Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Masu, tak snad to dobre dopadne... Ja taky byla nemocna, ale ted se mi nejak zacina vracet kasel, no nic moc... Dneska jsme litali po uradech, a pak jsme jeste jeli doplatit sedaci soupravu, nam volali, ze uz je na sklade, tak pristi tyden ji privezou, jupiii :-) A mam toho plny zuby, jsem mrtva... A zitra asi bude vegac, se pujdem jen tady nekam projit, nejspis :-D A budu muset poklizet a zehlit...Konecne se k nam v sobotu prijedou poidvat moje rodice :-D :-D
Profilova fotka
Relaxujte děvčata jak jen nejvíc můžete.... x-) x-)
Profilova fotka
Dobré ránko, tak teda u nás pěkně leje, takže to vidím na celý den doma... jsem večer ani nemohla zas usnout, dráždilo mě hrozně v krku, tak jsem se šla v půl druhý dívat na Ally :-D :-D A v obýváku na gauči usnula a teď jsem jak přejetá parním válcem :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj ky děvčata, dlouho jsem se tu neukázala, jak se Vám všem vede. My pořád pracujeme na miminku, doufám, že se to brzy podaří. U nás pršelo ráno a teď je tam docela hezky. V noci jsem špatně spala, můj chrápal o sto šet, říkala jsem mu, že si koupí válendu a půjde spát vedle do pokoje.
Profilova fotka
Ahoj dolda, tak můj manža naštěstí ani nechrápe, to spíš já :-D:-D Ale dneska jsem radši taky utekla, když pořád kašlu, tak ho tam radši nechám spát, ať se vyspí aspoň on :-) Ale pak ráno jsem šla zase k němu :-) Tak snad miminko nenechá na sebe dlouho čekat :-D
Profilova fotka
Dolda tak přeji ať se snažení povede. Soňi to jsi teda dlouho nebyla zdravá :-o Ten můj chrápe hrozně a válendu už koupenou máme a miláček tam občas hajá :-D Dneska jsem se dozvěděla, že kámoška co chytla na mé svatbě svatební kytku se bude v Cervnu vdávat tak jsem moc štastná a že by na pověrách něco bylo :-D :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-)
Profilova fotka
miso, no jako mi povidej...vůbec to nechápu...ale snad to bude ok... Tak to je asi fakt s těma pověrama :-D Já kytkou neházela, nebyla tam snad žádná, co by jí chytnout mohla :-D A kdybych s mou kytkou hodila, tak by se rozpadla :-D :-D
Profilova fotka
Kdy se ženy mínite přestěhovat na koňa cooo =-) =-) :-D :-D
Profilova fotka
já na koníkovi jsem. Kytkou jsem teda neházela. né že by se rozpadla, ale byla dost drahá na takové věci. Jinak s pověrama uvidíme, miminko se dotklo mých svatebních šatů, tak doufám,že se nám brzo zadaří.
Profilova fotka
Ahoj holky...masu: já na koňovi už taky jsem :-) Téda, dneska mi to v práci fakt vůbec neutíká, šílený...A zrovna je venku tak hezky...Aspoň, že v neděli odjíždí majitelé na týden na dovču, tak budou mít myši prééé :-D :-D
Profilova fotka
Jinak jsem se sem konečně dostala, vůbec to neběhalo a když jsem se chtěla přihlásit, tak jsem prej neexistovala :-D Až na čtvrtý přihlášení jo :-D
Profilova fotka
no jste,jste a kdéé........ =-) =-)
Článek se načítá
Profilova fotka
No kde, ty nás nemůžeš najít?? :-D :-D
Profilova fotka
snažilky...???????? =-) =-)
čao kočky, já na koníka taky lezu, ale spíš jen tak procházím, co mě zajímá - vysokoškolačky, kdy mít děti, snažilky léto 2008, jaký byl porod (no, tohle téma by možná bylo lepší nečíst :-x )...
Profilova fotka
ahojky některé jsem ve volné diskuzi :-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p... Právě jsem dolezla domů z práce a sluníčka jsem si moc neužila ba naopak je tam kosa jak blázen , že jsem si nadávala že jsem si nevzala spoň rukavice. Brrrrrrr jdu si udělat čajík a zachumlat se do dečky ať něco nechytnu :-D
Profilova fotka
Ahojky přeji krásné čtvrteční ránko a já valím pracovat :-)
Profilova fotka
Holky už jste byli tady http://www.beremese.cz/forum/show.php... se mnou to teda hlo ;-) a co sváma ;-)
Profilova fotka
Čao holky, jak se máte? Já teda nic moc...Manža ráno prudil, že nemohl spát, protože jsem mu tam kašlala snad půlku noci, takže dneska to vidím, že budem spát každý jinde :-D :-D Misicko, s tím vozíkem je to teda něco, ještě jsem to teda nečetla všechno, tak to asi budu muset napravit...
Profilova fotka
No pročítám...myslíte si že to není podvod??-nevypadá to tak že??.........
Profilova fotka
masu, ja myslim, ze to podvod nebude, ale...to by za chvili mohl kazdy chtit prispivat a kam bychom se dostali... Jak jsou ruzne ty akce ve meste "prispejte na opusteny deti, prispejte na tohle, na tamhleto, tuhleto..." ja teda uz neprispivam, max. tak na rakovinu, jak je slunickovy den a pak ty srdicka, to ted nevim, k cemu to presne je... Hlavne si nemyslete, ze jsem nejaka to, ale... =-)
Soni, já na všechny zmiňované akce taky nepřispívám, ale zase si říkám, že stovka, dvě, mě nezabije a někomu třeba moc pomůže (myslím případ téhle holčiny)... a já z toho budu mít dobrej pocit...i kdyby to nedejbože podvod byl, já věřím, že se mi to jednou jako dobrej úmysl vrátí;-)
Profilova fotka
Kat - mam te ;-)
Profilova fotka
Kat...souhlasím.... ;-)
Profilova fotka
Tak holky, ještě chvilku a mažu dooom :-D Já se tak těším, budu mít teď tři dny volníčko :-D :-D Co chystáte jinak na víkend?? Nám v sobotu přijedou naši a neděli budem asi lenošit, nebo dle počasí půjdem na procházku :-)
Profilova fotka
Holky než jsem sem dala ten odkaz tak mě to taky napadlo či to není podvod, jenže to by pak ti co to určitě potřebují trpěli tím , že je tady tolik různých šejdířů :-( Normálně taky nepřispivám, ale řikám si že by to už byl hyenismus kdyby to nebyla pravda a jak píšete stovka dvě mě nezabije ;-)
Profilova fotka
Halo halo člověk je celý den v práci a tady se nic neděje :-o
Profilova fotka
Čau Míšo, jsem docela grogy :-( Jsem dopoledne jela za kamaradkou do Prahy, co je těhotná, tak jsem u ní byla docela dlouho, pak jsem přijela, upekla, uvařila večeři a tak úklidek, a teď jsem si dala horkou koupel a sedim tady, ale asi brzo odpadnu...Zitra přijedou naši, poprvý se sem podívat, tak budu muset ještě dopol máknout :-( Tak jestli se tu zítra ukážu, tak asi až navečer.
Profilova fotka
Ahojky Soni, tak jak proběhla náštěva vašich a co určitě se jim u vás líbilo ;-) Já jsem uvařila oběd se svým drahým jsem poobědvala a te´d si kračím nějaký čas tady nechce se mi do toho nádobí . :-| :-| Večer jdu ke kámošce už se docela těším, jak taky pokecáme.
Ahojky, tak já dnes uklízím, musím to tady dát nějak do kupy, přes týden nic neudělám :-| A dneska mě nějak štve manža, s ničím mi nepomůže, občas mě vytáčí, jak mu musím všechno říkat padesátkrát ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?