Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
Tak oběd hotový i snězený nakonec jsem upekla jen kuře a jak jsme si pochutnali. Pravě jsem se pohádala s maminou kvůli takové blbosti tak mám skaženej celej den, jelikož jsem člověk kterej si všechno moc bere :-(
Profilova fotka
Miso, to bude dobry...ja se v tydnu taky pohadala, teda manza se mnou, jel nekam v Praze a zapomnel kudy se tam jde a mapu sebou nemel, tak mi volal, at to na netu najdu, jenze mne nez se rozbehnul pocitac a nez to na mapach naslo, tak mi rekl, at nehledam, ze si poradi a klepnul mi s tim...No, ja myslela, ze ho zabim...Tim mi fakt nas... Nakonec se pak omluvil, ze mu predtim volal sef a ze ho nastval sef a ze na me nemel byt takovy a tak...Ja se taky nastvu kvuli blbostem a hned bych kvuli vsemu brecela :-x My jsme oba dva hrozny cholerici, takze je to nekdy fakt zabava :-) A navic, dneska je doma a jsou tam tchanovci, tak mam nerva, jestli mi to tam tchyne nepredela a az pridju domu, abych vubec svoje bydleni poznala :-D:-D
Profilova fotka
My jsem se s manželem domlouvali , že po obědě pojedeme tady u nás do Hypernovy nakupovat a né že by jsme naše nechtěli vzít sebou, ale jim vše trvá a my chtěli být doma brzy a by manžel mohl dělat ještě za světla něco na záchodě no a ona to vzala jako, že pro ni nemůžeme nic udělat a , že ona už nic neudělá pro nás , že nám nebude za nic vděčna a takový keci, no to víš , že jsem brečela pak vzala psa a šla sním ven no a my jsme nakonec nikam nejeli jelikož si to sní chci vyříkat :-( Nemám ráda, když někdo uteče takhle v půlce hádky ]-(
Profilova fotka
Jéžiši, takový věci jsou nejhorší a zvlášť rodiče, když něco nechápou...A oni nemůžou jet sami nakupovat? No, tak jste nikam nejeli, aspoň nic neutratíte :-D :-D Já už chti tak být doma...i když proč, přijdu, zalehnu a ráno v šest zase vstávat...se teď chodím domů fakt jen vyspat :-( Ale aspoň v pondělí a úterý mám volníčko, tak pojedeme vyřídit nějaký věci po úřadech a asi se sejdu s kamarádkou, co je teď v 11tt, tak jsem zvědavá, co a jak, jsem ji od Vánoc neviděla, vlastně od té doby, co mi napsala, že je těhotná :-)
Profilova fotka
Tak už mi Miláček volal, že rodiče odjeli...Tak ho tam máma sprdla, že se nezouváme venku, že máme bordel z bot v chodbě...pak jim tam něco vařila, takže nadávala, že nemohla najít nějaký věci...no, ještě že jsem tam nebyla...ale příště, až přijedou, tak doufám, že budu doma, už jí tam asi nenechám si ouřadovat...A stůl na počítač nemáme :-( Nic moc pořádnýho neměli a když, tak drahý...Tak uvidíme :-) Misicko, jaká je doma atmosféra??
Profilova fotka
ahojky ta nálada se doma docela uklidnila a do toho obchodu jsem jeli ;-) Nemohli jet sami jelikož jim brácha zbalil auto . Ale večer jsem se pohádala ještě s mladým takže hadkám typu za blbosti pokračovali :-( Te´d ještě chrápe tak jsem zvědavá jakej bude až se vyspí :-)
Profilova fotka
Téda, koukám, že tenhle víkend si fakt užíváte, co?? No, já zase v práci :-( Tak jsem včera přijela z práce večer domu a čekala jsem, co tam bude po tchýni za spoušť, tak nic, celkem v poho a ještě tam zbylo hafo rajský s těstovinama :-D No, ale i manža řikal, že furt na něco nadávala, ale řikal mi, že nás nemá kritizovat, že má doma sama nepořádek :-D
Profilova fotka
Jo jo tenhle víkend je zajimávý :-( Já bych teda moc nechtěla aby mi tchýně šmejdila po baráku a to máme docela dobré vztahy, ale každý je zvyklí na svoje a každý vše dělá trošku jinak :-)
Profilova fotka
Tak tohle byla docela vyjimecna situace, ze prijela a ja byla v praci, doufam, ze priste budu doma, uz ji tam moc ouradovat nenecham, i kdyz ona by tam delala, i kdybych tam byla a to je pak tezky se s ni hadat...ale jako jinak ja s ni mam dobrej vztah... Tys volala na Skype?? Ze manza psal, ze volala nejaka Misa B. a ze nevi kdo to je?? :-D :-D Asi ho budu muset ponaucit :-D
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D jo jo omylem jsem klepla na sluchátko :-D chudák snad jsem ho moc nevystrašila |-|
Profilova fotka
No každá tchýně je trošku jiná, ale musíme to vydržet ;-)
Profilova fotka
Jdu dělat obídek dneska budou špízy :-.
Článek se načítá
Profilova fotka
Týýý jo, vy si vyvařujete :-) Já jednou taky dělal špízy s kuřecím masem, papriku, slanina, sýr a celý jsem je obalovala a pak smažila, no mňamka to byla :-D Pondělí a úterý jsme zase doma spolu, tak taky budu muset něco vymyslet, ale ještě nevim co teda... Tak včera manžílek byl vyzvednout ten porcelán co jsme vyhráli v soutěži a je toho normálně 20 ks a je to pěkné, takové opravdu atypické :-D Až přijdu večer dom, tak hodím do alba fotku :-) Řekla bych, že to je tak v hodnotě 2 tis Kč, takže za ty smsky se to vyplatilo...pak ještě dovezl kosmetiku, co jsme vyhráli a budou nám půl roku chodit dva časopisy a ještě příští týden přijde poukaz na nějaký nákup na spodní prádlo...ale co jsem koukala na netu na tu firmu, tak pod litr tam nic snad nejde...a nabízejí tam samé saténové košilky na spaní :-D Už se v tom vidím, ta moje postava v tom bude teda úchvatná :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak to je super výhra já jsem snad v životě nic nevyhrála něco většího jo kecám jednou discmena a fén :-) Špízy byli výborný ůplně jsem se přecpala :-D Upekla jsem rohlíčky krásně voní, ale ochutnám až za chvilku teď jsem plná takže jdu relaxovat a pak něco poklízet :-)
Profilova fotka
Vy dvě jste fajné :-D :-D :-D dobrá diskuze..... ;-) x-)
Profilova fotka
Ahoj Máši, no to je dost , že jsi za námi taky zavítala ;-) Jak se máš o víkendu, co včera byla jsi pařit nebo klidný manželský život doma :-D
Profilova fotka
Jak známe masulenku, tak ta má zase opici za krkem, nee???? Co masu??? :-D :-D :-D Míšo, to já vždycky byla do soutěží a všude jsem se hrnula, jsem byla 2x v telce v soutěžích =-) x-)
Profilova fotka
jo týbrďo a v jakých :-o
Profilova fotka
No, v roce 2003 jsem byla v "padákovi", jak uváděla Slavíková ;-) a asi 2004 (05 ?) jsem byla v 1 proti 100, ale to jsem byla jen v těch 100 :-)
Profilova fotka
A dostala jsi padáka ;-)
Profilova fotka
jj, asi po čtvrtým kole :-) Jsem měla okno a nemohla jsem si vzpomenout na jednu věc a kvůli tomu mi vyšachovali :-D Ale říct tobě, za co mě vyhodili, tak se se mnou nebudeš bavit :-D :-D
Profilova fotka
Budu a budu já jsem někdy taky pěkně natvrdlá a mám okno. Pisni mi to na meil nebo do ip já to nikomu neřeknu ;-) Jdu si pustit nějaký film a pak honem hajdy na kutě. Tento týden bude blbej jelikož mám celý týden od 11 do sedmi takže celej den zabztej ]-(
Profilova fotka
Tak jsem domááááá a budu mít dva dny volníčkoooo :-D :-D Zítra si s manžou asi uděláme výlet do Nymburka :-) Dneska se celej den válel, tak ho musím vyvenčit :-D:-D Tu odpol, nebo co to máš, ti nezávidím...ale určo to rychle uteče..podívej já, v pátek jsem nadávala, že tam budu tři dny a už jsou pryč :-)
Čao holky, koukám, že jste tu pořád jen vy dvě že?:-D
Profilova fotka
Čau kat, no ještě že se tu ukážeš i ty :-D :-D Jaký byl víkend??
Soni, jo, víkend byl ok, jen se snažím zhubnout a o víkendu mi to nejde a sežeru na co přijdu ]-( Víkendy zrušit! Nebo mi zalepit pusu 8-(
Jsem se k vám vetřela i na koníka, sjme zjistila, že tam jste taky skoro jen vy dvě :-D
Profilova fotka
To víš, s misickou táhnem za jeden provaz... Jo, ještě k nám může na střechu do volný diskuze :-D :-D :-D Zhubnout? Taky bych něco potřebovala, ale...
Profilova fotka
Doma,doma....ted lítám mám pozření na těhu....ve středu budu chytřejší....ale ted mám zase chycené průdušky +chřipka nebo co jsem na to blbě...celkově....nic moc a v sobotu máme sraz ze základky :-( :-(
Profilova fotka
No my ze Soňou máme soukromé diskuze, že? :-D :-D Holky tak se přidejte ať je nás tu více ]-( V práci hrůza ]-( vůbec mě to nebavylo. Soňi buď v poho mě kdyby se někdo zeptal na něco co neberu jako denní chléb tak taky nevím nebo nemůžu si vzpomenout. ;-) Máši teda ty jsi číslo, tak vylež to nachlazení ať jsi na sobotu redy ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?