Ročník 1982

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, najdou se tady některé nevěsty narozené v tomto roce? Ráda poklábosím s vrstevnicema:-)
Profilova fotka
jj, už jsem četla :-) díky :-) Někdy zase napíšu :-)
Profilova fotka
Ok napiš. Se tady honíme co :-D
Profilova fotka
Ještě ,že tady není víc servrů :-D
Profilova fotka
Ale že to dneska běhá, co??? :-D Jsem aspoň včera doma uklidila, napekla a tak, když to tu nešlo :-)
Profilova fotka
Běhá běhá jako laňka :-)
Profilova fotka
Ono to taky musí někdy vypadnout, aby jsme se mohly spojit přes skype ...nebo taky konečně doma něco udělat.... :-D :-D :-D NO NÉ??? :-N :-N
Profilova fotka
Čau holky, jestli máte Skype nebo ICQ napíšete mi ho do IP :-) Kdyby náhodou...masulenko: tebe už mám :-D :-D
Profilova fotka
Jo, jinak novinka, dneska to tu asi od 10 do 13 nechodilo ]-( Tak buďte rády, že sem dopol moc nechodíte :-D :-D
Profilova fotka
No takže žádná změna ]-( a to bob někam psal, že vymění ty servry a budeto klapat.
Profilova fotka
Ale od tý doby to zase klape :-) Míšo, z práce doma?? :-)
Profilova fotka
Jo jo hurá doma z práce, dala jsem si něco na papů zkoukla čarodky a zase dřepím tady u toho netu, no hrůza :-D měla bych jít něco dělat a nechce se nechce a k tomu je už taková tma, že bych nejraději šla chrápat :-)
Profilova fotka
Mi povídej o tom něco dělání...Dneska bylo navíc tak hnusně, že jsem líná ještě teď. Tak jsem akorát umyla nádobí, peru a pak budu dělat něco hodně dobrýho k večeři :-) Aspoň si myslím, že to dělám dobře :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky tak tu máme čtvrtek hurá už se těším na volný víkend :-)
Profilova fotka
Ahoj Míšo, jo volnej víkend, to bych si mohla nechat tak akorát zdát...Zase zkejsnu v práci a představa, že tam nikdo není nahlášený, tak tam budu 12 hodin pro nic za nic, no snad se objeví aspoň někdo z ulice... :-|
Profilova fotka
Ahojky no to je nejhorší když v práci není co dělat a vůbec to neutíká. Někdy jsem za takovej den vděčná, že si aspoň odpočinu a dám dohromady svoje věci, ale jindy z takovýho dne můžu zešílet a nejhorší je že mě takový dny nejvíc unavují :-D
Profilova fotka
Ahojky tak dneska je tam teda hnusně venku ]-(
Profilova fotka
Bre ranko :-) Tady je docela hezky, i vykukuje slunko :-D To bude den zase :-( Miso, jeste dneska do prace?
Profilova fotka
Jo jo ještě dneska do práce, udělám něco z vizaží dám si kafčo a letím na to. moc se mi nechce ]-( Chci taky sluníčko 8-)
Profilova fotka
Já takhle přes zimu s vizáží ani nic moc nedělám...ráno sotva vstávám a to se mi to nechce dělat...přes léto se spíš maluju :-) Tak třeba tam k vám taky nějaky sluníčko dorazí :-D
Profilova fotka
No zatím to na sluníčko vůbec nevypadá mrholí a je zatáhlo ůplně šedo ]-( To já musím ze sebou něco udělat jinak bych se necítila takže aspoň trochu zvíraznit oči a zakrýt nedostatky na pleti :-D
Profilova fotka
No já zatím až tak moc nedostatky netrpím, ale co bude až vysadím, fakt nevím, to abych nosila kuklu, když si tak vzpomenu na doby, kdy jsem jí ještě nebrala :-o :-o No já když přicházela do práce před půl devátou, tak bylo tak strašně šedivo, že jsem myslela, že snad napadaj trakaře, ale teď je hezky :-) Já se jdu juknout, jestli je něco teda na práci, a jinak si vezmu knížku a budu si radši číst. Tak přeji hezký pracovní den...všem .... :-D
Profilova fotka
A ať nám to uteče ;-)
Profilova fotka
Tak jeden pracovní den za mnou, ještě dva ]-( Tak snad tu zítra někdo bude a já snad budu moct v práci k netu...
Profilova fotka
Ahojky tak jak je Soni v práci?
Profilova fotka
Cauky misicko, no nic moc, nikoho tu nemame, tak nechapu proc tu jsem...Tak si ctu Pottera, akorat jsem mi u toho zacla padat hlava, tak jsem se sla juknout sem :-)
Profilova fotka
Tak to chce pořádnej kotel kafe :-D Já jdu něco vařit na obídek, ale vůbec nemám tucha co :-( Miláček se za chvilku bude probouzet byl na noční pak pojedeme asi na nákup a pak budu muste pokízet je tu zase stašný binčík.
Profilova fotka
Jé, a co bude dobrého?? Já tu mám brambory s karbanátkem :-) A co ten váš záchod?? Kafe, no, poslední dobou nechce moc zabírat...jsem ráno akorát měla capuccino...
Profilova fotka
No to právě nevím co bude musím vymyslet něco rychlého tak možná nějaká čina či co :-D Záchod pokračuje dneska zase budou nějáke ůpravy jelikož miláček teď měl čtyři dvanáctky v práci po sobě tak na to nešáhl. Mám další dvě fotky v albu na střeše, vypadá to u nás jak na staveništi :-|
Profilova fotka
No nic jdu kuchtit a pak se sem určitě ještě mrknu. Dobrou chuť ke karbenátku ;-)
Profilova fotka
Tak na střeše jsem už taky byla, ale poslední dobou tam jen koukám, kdo co přidal za fotky :-D :-D Můj manžílek někde lítá po Praze s tchánovcema, jeli vyzvednout ty dárky, co jsme vyhráli v soutěži a že pojedou do Aska koupit počítačovej stůl, tak jsem zvědavá jak poříděj a až přijdu večer domu,jestli stůl nebude už stát :-) A taky už doma máme infratopení, tak to asi zapojí a pověsí se to...Takže pak taky dodám fotky na střechu, až to bude vše ok :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?