to doženu :-D jestli tam něco zbyde :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, tak to jsi dobrá, že sis nevzala, to já bych si asi vzala, bych to nevydržela :-N
Profilova fotka
Ahoj holky,tak ja vas jeste s tim vstavanim predbehnu. Vstavam uz 4:15 a to snidam az v praci,tak brzo rano se me nechce to bych musela vstavt pred ctvrtou a to uz se me fakt nechce.Nastesti delame dvanactky a taky nocni takze to dospim jindy. Nemame jeste vlastni domactnost tak se nemusim tolik starat. Vcera jsme s nastavajicim konecne zamluvili kameramana na svatbu tak mame o starost min :)
Profilova fotka
sister, a co proboha děláš za práci? Zdravotní sestru??
Profilova fotka
Tak to je fajn, že už máte kameramana ;-) no tak jsem to včera vydžela, ale dneska jsem už podlehla. Vydržela jsem to do čtyř a pak jsme dojeli domů a naši dělali domací tlačenku no tak jsem snědla dva chleby a plus půlku milky s oříškama :-D No tak ten včerejšek mám zase nahoře ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
Zítra naštěstí nejdu do práce, ale zase celý den prosedím po doktorech to je taky naprd ]-(
misi, z tohoto duvodu jsem tyto odlehcene dny prestala drzet, protoze bud jsem se nazrala pred tim den (jakoze zitra uz nebudu moct) nebo presne jako ty den pote (uz muzu)... No, mne se ted zase moc nedari, nejak me honej furt chute na sladky a nemuzu nad nima vyhrat...
Profilova fotka
Ach jo asi je mi souzeno být tlustá :-D no asi co nejdřív otěhotním abych to měla na co svést :-D :-D :-D
Profilova fotka
Míšo, s tím sezením u dktorů mi povídej...včera jsem byla u praktika, byla jsem druhá, ale lidi chodili na odběry a ještě vzali jednu paní na EKG, aby něco v čekárně nechytla a ještě jedný něco dělali, tak jsem šla domů skoro po 2 hod, no s tou horečkou jsem si to tam fakt užívala :-(
Profilova fotka
Holky, tak se manžílek vrátil z práce a má horečku, no to je radost. Však to určitě znáte, mít nemocnýho chlapa doma :-D
Profilova fotka
No tak moje sezení u doktorky dneska vypadalo tak, že jsem tam přišla něco po půl 11 a odcházela ve čtyři ]-( Drsný co. No poslala mě na imunologii kam jdu zítra takže taky supr.
Profilova fotka
No, tak to je fakt za trest chodit k doktorům...
Profilova fotka
přesně a k tomu ještě těch třicet korun no to je fakt mazec :-D
Profilova fotka
Holky, tak nam přišel ten poukaz ze soutěže, na nákup na ty košilky...Výše částky mi docela překvapila, ale nevim, co si tam vybrat :-D Asi si pak s mužem budem dělat sexy večery :-D :-D
Profilova fotka
Tak to jo a můžete mít každý den jinou košilku :-D
Profilova fotka
No, to jo, jen škoda, že na chlapy nic nemají :-) Že bych ho taky oblíkla do ňáký tý ženský :-D :-D :-D Tak teď šel mýt nádobí...Se akorát se mnou dohaduje, že on tohle a tamto dělat nemůže, že je nemocný víc :-D Ale já se nedám :-D :-D
Profilova fotka
No to by bylo docela zajimavý ho vidět v ženské noční košilce, ale nevím jak moc by to bylo erotické :-D
Profilova fotka
Spíš by to bylo antierotické :-D :-D
Profilova fotka
No to asi jo :-D A co jak proživáte sobotu? Já jsem si vypíglovala kuchyň ted se ještě vrhnout na zemně a ůklid je hotov. Pak valím za kámoškou pokecat o životě a o chlapech a už bude večer a přijde mi manžílek z práce.
Profilova fotka
Tak ty chlapy pořádně zdrbněte :-D :-D Já jsem z toho svýho už mimo...
Profilova fotka
Copak copak snad nezlobí :-D nebo, že by ponorková nemoc :-)
Profilova fotka
Ani ne :-D Jen ty kecy...jako kdyby byl nemocnej sám :-S
Profilova fotka
No jo a zase ti chlapi, když jsou nemocní tak se chovají jak v posledním tažení a ženská když je nemocná ještě musí obstarat domácnost ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?