Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
No tak to se klidně vemte ;-)
sonisek: přesně takovej názor mají naši - aspoň myslim, protože je nějakej ten pátek znám... Ale já jsem vždycky říkala, že když se vdávat, tak se vším všudy (šaty, hrad, kytice, dort a tak) :-D
Profilova fotka
no určitě je to jen jednou zaživot tak ať to stojí za to ne :-)
moje řeč :-D
Profilova fotka
Hlavně si to nenechej nikým zkazit je to jen tvůj den a jaký si to uděláš takový to budeš mít ;-)
Ví to jen jedna moje kamarádka, takže zatím nikdo nic nekazí, žádný řeči ani rady... 8-) Ještě chvilku to tak necháme, nejméně měsíc nebo dva...
Profilova fotka
No to bude asi nejlepší, ať mají co nejmín času blbě kafrat :-D
Profilova fotka
Hurá tak jsem mylsela, že se dneska než odejdu do práce semka nedostanu, nějak my to nešlo na běhnout až teďka :-)
Profilova fotka
Míšo, ty máš zase odpolku,jo? To já jsem dneska a zítra v práci, majitelé odjeli na týden někam k moři, tak tu máme klidno :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, muzu se pridat? jsem taky rocnik 82 :) tak si tu procitam tu diskusi a ja jeste vdana nejsu, ale planujem v zari. Ja si teda pripadam ze uz su stara, mela jsem trochu jine predstavy, proste sem toho praveho hledadala trochu dyl... Holky z nasi stredni uz jsou skoro vsechny vdane a u nas v praci se vloni roztrhl s vdavanim pytel :))
Profilova fotka
Ahoj sister, vítej tu :-) Tak ty máš svatbu před sebou, to se máš :-) A už máte něco připraveno, nebo nikam nespěcháš?? :-)
Profilova fotka
Uz toho mame docela dost zarizeneho, nechteli jsme to nechavat na posledni chvili abysme pak nebyli zklamani ze to nejde podle nasich predstav. Mame zamluveny kostel, misto na hostinu, hudbu, fotografa taky a ted dmlouvame kameramana. Nejak se nemuzem rozhodnout ale uz bysme meli, mame svatbu v zari a skoro vsichni nas upozornili ze uz se jim plni terminy. JInak uz se strasne tesim jak furt koukame na nejaky ty video ukazky :) Satky si pujdu vybirat v unoru, tak ted hledam inspiraci na netu.
Článek se načítá
Ahoj holky jsem taky rocnik 82 muzu se k vam pridat?
Profilova fotka
Ahoj kiksanko... To koukám, kolik vás se tu najednou přihlašuje :-) To je super :-D Já přišla z práce, tak můžu zalehnout a ráno zase vstávat :-/
Profilova fotka
Ahojky holky šup sem :-)
Profilova fotka
Ahojky tak nějak nám to tu stávkuje_?Co je sváma, že by vás tak zaměstnávala práce :-D
Profilova fotka
Ahojky, no já dneska a zítra mám volno, tak tu s mužíčkem makáme jak divý :-D Přivezli nám tu skříň, tak jí stavíme v ložnici a dělám průběžně fotky :-D Tak můžu něco hodit rovnou na střechu :-) Jenže zase zjistil, že nemáme nějaký hřebíčky, tak se budou muset jít zítra koupit. No, a to ještě volali z Aska, že tu sedačku zítra dovezou v 11, původně měli mezi 13-18, tak to je lepší, takhle dopoledne :-)
Profilova fotka
Tak to je super tak šup s fotkama. no jo hřebíčky :-( My než jsme postavyli kuchyˇn tak jsem do toho obchodu jeli aspoň třikrták, vždy když jsme rozbalili novou krabici tak tam něco chybělo nebo to nebylo zrovna vystavní :-D
Profilova fotka
Koukala jsem na tu sedačku co jste si obědnali vypadá dost dobře to bude posezeníčko :-D
Profilova fotka
No, sedačka je pohodlná, takový pěkný matroš...no, hlavně jak to bude pasovat do obýváku, když je strakatej koberec a ještě sedačka taky bude taková :-D By se designéři potrhali smíchy :-D :-D Ale což, nám to tak vyhovuje :-D Tak jsem se dala do pečení, že jako udělám šátečky z listovýho těsta, tak jsem je naplnila jako marmoškou a nutellou, a jak to tak vidím, jak se to v tý troubě peče, tak z toho asi nic nebude. Ta marmoška nějak moc vytejká :-D:-D NO, vzhledově to vypadá zajímavě :-D
Profilova fotka
Mě něco o pečení vykládej, já že dneska udělám bábovku jelikož přijde náštěva a já nemám co ke kafi , a spálila jsem ji :-D Ke všemu byla ještě ze sáčku. teď to u nás v bytě smrdí jak někde na spáleništi jsem zvědavá jsetli ten smrad od šesti vyvětrám :-D
Profilova fotka
Holky mě se dneska zbláznil internet když na něco zmáčku uděláse ůplně něco jiného :-o
Profilova fotka
Tak na to fakt nemám nervy padesátkrát musím Tuknout než se mi zobrazí jedna stránka a na koňa a střechu se nedostanu vůbec. tak to zkusím večer nebo až ráno :-)
misi, jo, je to zase na ho..o:-D
Profilova fotka
Holky, to je dost, ze se sem taky dostanu :-D Dneska je s tim teda problem celej den....
Profilova fotka
ahoj holky..... ;-)
cauky kristy:-)
Profilova fotka
ahojky Kat..... Sonu jsem ted vyslichala na ICQ :o)) a jakto ze tebe porad nemam na ICQ?? :-(
Profilova fotka
no satyyy :-D ještě nevečeříte??? :-D
satyyy, nevím...já tě taky nemám :-S

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?